Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Бізнес-план для харчового підприємства

Бізнес-план для харчового підприємства

Назва:
Бізнес-план для харчового підприємства
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
10,25 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Бізнес-план для харчового підприємства


План


Резюме
Дійсний бізнес-план представляє Закрите акціонерне товариство «СВС» з метою залучення інвестиційних коштів, що дозволяють реалізувати проект створення в м. Київ виробництва по переробці бобів сої. Головною метою даного проекту є забезпечення здоровими високобілковими дієтичними продуктами харчування з бобів сої жителів Києва, України і ближнього зарубіжжя. У рамках реалізації проекту передбачається будівництво комплексу по переробці соєвих зерен, що містить у собі три самостійних виробничих об'єкти. Усі виробничі об'єкти зведені в єдиний технологічний ланцюжок, в основі якої лежить безвідхідна технологія використання властивостей сої.
Об'єкт 1 «Виробництво текстурованого рослинного білка з бобів сої» припускає використання екологічно чистої технології переробки бобів сої, заснованої на процесі термопластичної екструзії. Метою будівництва даного об'єкта є забезпечення ринку країни і ближнього зарубіжжя якісними, збалансованими по білку харчовими продуктами (соєвим борошном і текстуратом соєвого білка), вартість яких у 2-3 рази нижче, ніж вартість основних продуктів харчування, що містять білок (м'ясо, птиця, молоко і т.д.). Також соєве борошно і текстурований соєвий білок, входячи до складу інших продуктів харчування, таких як ковбасні вироби, сири, хлібобулочні і кондитерські вироби, дозволяють знизити собівартість і підвищити дієтичні властивості останніх.
Об'єкт 2 «Виробництво соєвих молочних продуктів харчування» припускає технологію переробки бобів сої на основі установки «Агролактор» шляхом екстракції білкової суспензії з наступною переробкою його в молочні продукти. Метою даної програми є забезпечення ринку регіону якісними, що володіють унікальними дієтичними властивостями, з високим змістом білка соєвими молочними і кисломолочними продуктами харчування (молоко, йогурт, сир, сир, майонез і т.п.), що по смакових якостях не уступають, а по дешевині перевершують їхні аналоги на тваринній основі.
Об'єкт 3 «Комбікормовий завод» заснований на використанні як сировину відходів об'єкта 1 (соєву лушпайку) і об'єкта 2 (окару) для виробництва високоякісних білкових комбінованих сумішей для розвитку і підтримки життєздатності тваринницьких і птахівницьких агрокомплексів.
Успішна реалізація проекту забезпечується отриманою підтримкою і зацікавленістю ініціаторів проекту, чий статус і надійна ділова репутація є фундаментом для такого масштабного проекту.
Партнер ЗАТ «“СВС” ТОВ «Трініті» займає міцні позиції серед постачальників на український ринок продуктів заглибленої переробки сої. Зацікавленість ТОВ «Трініті» у ЗАТ «СВС» як у партнері і виробнику текстурованого соєвого білка дуже висока. Дане співробітництво дозволить ТОВ «Трініті» значно мінімізувати свої транспортні витрати, отже, знизити собівартість товару, що надалі дозволить компанії охопити більш широкий сегмент ринку рослинних текстуратів.
Стратегічною перевагою проекту є практично необмежений ринок збуту, оскільки індустрія переробки бобів сої з одержанням текстурованого білка і соєвих молочних продуктів не тільки в регіоні, але і країні розвита вкрай слабко, а попит на цю продукцію в усьому світі характеризується стійкою тенденцією, що збільшується.
Проект також дозволяє:
забезпечити випуск імпортозаміщаючої продукції (рослинна олія і соєвий текстурат входять до складу пріоритетної номенклатури імпортозаміщаючої продукції, установленої Міністерством економіки);
створити нові робочі місця (більш 40);
1. Продуктова стратегія
Інтерес до соєвих бобів і продуктів їхньої переробки у світі ніколи не вгасав, а сьогодні він спалахнув з новою силою, що обумовлено тим, що і сьогодні соя задовольняє самим строгим критеріям, пропонованим до продовольчих культур наукою про харчування.
Таким чином, і зокрема в зазначеному регіоні, соєві продукти повинні зайняти своє чільне місце в:
системі суспільного харчування дитячих дошкільних, шкільних і студентських їдалень;
лікарнях, санаторіях, пансіонатах і інших лікувальних установах;
системах армійського харчування;
пенітенціарних закладах і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Бізнес-план для харчового підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок