Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Магістерська робота Реалізація стратегії розвитку підприємства на базі ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат»

Магістерська робота Реалізація стратегії розвитку підприємства на базі ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат»

Назва:
Магістерська робота Реалізація стратегії розвитку підприємства на базі ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
59,44 KB
Завантажень:
216
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 
ВСТУП
Розвиток українських підприємств відбувається у складних умовах формування ринкового середовища та нестабільної економіки. Істотний негативний вплив на функціонування підприємств усіх галузей здійснює внутрішня та зовнішня політична ситуація, неможливість через фінансові проблеми застосовувати новітню техніку та технології, а також значна міжнародна конкуренція. Вижити та успішно розвиватися у таких умовах можуть лише ті організації та підприємства, що змогли розробити ефективну стратегію та цілеспрямовано просуваються у напрямку досягнення поставленої мети. Незважаючи на різноманітність визначень і трактувань стратегії, мета її полягає в тому, щоб досягти довгострокових конкурентних переваг, які забезпечували б корпорації високу прибутковість. Добре продумане стратегічне бачення готує підприємство до майбутнього, дає змогу правильно вибрати довгострокові напрями розвитку та визначає наміри вищого керівництва стати на конкретні ділові позиції.
Для розробки та здійснення стратегії велике значення має аналіз ринкових чинників, які через свою постійну й високу мінливість можуть безпосередньо вплинути на успіх або крах підприємства. Мова йде про мікроекономічний аналіз попиту, пропозиції та рівня конкуренції.
Оскільки кожне підприємство унікальне за своїм існуванням, процес розробки та реалізації стратегії для кожного з них індивідуальний і залежить не лише від зовнішнього та внутрішнього середовища, а й від їхньої взаємодії.
Кожен керівник повинен поставити перед собою конкретну мету. Кожний підрозділ підприємства мусить мати окремі завдання для досягнення загальної мети підприємства. Стратегічна мета спрямована на зміцнення конкурентних позицій підприємства на ринку. Тобто вона стосуються конкурентоспроможності та спрямована на забезпечення більш високих темпів зростання, збільшення частки ринку, на покращення якості продукції та послуг порівняно з конкурентами, на досягнення найнижчого рівня витрат, на підвищення віддачі від інвестицій тощо.
Для того щоб правильно визначити стратегію, необхідно ретельно вивчити внутрішній стан підприємства та зовнішні фактори впливу. Лише чітко уявляючи становище свого підприємства на ринку, враховуючи особливості ринку, генеральний менеджмент може краще визначити стратегію, котра сприятиме досягненню поставленої мети і фінансових результатів. Неправильне оцінювання ситуації підвищує ризик неправильної розробки стратегії.
Стратегія підприємства складається, по перше, з добре продуманих цілеспрямованих дій, по-друге, з реакції на непередбачений розвиток подій. Стратегію краще всього розглядати як комбінацію із запланованих дій і швидких рішень щодо адаптації до нових умов ринку. Завдання складання стратегії включає розробку плану дій та адаптування їх до змінюваної ситуації.
Метою даної магістерської роботи є реалізація стратегії розвитку підприємства. Досягнення поставленої мети забезпечується рішенням наступних завдань:
- провести зовнішній і внутрішній аналіз середовища як підприємства так і його конкурентів;
- визначити прийнятну стратегію формування конкурентних переваг і розробити стратегію забезпечення конкурентоспроможності;
- застосувати вивчені методи і прийоми в реалізації стратегії розвитку ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат» в умовах конкурентного середовища.
При написанні роботи використовувалися публікації вітчизняних авторів, присвячені дисциплінам «Економічна діагностика», «Стратегічний аналіз», «Стратегічне управління», «Стратегічний менеджмент». Об’єктам дослідження є конкурентні позиції державного підприємства «Івано-Франківський ліспромкомбінат» по відношенню до інших підприємств деревообробної галузі, зокрема до державного підприємства «Вигодський лісгосп» а також до товариства з обмеженою відповідальністю «Уніплит». Періодом дослідження виступають 2006 - 2008 роки. Структура магістерської роботи складається із вступу, трьох розділів, висновків, списку літератури та додатків. У вступі розкривається актуальність обраної теми, мета та структура роботи, подається значення та вплив діяльності конкурентів на загальний стан підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39 Інше на тему: Магістерська робота Реалізація стратегії розвитку підприємства на базі ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок