Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Історія Хвороби

Історія Хвороби

Назва:
Історія Хвороби
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,87 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Історія Хвороби
Паспортна частина

1. П.І.П: .
2. Вік: 18 років, р.н.
3. Місце навчання:
4. Адреса:.
5. Дата поступлення: р.
8. Установа, що направила:
9. Діагноз установи, яка направила: Проникаюче рогівкове поранення правого ока з
внутрішнім стороннім тілом (метал).
11. Діагноз клінічний: Проникаюче рогівкове поранення правого ока з
внутрішнім стороннім тілом (метал).
Скарги
На момент поступлення в стаціонар хворий скаржився значне зниження зору на праве око, помірну його болючість.
Анамнез хвороби
Вважає себе хворим з 30. 04. 2003 року, близько 18 год., коли отримав травму правого ока (при ударі молотком відлетів осколок і потрапив в праве око ). 1. 05. 2003 р. звернувся в Богородчанську районну поліклініку, яка направила його в ургентному порядку в очне відділення ОКЛ з діагнозом: Проникаюче рогівкове поранення правого ока з внутрішнім стороннім тілом (метал).
1.05. 2003 р. хворого прооперовано.
Анамнез життя
Народилася в 1984 р. Психічний і фізичний розвиток проходив згідно вікових норм. В дитинстві періодично хворів на ГРЗ. Туберкульоз, венеричні захворювання, вірусний гепатит у себе та у родичів заперечує. Шкідливі звички (зловживання алкоголем, тютюнопаління, наркоманію) заперечує. Спадковий та аларгологічний анамнез не обтяжені.
Об'єктивні дані
Загальний стан відносно задовільний. Свідомість ясна. Положення в ліжку активне. Конституція нормостенічного типу. Шкіра та видимі слизові оболонки бліді, чисті, вологі. Тургор шкіри нормальний. Периферичні лімфовузли не пальпуються.
Дихання через ніс вільне, ритмічне, ЧД - 18/хв. При огляді грудна клітка – без особливостей. При порівняльній перкусії над легенями на всьому протязі ясний легеневий звук. При аускультації над легенями везикулярне дихання.
При огляді ділянки серця патології не виявлено. Верхівковий поштовх та межі відносної та абсолютної серцевої тупості – в межах норми. При аускультації тони серця ритмічні з частотою 80/хв., чисті.
Пульс ритмічний, симетричний, задовільного наповнення та напруження, частота його складає 80 /хв. АТ - 110/70 мм рт. ст.
Живіт округлої форми. При поверхневій пальпації живіт м'який, не болючий. При глибокій методичній ковзній пальпації по методу Образцова-Стражеско патології з боку відрізків товстої кишки не виявлено. Перкуторно над животом тимпанічний звук. Симптом Щоткіна-Блюмберга та симптом флюктуації від'ємні. При аускультації живота прослуховуються перистальтичні шуми з частотою 10/хв.
Перкуторно межі печінки по Курлову складають 9/8/7 см. Нижній край печінки по l. medioclavicularis dextra не пальпується.
"Жовчеві" симптоми (Кера, Ортнера, Лепене, Мерфі, Мюссі) від'ємні.
Болючості в зонах Шоффара та Губергріца не виявлено. Симптом Мейо-Робсона від'ємний.
Розміри селезінкової тупості складають 8/7 см. Селезінка не пальпується.
Нирки та сечовий міхур не пальпуються. Симптом Пастернацького від'ємний з обидвох сторін.
Фізіологічні відправлення не порушені.
Ендокринна сфера. Щитовидна залоза при пальпації м’яка, не збільшена, не болюча.
Нервова система. Сухожилкові рефлекси жваві, S=D, рухи в кінцівках здійснюються у повному об'ємі. Чутливість збережена. Патологічних рефлексів та менінгіальних симптомів не виявлено.
Патології в області психічної сфери не виявлено.
Очний статус
 
Відділи | Ліве око |
Праве око
Орбіта | Округлої форми кісткові краї гладкі, не деформовані.
При пальпації точки виходу
n. trigeminus не болючі. | Округлої форми кісткові краї гладкі, не деформовані. При пальпації точки виходу n. trigeminus не болючі.
Повіки | Звичайної форми і положення, при закритті щільно прилягають одна до одної. Шкіра блідо – рожева, легко збирається в складки. Краї без особливостей. Вії короткі, не густі, ріст правильний. | Звичайної форми і положення, при закритті щільно прилягають одна до одної. Шкіра блідо – рожева, легко збирається в складки. Краї без особливостей. Вії короткі, не густі, ріст правильний.
Сльозні органи | Слізна залоза не пальпується.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Інше на тему: Історія Хвороби

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок