Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> інша робота українською: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів / сторінка 19

Назва:
Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
58,29 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Законодавство виходить з того, що місцеві суди у місці проведення арбітражу мають сприяти та підтримувати арбітражне провадження, а не заважати та надмірно втручатися у нього. Країни можуть прийняти Типовий Закон повністю або частково, беручи до уваги найбільш важливі вимоги або відмінні риси. Тому сторонам слід перевірити чи впливають внесені до Типового Закону зміни на найбільш суттєві для сторін положення [49, c.54].
Також необхідно враховувати аспекти, які, на перший погляд, можуть здатися незначними, дорожні витрати, наявність сучасного офісного обладнання та системи комунікацій, наявність широкого вибору кваліфікованих арбітрів тощо.
Кількість арбітрівта вимоги, що до них висуваються
Головні питання, які сторони мають вирішити у зв’язку з призначенням арбітрів, це їхня кількість (звичайно, один чи три арбітри) і процедура призначення.
Якщо сторони вирішують спір за допомогою інституційного арбітражу, то в його регламенті визначається процедура призначення арбітрів. У цьому випадку зовсім не обов’язково винаходити власні правила.
Щодо арбітражу ad hoc, то у випадку, якщо сторони не визначили в арбітражній угоді організацію, яка уповноважена провести призначення арбітрів, місцевий суд місця проведення арбітражу звичайно робить таке призначення. Якщо сторони в арбітражі ad hoc передбачили використання регламенту ЮНСІТРАЛ, то у випадку виникнення яких-небудь труднощів у формуванні складу арбітражу сторона може звернутися до Генерального секретаря Постійного третейського суду у Гаазі з проханням визначити організацію, яка буде уповноважена зробити призначення.
Регламент більшості арбітражних організацій, зокрема МТП, Лондонського міжнародного арбітражного суду (далі – ЛМАС) та Американської арбітражної асоціації (далі – ААА) передбачає, що за відсутності визначення кількості арбітрів у застереженні, організація призначить одного арбітра, за умови, що обставини справи не роблять доцільним та виправданим призначення трьох арбітрів. Однак згідно з Регламентом МКАС при ТПП України, якщо сторони не визначать кількості арбітрів, призначаються три арбітри.
Під час визначення кількості арбітрів слід виходити з презумпції того, що обрання одного арбітра завжди виправдано з погляду зменшення витрат на арбітраж і швидкості розгляду справи. Натомість вірогідність помилки одного арбітра вища, ніж трьох, тому призначення трьох арбітрів сприяє винесенню справедливого та добре обґрунтованого рішення. Крім того, можуть виникнути труднощі при знаходженні одного арбітра, який має нейтральну національність, прийнятний рівень знань як у сфері матеріального права, що застосовується до суперечки, так і місцевого процесуального права. Також у випадку, якщо у застереженні зазначено, що сторони мають погодити кандидатуру єдиного арбітра, сторони, які знаходяться у суперечці, дуже рідко спроможні дійти такої згоди. Загалом склад із трьох арбітрів використовується для вирішення складних суперечок або таких, де сума суперечки велика (від 1 млн дол. США). Якщо сума суперечки відносно мала та вирішуватиметься кілька нескладних питань, використання одного арбітра є цілком виправданим.
Процедура призначення залежить від кількості арбітрів. Якщо спір розглядатиме один арбітр, сторони мають визначити у застереженні, що він призначатиметься уповноваженою арбітражною організацією, а за відсутності такої – за згодою сторін, що може виявитися складним. Якщо до складу арбітражного суду входять три арбітри, як правило, кожна із сторін призначає по одному арбітру (у разі спору між двома сторонами), а кандидатура третього має бути або узгоджена між сторонами, або два призначені арбітри оберуть третього арбітра, або третього арбітра призначить уповноважена арбітражна організація. Як альтернатива, уповноважена арбітражна організація може призначити усіх арбітрів, що часто практикується при багатосторонній суперечці.
Під час визначення кількості арбітрів слід пам’ятати, що не в усіх країнах сторони можуть обрати будь-яку кількість арбітрів.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Інше на тему: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок