Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> Бізнес план Реалізація лісодеревини

Бізнес план Реалізація лісодеревини

Назва:
Бізнес план Реалізація лісодеревини
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
2,07 KB
Завантажень:
288
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Бізнес план Реалізація лісодеревини


РЕЗЮМЕ
хочу займатися оптовою торгівлею лісодеревини (дошка необрізна і обрізна).
Займатися цією сировиною мене сприяли знайомі, які займаються цим, а також мають досвід роботи в цій сфері. Для початку моєї справи, а також для плідного розвитку мені потрібен капітал в розмірі від 14000 грн. Я розраховую на певну допомогу від родичів і на одноразову допомогу центру зайнятості.
Головна моя мета отримати прибуток, а також підтримати вітчизняного виробника.
2. ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА.
Цією справою я хочу займатися в Івано-Франківській та Закарпатській області і співпрацювати з іншими областями та країнами.
Планую почати свою роботу коли зберу потрібну суму грошей і зареєструюся. Моїми постачальниками будуть підприємці та знайомі які проживають в Закарпатській області.
3. ОПИС ТОВАРУ
Власник підприємства Васільєва Наталія Сергіївна. Підприємство буде здійснювати реалізацію лісодеревини:
дошка обрізна, необрізна;
брус округлений для будівництва хат;
шпала;
інші вироби і заготівки з деревини
4. ПРОГНОЗ ЗБУТУ
На даний час я заключила угоду з клієнтами, які беруть гуртом закуповують товар від здійснення цієї операції куплі-продажу я буду мати певний прибуток. В майбутньому я збираюся розширити угоду з іншими підприємствами та фірмами з якими я буду співпрацювати. Зараз в мене є попередня домовленість з фірмою в Угорщині, що після реєстрації своє фірми я буду з ними співпрацювати.
5. ОЦІНКА КОНКУРЕНЦІЇ
При занятті бізнесом завжди виникає конкуренція. Так і в нашому випадку є конкуренти, але багато залежить від якості товару і вчасного виконання замовлення.
Відносно конкурентів я маю перевагу над ними в тому, що в мене є добрий постачальник, а також фірми, підприємці з якими я буду працювати, реалізовувати товар якісний і вчасно.
6. ПЛАН МАРКЕТИНГУ
Як така реклама мені зараз не потрібна. В майбутньому з розширенням розвитку підприємства та ринку збуту буду використовувати рекламу, як друковану, так і радіо.
Реклама:
Гуртова купівля якісних виробів з лісодеревиин: - дошка обрізна і необрізна, будівельні матеріали, бурс округлений. Ціна договірна.
7. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН
Васільєва Наталія Сергіївна на початку свого бізнесу буду працювати самостійно. Посаду директора та бухгалтера виконуватиму сама і члени моєї сім’ї. При розширенні мого бізнесу найму 2-3 працівника, які будуть допомагати мені в справі. Реєстрація – фізична особа – приватний підприємець. Буду займатися гуртовою купівлею і продажу лісодеревини.
8. ВИРОБНИЧИЙ ПЛАН
На початку своєї підприємницької діяльності офіс буде знаходитися у мене дома. В оренді приміщення та обладнання поки потреби немає.
В майбутньому з розширенням розвитку мого підприємства офіс, оренда приміщень та обладнання мені знадобляться.
9. ФІНАНСОВИЙ ПЛАН
На розвиток мого бізнесу мені потрібно 14000 грн. Планую зареєструватися до кінці 2005 року, коли зберу певну суму грошей, для того, щоб почати роботу. Буду займатися гуртовою закупівлею та куплі-продажу лісодеревини:
- дошка та будівельні матеріали з дерева
10. РИЗИК
Ризик – це нанесення збитків частково або повністю в наслідок зайняття комерційної діяльності. Певний ризик в підприємницькій діяльності завжди є. Ризик полягає з непередбаченими обставинами на прикладі: погодні умови, крадіжка, яка несе в собі фінансові втрати.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Бізнес план Реалізація лісодеревини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок