Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Бізнес-план По створенню і діяльності приватної компанії в вигляді товариства з обмеженою діяльністю

Бізнес-план По створенню і діяльності приватної компанії в вигляді товариства з обмеженою діяльністю

Назва:
Бізнес-план По створенню і діяльності приватної компанії в вигляді товариства з обмеженою діяльністю
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,59 KB
Завантажень:
253
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Бізнес-план По створенню і діяльності приватної компанії в вигляді товариства з обмеженою діяльністю


ЗМІСТ
Короткі висновки;
Опис послуг;
Опис ринку. Прогноз доходів;
Конкуренція;
План маркетингу;
канали збуту;
ціноутворення;
реклама;
План організації бізнесу;
Прогноз витрат;
Організаційний план;
Стратегія фінансування;
План дій на випадок непередбачених обставин.


БІЗНЕС – ПЛАН
Адресні дані –
Директор – зам. дир. –
Запропоноване або існуюче володіння бізнесом (% власності), 100 % колективна приватна власність.
Де діє, або буде діяти Ваш бізнес м. Київ, м. Івано-Франківськ, м. Коломия представництва в обласних і районних центрах України.
Галузь бізнесу - туризм (іноземний, зарубіжний, внутрішній), транспортні послуги (пасажирські і вантажні перевезення), оптова і роздрібна торгівля, виробництво товарів народного споживання, консалтінг і посередницька діяльність, зовнішньоекономічна діяльність, ремонтно-будівельні роботи.
Суть проекту полягає в відкритті в м. Києві приватної компанії в формі ТзОВ (колективної форми власності, права юридичної особи) а в м. Коломиї, Івано-Франківську, реєструються представництва вищеназваної структури, які будуть працювати як одна організація з єдиним керівництвом на основі одного перспективного плану (затвердженого засновниками ??????№1) на основі повного самофінансування і самозабезпечення. (Види діяльності вказані на стор.2)
Реалізація проекту розрахована на 5 років, в два етапи.
Перший етап – організація роботи компанії з ліцензією на туристичну діяльність згідно розробленого бізнес-плану.
На даний час зареєстрована в 2001 р. приватна компанія (ТзОВ) з ліцензією на тур діяльність, в ????? потрібно змінити засновників, внести зміни в статутний фонд і перереєструвати в м. Києві.
Другий етап створення власної туристичної інфраструктури в регіоні Карпат розвитку повних напрямків туризму і повних галузей комерційної діяльності.
Вставка №1
Створення достатньої матеріальної бази для початку діяльності компанії потребує 3200 дол.США плюс 6600 у.о. на перші шість місяців діяльності компанії (дальше компанія працює на повному самофінансуванні). Разом для початку комерційної діяльності потрібно 9800 середньорічні валові витрати на запланований бізнес в перший рік складатимуть 23700 а дохід компанії після виплати витрат складе біля 20000 у.о., що дозволяє зробити висновок, що термін окупності вкладених інвестицій до 1,5 року.
Слід окремо виділити переваги даного бізнесу.
1. Діяльність компанії на основі ліцензії тур оператора, що дасть можливість працювати на основі прямих контактів з іноземними партнерами по туризму, одержати акредитацію в іноземних кон??ульствах, що значно підвищить економічну рентабельність цієї галузі, дозволить підтримувати на ринку тур послуг власну цінову політику для різних категорій клієнтів.
2. Розробка....
3....
4....
2. Опис послуг


1 Короткі висновки
Перспективність даного проекту полягає в тому, що сьогодні на ринку туристичного бізнесу в Україні, існує великий попит в наданні таких послуг, про це підтверджують нижче перераховані переваги туризму, а саме:
1. Порівняно невеликі стартові інвестиції.
2. Постійно зростаючий попит на турпослуги в Україні, особливо в Карпатському регіоні.
3. Високий рівень рентабельності.
4. Мінімальний термін окупності витрат.
5. Туризм джерело валютних надходжень.
6. Туризм розширює вклади в платіжний баланс держави.
7. Туризм сприяє розвитку економіки України, розвиваючи галузі які обслуговую-ть туризм - будівництво, торгівлю, сільське господарство, виробництво товарів народного споживання, зв’язок і інші.
Для загального уявлення суті проекту, розглянемо основні фінансові показники.
1. Розробка і використання в роботі нових програм (турпродуктів), по розвитку внутрішнього туризму в регіоні Західної України, використовуючи для цього наявну інфраструктуру туризму і відпочинку і створюючи власну матеріальну ба-зу.
2. Створення сітки представництв даної компанії по всій Україні (не менше 20-ти), які будуть працювати для досягнення однієї мети, дозволить значно розширювати з року в рік кількість послуг, а значить, збільшувати її фінансові обороти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Бізнес-план По створенню і діяльності приватної компанії в вигляді товариства з обмеженою діяльністю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок