Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Загальна і спеціалізована документація. Вимоги до її складання та оформлення

Загальна і спеціалізована документація. Вимоги до її складання та оформлення

Назва:
Загальна і спеціалізована документація. Вимоги до її складання та оформлення
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
37,32 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
з дисципліни „ Організація праці менеджера”
на тему
«Загальна і спеціалізована документація. Вимоги до її складання та оформлення»


Зміст
Вступ 3
Розділ 1. Теоретико-методологічні положення документів.
1.1. Роль і значення документів. 4
1.2. Поняття документації. Класифікація документів. 7
1.2.1. Класифікація документів за змістом. 10
1.2.2. Класифікація документів по рівню узагальнення інформації. 12
1.2.3. Класифікація документів по характеру знакових засобів фіксації інформації. 12
1.2.4. Класифікація документів за матеріалом носія інформації. 16
1.2.5. Класифікація документів по регулярності виходу у світ. 18
1.2.6. Типологічна класифікація документів. 20
1.3. Поняття про формуляр документа. 21
1.4. Вимоги до складання документа. 31
Розділ 2. Аналіз та шляхи вдосконалення документації на ЗАТ ЛКФ “Світоч”.
2.1. Загальна характеристика закритого акцiонерного товариства "Львiвська кондитерська фiрма "Свiточ". 34
2.2. Відповідальність за порушення документів і правильність їх оформлення на ЗАТ “Світоч”. 36
Висновок. 47
Список використаної літератури. 48
Додатки. 49
 
Вступ
Документація тісно пов’язана із діловодством. А діловодство – це діяльність, яка охоплює питання документування та організації роботи з документами в процесі управлінської діяльності.
Актуальність теми розкривається в особливостях сучасної документації, насамперед, у переведені його на державну мову, широкому застосуванні комп’ютерних систем оброблення та друкування документів, необхідності дотримання вимог чинних державних стандартів в цій галузі, впровадження раціональних прийомів роботи.
Одна з причин неякісного прийняття управлінських рішень-слабка теоритична і практична підготовка багатьох працівників, які недостатньою мірою володіють комплексом уставлених в установах, організаціях та на підприємствах методів, способів і прийомів роботи з документами, а в деяких випадках і незнання вимог ГОСТів, що встановлюють порядок оформлення документів.
Тема є актуальною, тому що сьогодні в світі і в Україні іде процес переходу від постіндустріального до інформаційного і суспільного, або суспільних знань, тобто коли 80% буде нею займатися.
Безперервно зростаючи стрімким темпом документні потоки имагають оперативності та впорядкуванні. Одним із засобів систематичних документів на різних носіях є їхня класифікація, тобто віднесення від певного виду і типу до конкретних ознаків. Про це свідчить велика кількість закордонних і відчизняних публікацій.
Об’єктом дослідження є компанія “Світоч”, а предметом - історія винекнення та видова характеристика сучасних класифікацій документа.
Мета дослідження - аналізувати сучасний стан класифікації документів і віднайти ефект механізма для подальшого розвитку, а завдання праналізувати основні проблеми та тенденції документної класифікації на основі відчизняного та закордонного досвіду.
Завданням виступає розкриття питання, що стосується документів.
Розділ 1. Теоретико-методологічні положення документів
1.1. Роль і значення документів
Вперше слово «документ» використали Цезарь та Ціцерон. Пізніше це слово стало означати «письмовий доказ», або «доказ взятий з книг». Слово «документ» вживалося від середньовіччя до ХІХст. До наших днів воно дійшло завдяки більш широкому тлумачення цьго слова вченим Поле Опле 1868-1944р. Найпоширенішим матеріалом для виготовлення документів у давнину була глина. Глиняні документи вживаються у Вавілоні. У Стародавньому Єгипті всю інформацію записували на папірусі. З часом великої популярності набуває матеріал для виготовлення документів, як пергамент (оброблена шкіра телят чи свиней). Напочатку нашої ери в Китаї був винайдений папір. І поступово вся Європа перейшла на папір, як основний матеріал для виготовлення документів.
Система документації - це сукупність документів, взаємопов'язаних між собою таким чином, що являють собою єдине ціле із своїми специфічними рисами. Існує багато систем документації. Наприклад, система управлінських документів, яка має багато підсистем - функціональні, міжгалузеві та галузеві системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Інше на тему: Загальна і спеціалізована документація. Вимоги до її складання та оформлення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок