Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> Безкоштовно інша робота на тему: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів / сторінка 11

Назва:
Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
58,29 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 

Авторитет Суду за останні роки серйозно зміцнився. Географія країн, що звертаються до його допомоги, розширилася. В питанні про введенні тимчасових заходів в контексті озброєного конфлікту на території колишньої Югославії Міжнародний Суд продемонстрував, з якою оперативністю він може діяти у разі потреби. Декілька більшою стала міра процесуальної свободи, що надається Судом сторонам позовників.
Підвищення ролі Міжнародного суду в справі встановлення панування права в міжнародних відносинах може йти у напрямі розширення кола суб'єктів - потенційних сторін суперечки, а також шляхом того, що привнесло певні зміни в процедуру судового розгляду. Що стосується першого моменту, то можна запропонувати надати доступ до Суду не лише державам (стаття 34 Статути), але і міжнародним урядовим і неурядовим організаціям, що мають, згідно із статтею 71 Статуту ООН консультативний статус. Щороку Міжнародний Суд відповідає, принаймні, на 600 заяв про прийняття справи до виробництва, і тут закладені великі перспективи для його діяльності.
Пошана до Суду настільки зросла, що сьогодні не лише 59 держав виразили згоду на обов'язкову юрисдикцію Суду відповідно до факультативної згадки, але згадки про обов'язкову юрисдикцію містяться і в сотнях нових міжнародних угод.
Лише за останні два роки п'ять держав (серед них дві держави Східної Європи) представили Генеральному секретареві декларації про визнання обов'язкової юрисдикції Суду. Все більше держав Східної Європи, у тому числі і колишнього СРСР, не лише заявляють про свою згоду з обов'язковою юрисдикцією Міжнародного Суду ООН, але і знімають застереження по невизнанню обов'язкової юрисдикції, зроблені раніше до деяких договорів [21, c.119].
Проаналізувавши історію Міжнародного суду, а так само всі аспекти його роботи я можу зробити висновок, що Міжнародний Суд перетворився на один з важливих центрів дослідження і тлумачення сучасного міжнародного права. Сформульовані ним конценпції, внаслідок особливого порядку комплектування цього міжнародного органу, його високого статусу, юридичної природи ухвал, що виносяться ним, і консультативних висновків надають серйозну дію на доктрину міжнародного права і істотно впливають як на процес універсалізації, так і кодифікування міжнародного права.
3.2 Сучасний стан розгляду інституту застережень у практиці Комісії з міжнародного права ООН.
До даного часу сформувалася стійка система ООН, яка включає головні органи: Генеральну Асамблею ООН, Раду безпеки ООН, Економічну і Соціальну Раду ООН, Радий з Опіки ООН, Міжнародний Суд ООН, Секретаріат ООН [23, c.16].
В систему також включаються і спеціалізовані установи: Міжнародний валютний фонд, Міжнародний банк реконструкції і розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Міжнародна асоціація розвитку, Міжнародна морська організація, Міжнародна організація цивільної авіації, Міжнародна організація праці, Міжнародний союз електрозв'язку, Всесвітній поштовий союз, Організація Об'єднаних Націй по питаннях освіти, науки і культури, Всесвітня організація охорони здоров'я, Всесвітня організація інтелектуальної власності, Організація Об'єднаних Націй по промисловому розвитку, Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй, Всесвітня метеорологічна організація, Міжнародний фонд сільськогосподарського розвитку, Міжнародне агентство по атомній енергії.
Кожна з вищеперелічених структур ООН займає своє місце в регулюванні окремих областей міжнародних відносин. У ієрархії органів ООН головне місце займає Генеральна Асамблея, яка складається з представників всіх держав – членів Організації і грає роль свого роду Парламенту. Іншим значним центром ООН є Рада Безпеки що складається з п'яти постійних (США, Росія, Великобританія, Франція і Китай) і десяти непостійних, таких, що обираються Генеральною Асамблеєю строком на два роки, членів. Обидві структури грають ключову роль в забезпеченні міжнародної безпеки.
Генеральна асамблея ООН - володіє широкими повноваженнями. Відповідно до Статуту вона може обговорювати будь-які питання або справи, у тому числі що відносяться до повноважень і функцій будь-якого з органів ООН, і, за винятком ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Інше на тему: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок