Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> Скачати інша робота: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів / сторінка 32

Назва:
Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
58,29 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
незадовго до завершення Другої світової війни союзними країнами була офіційно скасована Ліга Націй, що не зуміла виправдати надії світової спільноти, і її місце зайняла Організація Об'єднаних Націй, на яку із самого початку покладалися великі надії у зв'язку із забезпеченням міжнародної безпеки, світу і процвітання на всій Землі.
2. Сучасне міжнародне право, що склалося і розвивається після Другої світової війни, істотно відрізняється від міжнародного права попереднього періоду. Воно, зокрема, передбачає певну систему підтримки міжнародного світу зусиллями міжнародного співтовариства держав, систему колективної міжнародної безпеки. В основі цієї системи лежить заборона використання озброєної сили у відносинах між державами і її вживання лише в загальних інтересах всіх держав і народів за рішенням Організації Об'єднаних Націй в особі її Ради Безпеки в цілях підтримки або відновлення міжнародного миру.
3. На сьогодні в Україні ні на практичному, ні на законодавчому рівні не проведено загальної систематизації захисних застережень. Але юристи-господарники всі існуючі у світовій комерційній практиці застереження систематизували за певними змістовними ознаками: за умовою договору, можливість модифікації якої вони передбачають - застереження, що стосуються ціни: валютно-цінові, мультивалютні, товарно-цінові, валютно-товарні (адаптаційно-цінові застереження), а також застереження про більш вигідну купівлю та більш вигідний продаж; застереження, що стосуються відповідальності: про форс-мажор (або обставини непереборної сили), про ускладнюючі обставини, а також про спеціальні ризики; застереження, що стосуються кількості та якості товару (тобто застереження про можливість відступу від зазначеної в договорі кількості або якості товару); за сферою застосування застереження розподіляються на два різновиди - загальні захисні застереження та спеціальні захисні застереження; за формою викладення застереження поділяють на два різновиди - застереження із простою формою викладення, які містять у своїй структурі лише гіпотезу та диспозицію, а санкція взагалі відсутня та застереження з ускладненою формою (тобто які крім гіпотези та диспозиції мають власні санкції); за характером спрямованості на захист комерційних інтересів сторін - однозахисні застереження, які спрямовані на захист комерційних інтересів лише однієї сторони в договорі та двозахисні застереження передбачають захист комерційних інтересів обох сторін договору.
4. Конвенцію ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (Віденська конвенція) було укладено в 1980 році. Мета Конвенції – зменшити можливі спори, непорозуміння і труднощі, викликані розбіжностями у правових системах. Наприклад, якщо сторони в переговорах не можуть вирішити, яке право буде застосоване до їхньої угоди, вони можуть використовувати Віденську конвенцію. У процесі укладення договорів велике значення мають застереження, які формулюються при підписанні, ратифікації, офіційному підтвердженні, прийнятті або затвердженні договору або ж приєднанні до нього. Відповідно до ст. 19 Конвенції, застереження не робляться у випадку, коли вони прямо заборонені договором, або коли вони чітко виражені договором і в їх число не входить дане застереження, або коли застереження не сумісне з об’єктом і метою договору. Ці застереження можуть бути прийнятими або проти них можуть бути відповідні застереження. Прийняття застереження або заперечення проти нього має бути зроблене в письмовій формі і доведене до відома відповідних держав або міжнародних організацій.
5. Міжнародний Суд перетворився є одним із важливих центрів дослідження і тлумачення сучасного міжнародного права. Сформульовані ним конценпції, внаслідок особливого порядку комплектування цього міжнародного органу, його високого статусу, юридичної природи ухвал, що виносяться ним, і консультативних висновків надають серйозну дію на доктрину міжнародного права і істотно впливають як на процес універсалізації, так і кодифікування міжнародного права.
6.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35 
Інше на тему: Магістерська робота Застереження до міжнародних договорів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок