Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації 2. Стратегії та діяльність ТНК 3. Стратегічне планування в Україні

Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації 2. Стратегії та діяльність ТНК 3. Стратегічне планування в Україні

Назва:
Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації 2. Стратегії та діяльність ТНК 3. Стратегічне планування в Україні
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,10 KB
Завантажень:
293
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Контрольна робота
1.Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації 2. Стратегії та діяльність ТНК 3. Стратегічне планування в Україні.


Зміст.
Частина 1: Теоретичні завдання…………………………………….2
1.Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації…2
2. Стратегії та діяльність ТНК………………………………………………….6
3. Стратегічне планування в Україні…………………………………………...12
Частина 2: Ситуаційно – аналітичні завдання…………………..15
1.Проаналізуйте вплив конкретних ТНК, що діють в Україні……………….16
2. Охарактеризуйте стиль керівництва Б. Гейтса……………………………...17
Список використаної літератури………………………………….18


Частина 1: Теоретичні завдання
1.Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації.
Міжнародний фінансовий менеджмент – особливий вид менеджменту, головними цілями якого виступають формування, розвиток та використання конкурентних переваг фірми за рахунок можливості ведення бізнесу в різних країнах з використанням економічних, соціальних, демографічних особливостей цих країн та взаємодії між різними країнами .
Суть міжнародного фінансового менеджменту:
Формує, розвиває конкурентні переваги в системі “НІОКР – виробництво – продажі - сервіс” на основі використання можливостей різник країн і міжнародної взаємодії
Шукає можливості розвитку бізнесу та трансформування їх в конкурентні переваги фірми в певних країнах та в контексті взаємовідносин між різними країнами.
Менеджмент виробляє стратегії росту та розвитку з залученням багатьох країн
Шукає та використовує конкурентні можливості через глобалізацію.
Міжнародні фінансові організації грають велику роль у міжнародному фінансовому маркетингу. Це відбувається тому, що саме через канали цих організацій проходить значна частка світових інвестицій, покупка і продаж валюти для фінансування експорту й імпорту. Особливо важлива діяльність цих організацій для країн, що здійснюють перехід до ринкових відносин і готові використовувати як управлінський досвід міжнародних фінансових організацій, так і власні реальні можливості.
У міжнародній практиці основні міжнародні фінансові інститути об'єднані під загальною назвою "Світовий банк". Підрозділу Світового банку включають Міжнародний банк реконструкції і розвитку. Міжнародну фінансову корпорацію, а також Багатобічне агентство гарантій інвестицій.
Міжнародний банк реконструкції і розвитку заснований у червні 1944 р. на валютно-фінансовій конференції в Бретон-Вудсі (США) під егідою ООН. Метою діяльності Міжнародного банку реконструкцій і розвитку (МБРР) є сприяння економічному розвитку країн, що розвиваються. Капіталовкладення направляються як на будівництво доріг і електростанцій, шкіл і зрошувальних систем, так і на розвиток сільськогосподарських структур, перекваліфікацію вчителів, програми підвищення життєвого рівня населення й ін.
Деякі позики Світового банку призначаються для зміни структури економіки в цих країнах з метою її стабілізації, розвитку й орієнтації на ринок. Перші позики Світового банку були використані на фінансування зруйнованою війною економіки країн Західної Європи. Сьогодні пріоритетним напрямком діяльності Банку є надання позик країнам Африки, Азії, Латинської Америки, Близької Схід і Європи, особливо Східної.
Роботу Світового банку координує Рада керуючих. Кожна з країн-учасниць представлена в Раді одним керуючим, як правило, посадовою особою в ранзі міністра. Рада керуючих делегує свої повноваження нечисленній групі представників — Раді директорів-розпорядників. Місце знаходження Ради — Вашингтон. Рада директорів-розпорядників несе відповідальність за рішення, що стосуються операцій Світового банку, і за твердження позик. Рішення по останнім приймаються на основі економічних, а не політичних критеріїв. Президент Світового банку є одночасно Головою Ради директорів-розпорядників. Керівництво і щоденні операції Банку виконують більш ніж 7 тисяч співробітників з більш ніж 100 країн світу.
Спочатку Світовий банк складався з однієї установи — Міжнародного банку реконструкції і розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Міжнародний фінансовий менеджмент. Міжнародні фінансові організації 2. Стратегії та діяльність ТНК 3. Стратегічне планування в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок