Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> з маркетингу

з маркетингу

Назва:
з маркетингу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,66 KB
Завантажень:
363
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Контрольна робота
З курсу «Маркетинг»


Варіант № 8
Завдання 1.
Види маркетингу.
Завдання 2.
Визначення місткості ринку та його кон'юнктура.
Завдання 3.
Програма маркетингу та її складові розділи.
Завдання 4.
В лівій колонці перераховані найбільш розповсюдженні структури управління маркетингом, в правій – коли їх варто використовувати. Вкажіть відповідність цих колонок, відповідь оформите у вигляді таблиці.
1. Функціональна орієнтація | а) варто використовувати, коли кількість товарів та ринків стає надто великою і виникає небезпека того, що деяким ринкам не буде приділено достатньо уваги
2. Товарна орієнтація | б) направлена на роботу з певним сегментом потенційних покупців, не залежно від того, на якому географічному ринку цей сегмент знаходиться
3. Регіональна орієнтація | в) варто використовувати, коли кількість товарів та ринків стає надто великою і виникає небезпека того, що деяким товарам не буде наділено достатньо уваги
4. Сегментна орієнтація | г) варто використовувати, коли різноманітність товарів фірми невелика, а кількість ринків незначуща.
Структура управління
маркетингом | 1 | 2 | 3 | 4
Розшифровка
Завдання 5.
Відомо, що фірма виготовила одного року 10 тис. товарів, а наступного – 12 тис. товарів. Витрати на виробництво у першому році склала 2,5 млн. грн., наступного – 2,88 млн. грн. На скільки збільшиться прибуток фірми від продажу одного товару, якщо ціна залишиться незмінною?
Завдання 1.
Тривалий період розвитку маркетингу, особливості його використання в різних країнах, галузях, організаціях та на підприємствах зумовили появу різноманітних його видів.
Так, розрізняють маркетинг, орієнтований на продукт (послугу), на споживача та змішаний. Маркетинг, орієнтований на продукт (продуктовий маркетинг), має на меті використання продукту чи послуги, як основного інструмента виробничо-збутової діяльності. Інакше кажучи, висока якість продукції позбавляє необхідності докладати значні зусилля для рекламування, збуту, реалізації та інших елементів маркетингової діяльності. Добрий товар продає себе сам. Маркетинг споживача стверджує, що споживач, по-перше, завжди правий, по-друге, він віддає перевагу товарам із вищими якісними показниками, але придбаває не стільки сам товар як річ, скільки ту споживчу вартість, яка в ньому втілена, для розв’язання власних виробничих проблем або для задоволення власних потреб. У зв’язку з цим головне завдання маркетингу – вивчення споживача, його побажань, пріоритетів, умов і чинників їх формування і розвитку, пропонування відповідних товарів чи послуг. Змішаний маркетинг, а саме він переважає в сучасній підприємницькій діяльності, використовує підходи та інструментарій обох названих видів маркетингу.
Залежно від сфери маркетингової діяльності розрізняють маркетинг товарів споживчого попиту, товарів виробничо-технічного призначення і торговельний. Споживчий маркетинг націлено на задоволення потреб людей. У маркетингу типу «business to business» взаємозв’зки встановлюються між підприємствами, фірмами чи організаціями. У тому разі,коли споживачами і постачальниками є промислові підприємства, а продукція поставляється для виробництва інших товарів, маркетинг називається промисловим . Посередницьким маркетинг – це, з одного боку, професійне виконання спеціалізованими ринковими суб’єктами спеціальних функцій із задоволення потреб підприємств-товаровиробників зі збуту готової продукції,а з другого – потреб споживачів цієї продукції.
За видами попиту розрізняють маркетинг конверсійний, стимулюваний, ремаркетинг, синхромаркетинг, розвивальний, підтримувальний, демаркетинг, маркетинг, що реагує, маркетинг, що протидіє, креативний, персональний (див. таб. 1).
Взаємозв’язок попиту та видів маркетингу
Вид попиту | Вид маркетингу | Зміст маркетингової діяльності
1. Негативний | Конверсійний | Створення активного попиту через зниження цін, стимулювання збуту, поліпшення якості товару
2. Нульовий | Стимулюваний | Надання товару нових характеристик, рекламування, пропонування товарів іншим ринкам (сегментам)
3.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Інше на тему: з маркетингу

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок