Головна Головна -> Інше українською -> Менеджмент -> з предмету «Міжнародний маркетинг»

з предмету «Міжнародний маркетинг»

Назва:
з предмету «Міжнародний маркетинг»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
16,17 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Контрольна робота
з предмету:
«Міжнародний маркетинг»


План
Вступ
І. Зв'язок стану інформації з якістю рішення та критерії визначення якості маркетингової інформації.
ІІ. Розвиток компанії Nokia.
Вступ
Офіційне представництво Nokia в Україні відкрилося 8 червня 2000 року. Відкриття представництва зміцнює позиції компанії в цьому регіоні і свідчить про довгострокові плани розвитку й просування фірмових продуктів і рішень в галузі телекомунікаційних технологій на українському ринку. Мережу NMT-450 було введено в експлуатацію українським оператором мобільного зв'язку (UMC) ще 1993 року. Відтоді Nokia дістала в Україні значного поширення й визнання як провідний виробник мобільних телефонів та мережного обладнання. На сьогодні Nokia Mobile Phones посідає провідні позиції на ринку поставок мобільних телефонів для всіх стандартів мобільного зв'язку, підтримуваних в Україні. Не менш успішним напрямом діяльності компанії є постачання обладнання для мобільних, фіксованих та IP-мереж, а також мультимедійних терміналів.
Nokia — світовий лідер в галузі мобільних комунікацій. Спираючись на багатий досвід, інноваційні технології і безпечні рішення, компанія стала провідним постачальником в галузі мобільних, фіксованих широкосмугових і IP-мереж.
Nokia впевнено очолює процес удосконалення мобільних технологій, представляючи на всіх сегментах ринку різноманітну лінійку своїх продуктів, що підтримують сучасні протоколи стільникового зв'язку. Функціональність телефонів Nokia розвивається від голосових функцій до функцій мультимедіа, роботи із зображеннями, розваг і бізнес-додатків. Створюються нові ринки, відкриваються насправді безмежні можливості.
Фахівці компанії впевнені, що розвиток комунікацій у сучасних умовах неможливий без подальшого вдосконалювання мобільності і доступності зв'язку. Отже, зусилля Nokia постійно спрямовані на поліпшення повсякденного життя людей.
Сьогодні Nokia представила Nokia Content Discoverer - встановлюване на пристрій портальне рішення, що є складовою частиною мільйонів пристроїв Nokia на платформі S60 і Series 40, які є доступними на ринках усього світу, у якості базової технічної платформи для розширених можливостей виявлення та завантаження високоякісного глобального та локалізованого мобільного контенту та програм. Nokia Content Discoverer надає мобільним абонентам простий доступ до завантажуваного контенту через певні «гіпермаркети», якими керують оператори мобільних мереж, провідні агрегатори контенту та постачальники фірмового контенту
- світовий лідер в області мобільних комунікацій, рушійна сила й опора всієї мобільної індустрії. Nokіa забезпечує зв'язок між людьми і передачу необхідної інформації за допомогою простих у використанні та інноваційних продуктів, таких як мобільні телефони, а також рішень для роботи із зображеннями, іграми, мультимедіа для операторів мобільних мереж і організацій. Nokіa надає устаткування, рішення та послуги мережевим операторам і корпораціям.
І. Зв'язок стану інформації з якістю рішення та критерії визначення якості маркетингової інформації.
Маркетингова інформація – це система процедур, методів і технологій, що забезпечують регулярний , планомірний збір, аналіз, розповсюдження і збереження інформації для підготовки та прийняття міжнародних маркетингових рішень.
Розвинута маркетингова інформаційна система містить такі елементи:
інформацію щодо внутрішніх можливостей фірми для ефективного їх використання при формуванні міжнародних маркетингових програм та обгрунтування міжнародних маркетингових планів (внутрішня інформація);
інформацію про розвиток цільового, регіонального і глобального бізнес – середовищ для розробки стратегічних та оперативних рішень щодо маркетингової діяльності фірми на забіжних ринках;
інформацію про результати міжнародних маркетингових досліджень, що проводились з метою отримання додаткових даних, необхідних для прийняття рішень з міжнародного маркетингу;
інформацію щодо результатів та ефективності міжнародних маркетингових операціях фірми або її підрозділів;
систему збору, збереження та обробки маркетингової інформації (використання сучасних інформаційних технологій збору, збереження, аналізу даних, а також прогнозування та моделювання розвитку ринку з метою прийняття міжнародних маркетингових рішень).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Інше на тему: з предмету «Міжнародний маркетинг»

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок