Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Бізнес – план. Роздрібна торгівля

Бізнес – план. Роздрібна торгівля

Назва:
Бізнес – план. Роздрібна торгівля
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,40 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Бізнес – план
Тема: Роздрібна торгівля


Зміст
Резюме
Характеристика підприємницької діяльності.
Опис ринку.
План маркетингу.
Організаційний план.
Прогноз витрат.
Фінансовий план.
Оцінка можливих ринків.


Резюме
Даний план підприємницької діяльності передбачає: обґрунтування доцільності вкладення коштів для організації підприємницької діяльності, предметом якої є роздрібна торгівля предметами дитячого асортименту та продуктовими товарами.
Для здійснення даного виду діяльності приміщення я буду брати в оренду в школі. Площа торгового місця становить 10 квадратних метрів. Орендна плата становить 50 грн./міс.
Потреба у коштах для започаткувавши підприємницької діяльності та першого місяця роботи становить 2700 грн. Одноразова виплата допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю в районному центрі зайнятості становить 1300 грн. Залучені власні заощадження складуть 1400 грн.
Товар буду закуповувати на торгових базах м. Городенка та на оптовому ринку.
Наведені цифри виступають вагомим аргументом при доведенні доцільності та перспективи даної бізнес – ідеї та даної підприємницької діяльності.
Характеристика підприємницької діяльності.
Головним завданням даної діяльності буде забезпечення учнів школи канцелярськими товарами, різними солодощами та напилками, а також іншими товарами дитячого асортименту.
Оскільки на території школи немає жодного магазину, це дасть мені можливість досягти позитивного результату.
Враховуючи те, що більшість клієнтів даного магазину будуть учні, товар буде свіжий, якісний та доступний за цінами. Постачання буде, по можливості кожного дня або через день в невеликих кількостях з урахуванням реалізації товару за 1 день.
Для обладнання приміщення будуть потрібні: вітрина та деякі меблі, які на початку будуть запозичені у школи, а також взяті з власного помешкання.
Магазин буде працювати кожного дня з 9 години до 15 години, крім суботи та неділі, а також крім святкових днів та канікул у школі. Літом магазин не працюватиме.


Опис ринку
На даний час в нашому селі працює кілька магазинів з такими же товарами, проте, на території школи немає жодного магазину, що доводить актуальність запропонованого бізнесу.
Потенційними моїми клієнтами будуть учні та працівники школи, але також не виключно, що клієнтами будуть і жителі села.
Основними конкурентами є підприємці, які реалізують таку ж саму продукцію у нашому селі. Проте їхні магазини знаходяться поза межами школи, а це не є зручним для моїх клієнтів.
Товари в магазині будуть свіжими та якісними, а ціни реальними та доступними.
Передбачається, що середня виручка на тиждень складатиме 400 грн., але ця цифра коливатиметься в залежності від навчання учнів у школі.
Особливих зовнішніх умов, які могли б помішати моєму бізнесу не ????, так, як магазин знаходиться в приміщенні школи.
План маркетингу
Реалізація продукції планується безпосередньо групі споживачів даного сегменту, тобто учні та працівникам школи.
Передбачається, що максимальна націнка на запропоновані товари складатиме не більше 15% (в залежності від виду товару).
Щоб заохотити свого клієнта, для учнів, які (в день) витрачатимуть більше 5 грн., планується невеликі подарунки (на суму від 10 коп. до 30 коп. в залежності від ціни купленого товару), а також передбачаються певні знижки для працівників школи, що дають можливість заохотити, більшу кількість клієнті. Це буде своєрідна реклама.


Організаційний план.
Першим кроком у відкритті власної справи, буде, реєстрація суб’єкта підприємницької діяльності в державній адміністрації, а також в податкових органах.
Для реалізації проекту потрібно зареєструватися як підприємець, оформити свідоцтво латника фіксованого податку, орендувати приміщення. Так, як буде реалізовуватись безакцизна продукція, то ліцензій для ведення бізнесу не потрібно.
Реалізація товарів буде здійснюватись мною, як засновником і власником. Бухгалтерський облік і звітність вестиму самостійно.
На першому етапі впровадження даного бізнесу не передбачається залучення найманих працівників.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Бізнес – план. Роздрібна торгівля

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок