Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Бізнес-план

Загрузка...

Бізнес-план

Назва:
Бізнес-план
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,73 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Бізнес-план


ЗМІСТ


ВСТУП
Сучасна економічна ситуація, зв'язана з переходом до ринкових відносин, диктує підприємствам новий підхід до внутріфірмового планування. Планування необхідне будь-якій організації, що має намір починати якусь дія в майбутньому. Підприємства змушені шукати такі форми і моделі планування, що забезпечували б максимальну ефективність прийнятих рішень.
Оптимальним варіантом досягнень таких рішень є прогресивна форма бізнес-плану.
Склад, структура й обсяг визначається специфікою виду діяльності, розміром підприємства і метою складання. Чим крупніше фірма, тим складніша її функціональна діяльність, тим повніше розробка розділів плану.
Склад і структура бізнес-плану також залежить від розмірів пропонованого ринку збуту, наявності конкурентів, а також перспективного росту створюваного підприємства.
Природно у невеликого підприємства бізнес-план простіше по складу, структурі й обсягові, чим такий же план великого виробництва.
У залежності від мети складання бізнес-плану розділи можуть розроблятися з тим або іншим ступенем конкретизації. Не існує твердої форми і структури плану.
Але, як правило, у розділах розкривається основна ідея і ціль бізнесу, специфіка продукту, оцінка ринку, стратегія поводження фірми, виробнича структура і т.д.
Бізнес-план складається з наступних розділів:
1) Резюме
2) Види товарів або вид послуг
3) Оцінка ринку збуту і конкуренції
4) План маркетингу
5) Виробничий і організаційний план
6) Фінансовий план
7) Оцінка ризиків
8) Висновок


1 РЕЗЮМЕ
Для цього і наступного розділів бізнес-плану будемо розглядати товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) “Юлана”, що виробляє вироби з кераміки і порцеляни.
У своїй діяльності будемо орієнтуватися на вивчення запитів і потреб, але головною задачею є підвищення якості виробленої продукції. ТОВ “Юлана” плануює співробітничати з фірмами: “Валио”, “МЭСС–НЖИНИРИНГ”, “АКВАЛЭНД”, “Фелікс Со”, що спеціалізуються на продажі товарів і послуг на зовнішньому ринку тобто будівництво котеджів, євроремонт, дизайн приміщень. Це дасть стабільний ринок збуту.
ТОВ ''Юлана'' збирається поставляти для цих фірм матеріали, потрібні для облицювання ванн, камінів, басейнів, саун, фонтанів і т.д., а також предмети необхідні для дизайну (годинники, вази, глечики, статуетки, сантехніку, посуд тощо).
Співробітництво з подібними фірмами є джерелом стабільних грошових надходжень. А надалі може допомогти об'єднанню, створенню з ними єдиного багатопрофільного підприємства.
В процесі розвитку ТОВ ''Юлана'' зможе працювати прямо зі споживачами, будуть можливі варіанти відкриття мережі фірмових магазинів.
Для виробництва кераміки і порцеляни, а також для початкового випуску продукції буде потрібно вкласти 50 тис.$. Ці кошти фірма розраховує одержати в кредит від Банку Аваль. При успішному положенні справ фірма розраховує за підсумками року виплатити банкові одну третю частину кредиту.
Для організації виробництва, покупки, монтажу й установки устаткування буде потрібно приблизно три - чотири місяці.
На першому етапі розвитку буде потрібен час для розкручування і становлення підприємства. Воно завоює визначену довіру і придбає імідж гарного ділового партнера.
Ціль на наступних етапах розвитку – це постаратися захопити своєю продукцією 50% існуючого ринку м. Чернігова, а також 25% ринку області.
Найближчим часом підприємство не буде мати великих конкурентів, тому що продукт буде відповідати запитам споживачів (споживач сам визначає вид виробу відповідно до його смаків та запитів). Успішний розвиток справ ґрунтується на тім, що передбачуваний попит на продукцію в перший рік існування має стійку тенденцію до підвищення.
Підприємство забезпечує товарові індивідуальність і відповідну якість. Надалі може проглядатися можливість розширення асортименту продукції.
Таким чином, ціль роботи:
завоювання потенційних партнерів;
завоювання ринку;
завоювання і підтримка іміджу підприємства;
створення єдиного багатопрофільного підприємства і мереж фірмових магазинів;
одержання задоволення від своєї роботи.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Інше на тему: Бізнес-план

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок