Головна Головна -> Інше українською -> Макроекономіка -> Організація управління капіталовкладеннями, моніторинг і пост аудит інвестиційних проектів

Організація управління капіталовкладеннями, моніторинг і пост аудит інвестиційних проектів

Назва:
Організація управління капіталовкладеннями, моніторинг і пост аудит інвестиційних проектів
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,23 KB
Завантажень:
520
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Організація управління капіталовкладеннями, моніторинг і пост аудит інвестиц.проектів
Контроль виконання проекту1. Система оцінки і контролю в проекті2. Опорний план проекту3. Показники виконання робіт . Прогнозування остаточної вартості проекту5. Мета, види і напрямки моніторингу.6. Моніторинг оновлення будівництва.7. Моніторинг державного будівництва.8. Попередня та незалежна експертиза проектів9. Постаудит проекту10. Експертиза державних інвестиційних програм
5. Мета, види і напрямки моніторингу.
Планування та моніторинг інвестиційного процесу на конкретному об'єкті здійснюється суб'єктами інвестування за такими документами:- дозвіл на будівництво;- проектно-кошторисна документація;- проект організації будівництва;- програма введення об'єкта в експлуатацію;- план виробництва продукції (фаза експлуатації);- план фінансування будівництва.Всі ці документи додаються до бізнес-плану інвестиційного проекту.
Механізм проведення постійного нагляду та контролю за процесом освоєння інвестицій називається моніторингом інвестиційних проектів.
Загальний моніторигн проекту здійснює інвестор (замовник) або від їх імені дирекція підприємства, що будується. Такий моніторинг за угодою з інвестором можуть здійснити фірми-девелопер.Зал. від функцій учасників інвестиційної діяльності можна спеціалізувати моніторинг за видами та відповідно рекомендувати порядок його проведення (табл.1).
Отже, є 3 види моніторингу:- фінансовий;- маркетинговий;- технічний.
Маркетинговий моніторинг проводиться з метою забезпечення своєчасних поставок на будову матеріально-технічних ресурсів і його здійснюють ті учасники, на яких покладені обов'язки у контрактах по матеріально-технічному забезпеченню будівель.
Фінансовий моніторинг проводиться інвестором, замовником, фірмою-девелопером за його дорученням, а також іншими учасниками проекту на першому етапі освоєння інвестицій (проектування та будівництво). За умов в Україні оціка виконання річної програми може проводитися по місцях відповідно до прийнятого порядку розрахунків за виконані будівельно-монтажні роботи. Під постійне спостереження підпадають поелементно вироблені витрати, оренда або закупівля земельної ділянки. Моніторинг здійснюється у розрізі використання джерел фінансування: власних, запозичених або залучених коштів.
Технічний моніторинг, крім інвестора та його представників, здійснюють звичайно генпроектувальник, інші проектувальники - в рамках авторського нагляду. Даний вид моніторингу проводився з метою забезпечення відповідальності об'ємно-планувальних та конструктивних рішень, технічних умов. Експертиза інвестиційних проектів, яка проводиться після прийняття рішення про інвестування проекту, як правило складається з двох систем контролю:1) постаудит проекту2) оцінка проекту після його завершення (post evaluation);
Інвестиційний проект є нетрадиційним об’єктом аудиторської перевірки. Кожний крупний інвестор повинен мати власну систему аудиторського контролю за ефективністю реалізації довгострокових інвестиційних рішень. Необхідність такої процедури очевидна: в проект вкладаються великі кошти і, незважаючи на той факт, що всі процедури проекту узгоджені між його учасниками, процес його реалізації потребує постійного контролю зі сторони інвестора за цілеспрямованим використанням коштів і визначеним співвідношенням між витратами та надходженнями. Такі дослідження називають постаудитом інвестиційних проектів.Постаудит інвестиційних проектів – це системний процес отримання та оцінки об’єктивних даних про економічні процеси, який включає (1) порівняння фактичних результатів з плановими; (2) пояснення причин виникнення відхилень і дозволяє встановити рівень. відповідності фактичних критеріїв розрахунковим.Постаудит переслідує наступні цілі:
1) Вдосконалення прогнозу. Спостерігаються всі відхилення і потім, у подальших прогнозах вони обмежуються. Ведуться пошуки нових методів прогнозу, якщо потреба в них стає очевидною. Відомо, що люди мають тенденцію покращувати все, що вони роблять, включаючи прогнозування, якщо вони знають, що їхня діяльність контролюється.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2 
Інше на тему: Організація управління капіталовкладеннями, моніторинг і пост аудит інвестиційних проектів

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок