Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.Забезпечення ефективних комунікацій.

Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.Забезпечення ефективних комунікацій.

Назва:
Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.Забезпечення ефективних комунікацій.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,91 KB
Завантажень:
45
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ і НАУКИ УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ
Контрольна робота з
менеджменту
Виконала: студентка групи М11-01з
Мотрук Уляна Михайлівна
Перевірив викладач:
Шепетюк Ольга Мирославівна
Коломия 2002 р.
Варіант 10.
Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.
Забезпечення ефективних комунікацій.
Ситуація:
Найважливішим аспектом керівництва, діловою активністю є точне визначеня ідеалів корпорації. На цьому заснований весь бізнес. Бо, зрештою, навіщо ми кожного дня ходимо на роботу і займаємось своїми справами ? Дуже важливо, щоб однакова відповідь на це запитання була у всіх працівників, що працюють в компанії починаючи з президента і закінчуючи щойно найнятим службовцем.
Хороший приклад цьому Ї епізод з історії середніх віків.
Трьох каменярів запитали: “ Для чого ви працюєте ?”
Перший відповів: “ Щоб мати їжу ”, другий : “ Щоб обтесати камені для цієї стіни ”, третій : “Для того, щоб побудувати цей чудовий замок ”.
Різниця у відповідях демонструє різницю у ставленні до життя. І, якщо залишається хоч найменший шанс на успіх, завжди треба орієнтуватися на третій варіант відповіді .
Запитання:
Прокоментуйте дану ситуацію і дайте відповідь, для чого Ви працюєте чи вчитеся ?
Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.
Організація Ї це група людей з усвідомленими загальними цілями. Внутрішні зміни Ї це ситуаційні чинники в межах організації. Ці зміни, в основному, є результатом управлінських рішень.
Внутрішнє середовище підприємства або мікросередовище організації містить п’ять складових:
цілі;
структуру;
завдання;
технологію;
персонал організації;
тобто те, що характеризує виробничий цикл і потребує уваги керівництва.
Розглянемо їх основні характеристики та взаємозв’язок:
Цілі Ї це конкретний кінцевий стан, або бажаний результат, якого прагне досягти група, працюючи разом. Під час прцесу планування керівництво розробляє цілі і доводить їх до відома членів організації.
Організація може мати різноманітні цілі. Бізнесова організація зосереджена на створенні певних товарів в рамках спецефічних обмежень Ї за витратами і отриманим прибутком. Відповідно, цілі Ї рентабельність (прибутковість) і продуктивність. Для цього необхідна координація зусиль в таких галузях, як частка ринку, розробка нової продукції, якість послуг тощо. Державні органи не мають на меті отримання прибутку, але витрати їх хвилюють. Звідси, їх цілі Ї надання конкретних послуг в межах певних бюджетних обмежень. При виконанні більшу увагу будуть приділяти соціальній відповідальності.
Цілі підрозділів повинні робити внесок у цілі організацій і не суперечити їм.
Формальна організація складається з декількох рівнів управління і підрозділів (функціональних областей), таких як маркетинг, виробництво, навчання персоналу чи планування фінансів.
Структура організації Ї це логічні взаємовідносини рівнів управління та функціональних областей, побудовані у формі, яка дозволяє ефективно досягати цілей організації.
Існує дві основні концепції відносно до структури:
спеціалізований розподіл праці;
сфера контролю.
Майже у всіх організаціях має місце розподіл праці по спеціалізованих лініях Ї по горизонталі. Спеціалістів групують разом в межах функціональної області.
Вертикальний розподіл праці, тобто відокремлення роботи по координації, від безпосереднього виконання завдань, дає ієрархію управлінських рівнів. Кількість осіб, підлеглих одному керівнику, є сферою контролю.
Завдання Ї це предписана робота, серія робіт або частина роботи, що повинна бути виконана заздалегіть встановленим способом у визначений термін. З технічного боку, завдання адресовані посаді, а не працівнику, що її займає.
Характеристика завдань полягають у тому, що вони традиційно поділяються на три категорії. Це робота злюдьми, предметами та інформацією .
Технологія розглядається, як засіб трансформування сировини в продукти чи послуги, заздалегідь заплановані.
Люіс Дейвід резюмує:
“Технологія Ї це поєднання кваліфікаційних навичок, обладнання інфраструктури, інструментів і відповідних технічних знань, необхідних для здійснення бажаних перетворень у матеріалах, інформаціях чи людях”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Зовнішнє і внутрішнє середовище менеджменту.Забезпечення ефективних комунікацій.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок