Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Альвеоліт

Альвеоліт

Назва:
Альвеоліт
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,04 KB
Завантажень:
387
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Альвеоліт – широко розповсюдене захворювання, яке складає 24-35% від числа випадків всіх ускладнень у хворих після видалення зубів. Альвеоліт частіше спостерігається при продовженні проведення операцій. Види операцій: видалення зуба або кореня, а також при частковому травмуванні кістки і слизової оболонки, які пізніше підлягають інфекції. Якщо після видалення кореня зуба краї лунки залишаються гострими і оголеними, то це спричиняє появі в післяопераційний період посттравматичного неврита і розвитку на його фоні альвеоліта.
Важливу роль в виникненні альвеоліта відіграє інфекція.
Класифікація
гострий альвеоліт;
серозний альвеоліт;
гнійно-некротичний альвеоліт;
гіпертрофічний альвеоліт;
Гострий альвеоліт протікає в вигляді “Сухої лунки”.
Серозний альвеоліт – хворі скаржаться на постійний ниючий біль, який посилюється під час прийому їжі. Лунка видаленого зуба може бути заповнена залишками кров’яного згустка, слизова оболонка гіперемійована. Серозний альвеоліт розвивається на другу-третю добу після видалення зуба і продовжується до одного тижня.
Гнійно-некротичний альвеоліт – у хворих з’являється інтенсивний постійний біль з іррадіацією по ходу гілки трійчастого нерва, спостерігається гнилісний запах із рота. Температура тіла підвищується до 37,5-38,00С. Регіонарні лімфатичні вузли збільшені, при пальпації болючі.
Гіпертрофічний альвеоліт характеризується розростанням грануляційної тканини, яке починається з дна лунки. Слизова оболонка альвеолярного відростка має синюшний колір. Із рани виділяється гній.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: Альвеоліт

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок