Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> Українською інша робота: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів / сторінка 26

Назва:
Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
58,29 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 

Порядок представлення пропозицій про укладання міністерствами й іншими центральними органами державної виконавчої влади міжнародних договорів міжвідомчого характеру визначається Урядом України. У таких пропозиціях обґрунтовується необхідність укладання міжнародного договору, визначаються можливі політичні, правові, матеріальні та фінансові наслідки його укладання, вказуються суб'єкти виконання міжнародного договору, пропонується склад делегації або представник України для ведення переговорів, прийняття тексту міжнародного договору або встановлення його автентичності. До них додається проект міжнародного договору й у разі потреби проект рекомендації делегації або представника України.
Уряд України розглядає внесені пропозиції і не пізніше ніж у десятиденний термін представляє їх разом із відповідними висновками Президенту України, а по договорах, укладених від імені Уряду України, приймає рішення про укладання такого договору Україною. Пропозиції з укладання міжнародних договорів України, що встановлюють інші правила, ніж ті, що містяться у законодавстві України, представляються в Уряд України за згодою з Міністерством юстиції України (стаття 4 Закону України від 29 червня 2004 року).
У відповідності зі статтею 5 Закону від 29 червня 2004 року рішення про проведення переговорів і про підписання міжнародних договорів України приймаються:
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені України, - Президентом України;
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені Уряду України, - Урядом України;
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені міністерств та інших центральних органів державної виконавчої влади України, - у порядку, встановленому Урядом України.
В Україні є свої відмінності в сфері визначення і надання повноважень на укладання міжнародного договору (стаття 6 Закону від 29 червня 2004 року).
Так, ведення переговорів про підготування тексту міжнародного договору, прийняття його тексту або встановлення його автентичності та підписання міжнародного договору України здійснюється лише уповноваженими на те особами.
Президент України, Прем'єр-міністр України і Міністр закордонних справ України мають право вести переговори і підписувати міжнародні договори України без спеціальних повноважень у силу займаної посади.
Глава дипломатичного представництва України в іноземній державі або глава представництва України при міжнародній організації мають право вести без спеціальних повноважень переговори про укладання міжнародного договору України відповідно з державою перебування або в рамках відповідної міжнародної організації [18, c.211].
Повноваження на ведення переговорів і підписання міжнародних договорів України даються:
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені України, - Президентом України;
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені Уряду України, - Урядом України або з його доручення - МЗС України;
Ю стосовно договорів міжвідомчого характеру - відповідним міністерством або іншим центральним органом державної виконавчої влади разом із МЗС України.
Делегація або представник України, наділені повноваженнями відповідно до дійсного Закону, зобов'язані вести переговори або здійснювати інші дії згідно наданих їм повноважень і з урахуванням рекомендацій МЗС України. Ці суб'єкти, за узгодженням із МЗС України, представляють Президенту України або Уряду України звіт про виконання даних їм рекомендацій. Звіт повинен містити висновки про наступні дії України щодо укладання міжнародного договору.
Ратифікація міжнародного договору, на особливостях якої ми зупинялися, також здійснюється на основі цього профільного закону.
У ньому ж регламентований порядок затвердження міжнародних договорів України, що не потребують ратифікації.
Він здійснюється:
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені України, - Президентом України. Рішення Президента України про затвердження міжнародного договору України приймається у формі указу;
Ю стосовно договорів, що укладаються від імені Уряду України, - Урядом України. Рішення Уряду України про затвердження міжнародного договору України приймається у формі постанови;
Ю затвердження міжнародних договорів України міжвідомчого характеру провадиться в порядку, визначуваному Урядом України (ст.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Інше на тему: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок