Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Текст Товариства Червоного Хреста України

Текст Товариства Червоного Хреста України

Назва:
Текст Товариства Червоного Хреста України
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
22,00 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Минуло 5 років відтоді, як ми звітували про свою діяльність не XVII з'їзді Товариства.

На жаль, соціально-економічна ситуація в країні не покращилася, зубожіння народу триває.

Це значно ускладнює діяльність Товариства, яке, керуючись рішеннями минулих з'їздів та Правлінь (раніше Пленумів), продовжувало роботу за звітний період по всіх напрямках.

Слід констатувати, що Товариство зробило, нехай невеликий, проте усе ж крок уперед, в організаційному та кадровому напрямках роботи, спрямованих на подальше збереження первинних організацій та активізацію діяльності районних і міських організацій Товариства, залучення населення до лав Товариства, цілеспрямоване формування кадрового потенціалу.

На 01.01.2001 кількість членів Товариства порівняно з 01.01.1996 зросла на 2,63 млн.чол., або на 5,2%. Збільшилась на 133 і кількість міських і районних організацій і нині становить 667 проти 1996 року. Зросла також за 5 років на 4967 кількість первинних організацій і становить 38980. Після значної перерви в липні 2000 року відновили роботу 4 районних організації в М.Севастополі.

Більшість організацій дбали про те, аби їхньою діяльністю керували штатні працівники, віддані цій справі.

У М.Києві протягом багатьох років на штатних посадах працюють 100% голів районних організацій. Цей показник високий у Житомирській (96,2%), Миколаївській (96%), Черкаській (95,7%), Вінницькій (94%), Луганській (91,2%), Закарпатській (80%), Чернівецькій (75%) обласних організаціях та організації Автономної Республіки Крим (76%).

З організацій, яким було рекомендовано в першу чергу звернути увагу на необхідність укомплектування штатними працівниками посад голів міських та районних організацій, виокремилися Чернігівська обласна, де з 25 голів на громадських засадах працювала 21 особа, Хмельницька (з 22 - 17), Херсонська (з 22 - 4).

За підсумками звітно-виборної кампанії 2000 року суттєвих зрушень у цьому напрямку досягла Чернігівська обласна організація, яка скоротила кількість голів, що працюють на громадських засадах, до 5 (в минулу звітно-виборну кампанію на громадських засадах було обрано 24 голів міських та районних організацій).

У Хмельницькій області усі 22 голови міських та районних організацій перейшли працювати на повну ставку. У Київській області на громадських засадах працюють 5 чоловік, в Одеській - 4, Дніпропетровській та в Криму - по 2.

Значна частина голів міських та районних організацій Донецької і Кіровоградської областей обрана за сумісництвом - по 13 чоловік, у Львівській -9, Одеській - 8, Тернопільській - 6, харківській - 4.

Вперше обрано 251 голову міських та районних організацій, що свідчить про нестабільність кадрів у цій ланці підвідомчих організацій. Найбільше їх змінилося у Дніпропетровській (21), Луганській і Львівській (по 10), Кіровоградській (9), Івано-Франківській та Криму (по 8), Запорізькій, Волинській та Одеській областях (по 7).

У м. Києві, Хмельницькій, Закарпатській областях під час звітно-виборної кампанії не змінився жоден із голів міських та районних організацій, а в Чернівецькій, Вінницькій та Чернігівській областях лише по 1, що свідчить про цілеспрямовану роботу цих організацій по створенню стабільного колективу штатних працівників.

За звітний період відбулася зміна голів 6 обласних (Волинської, Київської, Одеської, Сумської, Харківської, Чернівецької) та Севастопольської міської організації.

Змінились заступники голів в Кримській республіканській, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Київській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській обласних організаціях.

У зв'язку із цим залишається, як і раніше, актуальним питання підвищення кваліфікації кадрів різних рівнів. Використовується для цього насамперед досвід роботи Вінницької, Закарпатської, Черкаської, Житомирської обласних та Київської міської організацій.

Традиційно використовуються для цього школи передового досвіду, виробничі наради, семінарські заняття, обмін досвідом роботи обласних організацій, голови яких із задоволенням діляться своїм надбанням у різних напрямках діяльності зі своїми колегами навіть під час взаємних перевірок. Найактивніше за останні роки залучалися до перевірок виконання прийнятих постанов Президії Правління Товариства, підготовки питань на розгляд Президії чи Бюро та роботи у комісіях з перевірки різних напрямів діяльності, включаючи звернення громадян, голови та відповідальні працівники Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької обласних та Київська міської організацій Товариства.

Заслуговує на особливу увагу досвід Черкаської обласної організації не лише з організаційної та кадрової роботи, але й з інших напрямків діяльності, про що свідчить проведений у червні 2000 року семінар із головами підвідомчих організацій, які одностайно дали йому високу оцінку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Текст Товариства Червоного Хреста України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок