Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Інтернет-трейдинг

Інтернет-трейдинг

Назва:
Інтернет-трейдинг
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,51 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Інтернет-трейдинг


В даний час фондові і валютні ринки стали більш доступні приватним інвесторам. Насамперед, інвестор може відслідковувати ситуацію на ринках і здійснювати торгівлю фінансовими інструментами в "реальному часі". Це стало можливим завдяки розвитку глобальної мережі Інтернет і виникненню так званих онлайновых брокерів. Послуги онлайнового брокера містять у собі ті ж послуги, що надає і звичайний брокер, тільки взаємовідносини інвестора і брокера відбувається за допомогою Інтернет. Тому, на відміну від звичайного брокера, онлайновый брокер може надавати ще і додаткову послугу - надання необхідної інвестору фінансової інформації в реальному часі.
Отже, брокерська послуга в Інтернет - Інтернет-трейдинг - це послуга, надана інвестиційним посередником (банком чи брокерською компанією), що дозволяє клієнту здійснювати купівлю-продаж цінних паперів і валюти в реальному часі через всесвітню мережу Інтернет.
Звичайно ця послуга має на увазі:
безпосередню можливість купівлі-продажу фінансових активів у реальному часі;
створення інвестиційного портфеля інвестора;
можливість участі клієнта у взаємних фондах;
надання клієнту часто обновлюваної фінансової інформації: котирування цінних паперів і курси валют;
надання клієнту аналітичних статей, графічної інформації, допомоги професіоналів і т.д.;
інші супутні послуги (видача кредитних карток і чекових книжок, відкриття і ведення додаткових пенсійних рахунків, "постачання" інформації про ціни на акції, що входять у портфель, на пейджер клієнта чи на його поштову скриньку тощо).
Способи надання брокерських послуг в Інтернет
Існує два основних способи надання брокерських послуг через Інтернет:
Клієнт купує/продає цінні папери, формує свій інвестиційний портфель і т.д. безпосередньо на Web-сайті компанії-посередника, користаючись при цьому звичайним Web-браузером.
Клієнт (користувач) установлює на своєму комп'ютері спеціальне програмне забезпечення і з його допомогою одержує інформацію і здійснює транзакции на фінансових ринках.
Існує так само і третій, менш розповсюджений спосіб Интернет-трейдинга. Клієнт надсилає запит на купівлю-продаж активів своєму брокеру за допомогою електронної пошти. Такий спосіб використовує російська брокерська компанія "Фінансові консультації і менеджмент" (). Даний вид Інтернет-послуги скоріше варто вважати перехідним між звичайною брокерською послугою та Інтернет-трейдингом. Повноцінною Інтернет-послугою (у тому числі і фінансовою) вважається така послуга, що використовує по можливості усі відмінні риси Мережі як нового комунікаційного середовища.
Повернемося до перших двох способів надання брокерських послуг, що були описані вище. Перший спосіб простіше і дешевше як для клієнта, так і для компанії-посередника. Другий - найбільш ефективний для користувача. Перший спосіб у силу своєї технології накладає обмеження на представлення фінансової інформації для клієнта. В другому випадку користувач може налаштувати інтерфейс під себе, будувати графіки, одержувати тільки ту інформацію, що йому потрібна і т.д.
Так склалося, що в країнах, де найбільш розвинутий приватний інвестиційний сектор, переважає перший спосіб. У цих країнах для будь-якого простого громадянина вкладення грошей у цінні папери - це звичайний спосіб заощадження і доходу (у силу відносної стабільності фондових ринків). Приватному інвестору не потрібно спеціального програмного забезпечення, щоб здійснювати свою інвестиційну стратегію: або він інвестує в менш ризикові активи, або інвестиційною політикою займаються фахівці. У таких країнах (Японія, США) бурхливо розвивається мобільний Інтернет (мінікомп’ютеры, стільникові телефони, що підтримують WAP), тому інвестор хоче мати доступ до свого брокера з будь-якого такого термінала, а це можливо, якщо використовується перший спосіб брокерських послуг.
У Росії ситуація склалася інакше. На даний момент мобільний Інтернет доступний не багатьом, а щоб не "вилетіти в трубу" при інвестиціях у російські цінні папери, інвестор повинен мати великий досвід і мати під рукою всю необхідну фінансову інформацію та засоби для її різної інтерпретації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Інтернет-трейдинг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок