Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> "БЕСТ-ПРО" - вибір для професіоналів бізнесу

"БЕСТ-ПРО" - вибір для професіоналів бізнесу

Назва:
"БЕСТ-ПРО" - вибір для професіоналів бізнесу
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,77 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
"БЕСТ-ПРО" - вибір для професіоналів бізнесу
Одна з основних проблем вибору автоматизованої системи для підприємства полягає в тому, що керівництво часто не готове до чіткого формулювання своїх потреб в автоматизації. Чи буде вибрана комплексна система, чи програми, які розв'язують конкретні завдання цього етапу, залежить від низки причин. Безсумнівно, на вибір системи вплине і масштабність підприємства, і його фінансове положення.
Рішення директора часто залежить від вартості системи і достатнього набору управлінських даних, що генерується обліковою системою. Для головного бухгалтера, як правило, важлива повнота набору облікових можливостей, що їх надає система. IT-фахівець майже завжди старається вибрати систему, яка створена на основі передових технологій і забезпечує простоту та гнучкість конфігурування. Але всі вони погоджуються з одним - вибрана система повинна допомогти підприємству вийти на новий рівень роботи й оптимізувати управління підприємством. І, як наслідок, підвищити конкурентоспроможність і прибутковість бізнесу.
Максимум можливостей за розумну ціну. Однією з систем, що дозволяють комплексно вирішувати завдання збирання, обробки й аналізу інформації на підприємстві, є система "БЕСТ-ПРО", розроблена компанією "Інтелект-Сервіс".
Відмітною особливістю системи є комплексне розв'язання облікових і управлінських завдань і гнучке настроювання, що дозволяє оперативно коригувати облікову систему за будь-яких змін у законодавстві або виробничих завданнях.
За допомогою вбудованої мови стандарту Basic навіть не знайомі з програмуванням користувачі можуть створювати свої процедури, за допомогою яких здійснюється настроювання складних проведень за рахунками, реалізовуються алгоритми різних розрахунків, процедури використовуються у звітах.
Система "БЕСТ-ПРО" підтримує стандарт MRP II1 , дозволяє оптимізувати всі основні процеси, що відбуваються на підприємстві, за рахунок скорочення витрат і часу, який йде на виробництво продукції. Система забезпечує комплексну автоматизацію бізнес-процесів підприємств і здійснює планування всіх аспектів діяльності підприємства - від завантаження потужностей до реалізації готової продукції.
1 MRP II (Manufacturing Resource Planning) - планування ресурсів виробництва.
Функції цехового обліку дозволяють оперативно контролювати виробничий процес на кожен вид продукції. Керування фінансовими ресурсами, грошовими потоками, завдання логістики (управління закупівлями, запасами, продажем) реалізовано в системі "БЕСТ-ПРО". Також реалізовано засоби для розрахунку нормативної і фактичної собівартості. У розпорядженні системи "БЕСТ-ПРО" є й засоби для контролю поточного стану підприємства та аналізу результатів діяльності підприємства.
Система повністю відповідає класичній моделі корпоративної інформаційної системи управління підприємством і основним вимогам до таких систем.
Територіальна розподіленість. Система дозволяє організувати збирання оперативної, облікової і бухгалтерської інформації з територіально віддалених підрозділів підприємства з її подальшою консолідацією в головному офісі. Здійснюється підтримка кількох рівнів ієрархії організаційної структури підприємства.
Зв'язок різних предметних галузей. Система "БЕСТ-ПРО" дозволяє організувати ведення фінансового, управлінського, податкового обліку, обліку за міжнародними стандартами (на малюнку 10 показано вікно розрахунку податкової і бухгалтерської амортизації ОЗ).
Малюнок 10
Орієнтація на аналітичну обробку даних. Є можливість формувати і використовувати аналітичне представлення даних, що базується на інформації попередніх облікових періодів з використанням OLAP-технологій2 .
2 OLAP (On-Line Analytical Processing) - технологія комплексного багатовимірного аналізу даних.
Тривалий життєвий цикл. Оновлення системи, які постійно випускаються, дозволяють успішно експлуатувати на підприємствах України комплекс "БЕСТ-ПРО" вже понад 6 років.
Різноманітність програмного забезпечення, що використовується. Високий ступінь інтеграції програмного комплексу з мінімальними витратами дозволяє здійснити зв'язок з системами, які вже працюють на підприємстві і виконують специфічні задачі, тобто створити повний електронний документообіг на підприємстві.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: "БЕСТ-ПРО" - вибір для професіоналів бізнесу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок