Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Практичне завдання з маркетингу

Практичне завдання з маркетингу

Назва:
Практичне завдання з маркетингу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,76 KB
Завантажень:
145
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Тема: Практичне завдання з маркетингу.
Товар - побутова техніка.


План:


Головні ринкові характеристики товару, фірми-виробника і конкурентних товарів.
Зручна, надійна й екологічно безпечна побутова техніка Samsung Electronics робить життя людей в усьому світі більш комфортної.
Основні види побутової техніки: холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі, пилососи, кондиціонери.
Компанія Samsung піклується не тільки про чистоту навколишнього середовища, але і про якість вашого життя. Холодильники від Samsung мають систему заморозки без інею (No frost) з оптимальним рівнем вологості, а також безліччю різних технологій, що значно збільшують термін і якість збереження продуктів. Гармонічний дизайн і розмаїтість моделей дозволять вам вибрати саме ту, котра найбільше вдало підійде для вашої кухні.
Типи холодильників Samsung:
Тип Side-by-side - моделі з дзеркальними дверми, багатопоточна і подвійна системи охолодження, електронний контроль, домашній бар, дезодоратор;
Тип Combi No frost, c динамічної багатопоточною системою, електронний контроль, суперекономія електроенергії;
Стандартні - холодильники з верхнім розташуванням морозильної камери, механічний тип керування, Система No Frost, багатопоточна і подвійна системи охолодження, полки з загартованого скла, дезодоратор
Основні конкуренти: Philips, Moulinex, Electrolux, Bosch, Siemens, Clatronic, Braun, JVC, Indesit, Ariston, Zanussi, LG, Samsung, Rowenta, Tefal.
1. Аналіз еластичності попиту за ціною на товар
Ціна і попит поняття дуже тісно взаємопов'язані. Існує закон попиту, існує і цінова еластичність попиту. Закон попиту відбиває тенденцію обернено пропорційної залежності попиту і ціни: чим вища ціна, тим нижчий попит. Це властиво більшості товарів, хоч у випадках з престижними товарами крива попиту може мати дещо інший вигляд. Цінова еластичність попиту дає можливість відчути, якою мірою покупці виявляють своє ставлення до змін у цінах з огляду на кількість придбаних то-варів.
Для більшості товарів.
Для престижних товарів.
Відповідно до закону попиту споживачі при зниженні ціни купують більше товару. Однак реакція споживачів на зміну ціни варіюється від ціни до ціни. Чутливість покупців до зміни ціни товару кількісно визначається ціновою еластичністю. Її величину вимірюють коефіцієнтом еластичності, що розраховується як відношення процентної зміни попиту до процентної зміни ціни. Існують різні прийоми визначення останнього в залежності від форми представлення зв'язку між ціною і попитом – табличної й аналітичний.
При завданні даних таблично коефіцієнт еластичності обчислюється по модулі по так називаній формулі «середньої крапки».
де Q1, Q2 – попит на товар відповідно при цінах Ц1, Ц2.
У таблиці наведені данні про попит на побутову техніку у залежності від його ціни та значення коефіцієнтів еластичності, які розраховані по наведеній вище формулі.
Ціна, гр. од. | Попит, нат. од./період | Коефіцієнт еластичності
2000
1600
1550
1200
1000 | 500
600
700
800
900 |
- 0,8
4,8
- 0,52
- 0,64
На інтервалі ціни від 1550 грн. до 1600 грн. попит на холодильники еластичний, тому що коефіцієнт еластичності по модулю більше одиниці. Тому підприємству слід понижати ціну до 1550 і це значно збільшить обсяг продажу.
У інших випадках попит на товар не еластичний, тому що коефіцієнт еластичності по модулю менший одиниці.
2. Показники та оцінка якості товару
Ступінь гідності продукції задовольняти певні потреби оцінюється за допомогою спеціальних показників якості.
Останні представляють кількісну характеристику одного чи декількох властивостей продукції, розглянуту стосовно до конкретних умов її створення, чи експлуатації споживання. Показники класифікуються як одиничні і комплексні. Одиничний характеризує одне з властивостей, що складають якість продукції (середній ресурс двигунів, виготовленою підприємством за рік, і т.п.). За допомогою комплексного показника якості виробляється оцінка одночасно декількох властивостей продукції в їхньому взаємозв'язку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Інше на тему: Практичне завдання з маркетингу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок