Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Менеджмент

Загрузка...

Менеджмент

Назва:
Менеджмент
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,60 KB
Завантажень:
407
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Контрольна робота
1. Менеджмент як категорія людей які здіснюють управління. 2. Особливості адаптивних структур управління. 3. Проаналізуйте фінансовий стан підприємства, де ви працюєте. Розробить пропозиції по його удосконаленню


План


Вступ
Менеджер – це людина, що професійно займається управлінською діяльністю, що повсякденно керує функціями фірми з метою збереження її основних пропорцій; це також людина, наділена повноваженнями приймати управлінські рішення і здійснювати їхнє виконання. Метою менеджера є забезпечення стабільної конкурентноздатності фірми. У компанії він займає, по суті, положення людини, найнятої на роботу, що виконує кропітку і методичну роботу, але ніяк не власника, як деякі думають. Так як саме менеджери (керуючі) складають категорію людей, що здійснюють управління (менеджмент), те особистісні і ділові якості цих людей безпосередньо визначають сам процес господарської діяльності – виробництво, збут і т.д.
Тому вивчення і придбання даних особистісних характеристик менеджера корисні будь-якій людині, що так чи інакше зв'язана з управлінською діяльністю.
Але навчитися керувати самому ще не є кінцевою метою будь-якого менеджера. Головним є організація процесу управління колективом для ефективного виконання покладених на нього задач. У цьому зв'язку особливу цінність здобуває така організація праці в будь-якому колективі, при якій витрати будуть найменшими, а віддача – найбільшою. Адаптивні структури, про які буде йти мова нижче, є саме такою прогресивною формою управління, тому, крім ознайомлення з ними, що буде зроблено нижче, необхідно впроваджувати їх на практиці.
Що стосується аналізу фінансового стану підприємства, те його проведення на сьогоднішній день доцільно як для внутрішніх, так і для зовнішніх користувачів економічної інформації. За його результатами можна судити про доцільність вибраного організацією курсу меті діяльності, ефективному (чи навпаки) використанню наявних ресурсів, спрямовувати зусилля саме в тому напрямі, де виявлені відхилення від планових чи нормативних показників.
В даній роботі буде проведений аналіз фінансовго стану АК «Київ-Енерго».


1. Менеджмент як категорія людей які здіснюють управління
Термін менеджер трактується досить широко, тому будь-яке його визначення буде недостатньо повним. З деяким ступенем наближення можна сказати, що менеджер – це людина, що складає систему поточного і перспективного планування, прогнозування й орієнтації виробництва, реалізації продукції і послуг з метою одержання прибутку. Іншими словами, менеджер – людина, що здійснює процес планування виробництва, організацію, мотивацію і контроль для максимального швидкого досягнення цілей.
Отже, менеджер повинний мати визначені якості, манери, уміння вміло керувати трудовим колективом, найбільше повно використовувати творчі здібності кожного з працівників, забезпечуючи тим самим гнучкі реагування на вимоги замовника.
Менеджер повинний бути лідером. Головна задача менеджера - робити справу за допомогою інших людей, домагатися колективної роботи. Це значить співробітництво, а не залякування. Гарного менеджера завжди турбують і інтереси усієї фірми. Він прагне збалансувати інтереси групи, інтереси боса й інших менеджерів, необхідність виконання роботи з необхідністю знайти час для навчання, виробничі інтереси з людськими потребами підлеглих.
Менеджер повинний бути оптимістом. Оптиміст завжди охоче вислухує інших і їх ідеї, тому що він завжди чекає гарних новин. Песиміст слухає якнайменше тому, що очікує поганих новин. Оптиміст думає, що люди по перевазі готові прийти на допомогу, мають творчий початок, прагнуть до творення. Песиміст вважає, що вони ледачі, перекірливі і від них мало пуття. Цікаво, що обидва підходи звичайно є правильними.
Менеджер любить людей. Якщо робота менеджера складається в керуванні людьми, як він може виконувати її добре, якщо не любить людей. Кращі менеджери піклуються про своїх співробітників. Їх цікавить, що роблять інші. Гарний менеджер доступний і не ховається за дверима кабінету.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: Менеджмент

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок