Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Електромагнітне забруднення. Магнітні бурі. Шум

Електромагнітне забруднення. Магнітні бурі. Шум

Назва:
Електромагнітне забруднення. Магнітні бурі. Шум
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,03 KB
Завантажень:
70
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
КОНТРОЛЬНА РОБОТА:
на тему:
Електромагнітне забруднення. Магнітні бурі. Шум


ПЛАН
Електромагнітне забруднення
Магнітні бурі
Шум


1. Електромагнітне забруднення
Останнім часом у результаті інтенсивного розвитку електроніки й радіотехніки природне середовище забруднюється електромагнітними випромінюваннями, що негативно впливають на організм людини, викликаючи головний біль, перевтому, не-врози, безсоння й інші важкі захворювання. Головними джере-лами електромагнітних випромінювань є радіо, телевізійні й радіолокаційні станції, напруга яких дуже висока, тому одним із способів охорони населення від їх впливу є будівництво потуж-них комунікацій за межами зон проживання людей.
Не дуже давно співробітники Центру електромагнітної безпе-ки провели незалежне дослідження ряду комп'ютерів, найбільш розповсюджених на нашому ринку. Вони встановили, що рівень електромагнітних полів у зоні розміщення користувача переви-щує біологічно небезпечний рівень.
Наслідком регулярної роботи з комп'ютером без застосування захисних засобів є:
* захворювання внутрішніх органів (60 % користувачів);
* хвороби серцево-судинної системи (60 %);
* захворювання шлунково-кишкового тракту (40 %);
* шкірні захворювання (10 %);
Грізні пухлини.
Утім, багато фахівців вважає, що наявні захисні покриття і захисні екрани не надто і захищають, а скоріше допомагають психологічно.
Випромінювання ж від телевізора можна не боятися, якщо знаходитися від нього на відстані двох метрів.
Фахівці застерігають ще від двох речей: стільникових теле-фонів, що є джерелами СВЧ (від подібного випромінювання страж-дає насамперед мозок, тому що внутрішньоклітинні процеси в ньому найшвидші), й ультрафіолетових бактерицидних ламп.
Поради:
1. Працюючи з персональними комп'ютерами й іншою подіб-ного роду технікою, уникайте перенапруги. Намагайтеся відчу-вати інтуїтивно, коли вам потрібно зробити перерву, коли закін-чити роботу. Можна порекомендувати людям, що мають справу з такого роду технікою, частіше практикувати очну гімнастику. Ще краще, працюючи, через кожні 20—30 хвилин робити пере-рви на 5—10 хвилин і під час цих перерв, трохи розім'ятися (по-ходивши, пострибавши, зробивши кілька вправ на гнучкість), виконати кілька вправ очної гімнастики.
2. Намагайтеся, щоб ваше ліжко знаходилося на відстані від різного роду електропобутових приладів.
3. По можливості, уникайте тривалого перебування біля елек-тропобутових приладів.
4. Людина, що веде здоровий спосіб життя, менше піддається шкідливому впливу електромагнітного опромінення, ніж та, яка на своє здоров'я не звертає особливої уваги.
2. Магнітні бурі
Одним з несприятливих факторів, що впливають на здоров'я людини, є вплив магнітних бур. Кожен місяць містить у собі від 3 до 6 так званих несприятливих днів, що виникають у результаті взаємодії співпадаючих за часом сонячних і земних магнітних бур, космічних факторів, електромагнітних полів з пе-репадами атмосферного тиску, температури, вологості повітря, вітру й інших елементів породних проявів.
Земля має власне магнітне поле. Форма його така ж, як і маг-нітного поля бруска з двома магнітними смугами — північним і південним. Час від часу магнітне поле Землі змінюється, збу-рюється. Прилади в цей час фіксують магнітні збурення. Збу-рення магнітного поля Землі викликаються Сонцем. На Сонці час від часу відбуваються вибухи, у результаті яких з його атмосфе-ри викидаються в міжпланетний простір потоки заряджених ча-сток. Коли ці потоки досягають магнітної оболонки Землі, вони викликають збурення її магнітного поля. Ці збурення магнітного поля Землі називаються магнітними бурями.
Постійно проводжувані дослідження показують, що магнітні бурі несприятливо впливають на серцево-судинну і кровоносну системи, органи дихання, центральну нервову систему й ін.
Так, у Ялті, у НДІ ім. Сеченова за п'ять років було обслідува-но 1842 хворих, з яких 445 страждало на гіпертонічну хворобу, 815—на церебральний атеросклероз, 582—на ішемічну хворобу.
Дослідження показали, що погіршення стану здоров'я цих хворих було тісно пов'язано із сонячними та магнітними буря-ми.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Електромагнітне забруднення. Магнітні бурі. Шум

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок