Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Сіофор (метформіну гідрохлорид)

Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Сіофор (метформіну гідрохлорид)

Назва:
Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Сіофор (метформіну гідрохлорид)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
14,81 KB
Завантажень:
371
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Курсова робота
на тему:
Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Сіофор (метформіну гідрохлорид)


Загальні відомості про хворого
Адреса: Івано-Франківська обл.,
Місце роботи: секретар с/р с.Назавидів.
Дата поступлення в клініку: 01.09.05 р.
Діагноз при поступлені: цукровий діабет ІІ тип, середня важкість, стадія компенсації. Гіпертонічна хвороба ІІ гіпертензивне серце.
Скарги: на спрагу, сухість у роті, почащений сечопуск, особливо вночі, слабкість, сонливість, свербіж статевих органів; періодичні підйоми АТ, що супроводжуються болем голови.


Анамнез за системами
Дихання. Дихання не затруднене. Грудна клітка конічної форми, без деформації. Носові кровотечі відсутні.
Серцево-судинна система: задишки, болей в області серця, відчуття перебоїв в серці не відмічаються. Набряки відсутні.
Система травлення: апетит знижений, смак в роті звичайний, спостерігається сухість в ротовій порожнині. Відрижки, болю в ділянці печінки, шлунку, кишківника немає. Гази відходять добре. Стілець нормальний.
Сечовидільна система: болі в ділянці поперека відсутні, частота сечопуску збільшена. Кількість сечі за добу до 2 л. Набряки не виявлено.
Опорно-рухова система: на болі в кінцівках, м’язах, суглобах, затруднення при русі не скаржиться. Припухлості суглобів і їх почервоніння не виявлено.
Нервова система і органи відчуття. Головні болі і головокружіння не турбують. Судоми, гіперкінезії і порушення шкірної чутливості не встановлено. Порушень зі сторони чуття і мови немає.


Анамнез захворювання
Громадянка Орищук вважає себе хворою з 2003 року, коли вперше з’явилися скарги на швидку втомлюваність, погане самопочуття, почала відчувати сухість у роті, спрагу. За допомогою не зверталася.
В серпні 2005 року відчула погіршення самопочуття, дестабілізацію АТ, тому звернулася за допомогою до Надвірнянської районної лікарні, звідки її було направлено в ОККД.


Анамнез життя
Орищук Зінаїда Валентинівна народилася в с.Назавизів, Надвірнянського р-ну, Івано-Франківської обл., в сім’ї робітника. Росла і розвивалася в задовільних умовах. В психічному та фізичному розвитку не відставала від своїх однолітків. В школу пішла з 7 років, закінчила 10 класів. Після цього продовжила навчання у професійному училищі, де через три роки отримала середню спеціальну освіту. Працювала у сільській раді в с.Назавизів секретарем, місце роботи не змінювала до цього часу. Умови праці задовільні, харчується регулярно, живе в нормальних житлово-побутових умовах.
Місячні розпочалися в 12 років, неболючі, абортів і викиднів не було. Одружена, є двоє дітей. Спадковий анамнез обтяжений. У родині спостерігалася ендокринна патологія у матері. Психічні, нервові та венеричні хвороби не виявлені. Шкідливих звичок не має, не палить, алкоголю не вживає. Зі слів хворої алергічних реакцій на ліки та харчові продукти не було.


Дані об’єктивного дослідження
Загальний стан хворої на момент обстеження середньої важкості. Положення в ліжку активне, свідомість збережена. Настрій спокійний, сон і апетит не порушені. На шкірі спостерігаються розчухи, видимі слизові оболонки блідо-рожевого кольору, сухі на дотик. Нігті правильної форми, блідо-рожевого кольору. Розвиток підшкірної клітковини надмірно відживлений. Периферичні набряки відсутні. Доступні пальпації лімфатичні вузли не збільшені, нормальної щільності, не болючі.
Кістки кінцівок симетричні, деформації з боку хребта, грудної клітки, з боку кінцівок відсутні. Болючості при рухах та пальпації немає.
Грудна клітка циліндрична, симетрична, лопатки прилягають до грудної клітки. Обидві половини приймають участь в акті дихання. Число Дихальних рухів 22/хв. При пальпації грудна клітка не болюча, еластична. Аускультативно-везикулярне дихання. Ділянка серця не змінена, серцевого горба не виявлено. Видимої пульсації сонних артерій, набухання і пульсації шийних вен не виявлено.
Симптом „котячого мурктіння” (систолічний, діастолічний) не відмічається. АТ 160/90, пульс 90/хв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Оцінка терапевтичної ефективності і безпечності застосування препарату Сіофор (метформіну гідрохлорид)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок