Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Проти раку - смак життя

Проти раку - смак життя

Назва:
Проти раку - смак життя
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
6,91 KB
Завантажень:
111
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ПРОТИ РАКУ — СМАК ЖИТТЯ. МІЖНАРОДНА ГРУПА ВЧЕНИХ, ДО ЯКОЇ ВХОДЯТЬ І УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ, ЗАПРОПОНУВАЛА НОВИЙ МЕТОД ПОРЯТУНКУ ВІД ЗЛОЯКІСНОЇ ПУХЛИНИ
Киянин Олександр Співаков переніс три операції з приводу злоякісної меланоми (раку шкіри). Спершу його прооперували в США, потім іще двічі йому видаляли ділянки шкіри й лімфатичні вузли в Інституті онкології у Києві. Він, без перебільшення, випробував на собі весь арсенал лікувальних методів і засобів, застосовуваних у сучасній онкології, — хірургію, хіміотерапію, гормонотерапію, імунотерапію. Проте хвороба прогресувала, самопочуття погіршувалося. Уже майже втративши надію на одужання, почув від знайомого фахівця про новий метод, із допомогою якого хворим вдалося позбутися злоякісної пухлини. Нічого не залишалося, як випробувати його на собі. Родичі підтримали, і він вирушив до Болгарії в оздоровчий центр, де віднедавна почали застосовувати систему Grinization (мультифакторна система аліментарного, або харчового, відновлення людини).—
«Лікування», власне, полягало в тому, що я мав шість разів на день приймати спеціально приготовлену їжу, — поділився враженнями Олександр Сергійович. — Після всіх перенесених страждань таке лікування мені видалося просто райським. До того ж місце, куди мене привезли, лікарнею назвати ніяк не можна — оздоровчий комплекс розташовується у п’ятизірковому готелі в дивовижно гарному місці в передмісті Софії. Мені відразу ж зробили необхідні аналізи й дослідження. Процедури також не викликали неприємних відчуттів — я міг при цьому читати, дивитися телевізор. Аби визначити стан мікроелементів у організмі, у мене зістригали маленьке пасмо волосся біля коріння, а за слиною визначали наявність онкоклітин. Ще одна процедура — шкірні проби. Під спеціальну пластиночку, прикладену на шкіру, вводиться розчин, і через півгодини її (пластинку) знімають. Це дозволяє визначити, які продукти мені підходять, а які можуть викликати алергійну реакцію, а отже, протипоказані.
Тут я по-справжньому відчув смак життя. До того ж мені в буквальному значенні довелося зазнати нових смакових відчуттів. Раніше я харчувався як прийдеться, часто поспіхом. Займав керівну посаду, уранці якомога раніше поспішав на роботу. Філіжанка кави з маленьким бутербродом — і до години дня. А тут треба їсти все, що дають. Дружина з донькою взяли з мене слово, що їстиму все. Годували мене шість разів на день. Досить різноманітне меню, красиво сервірований стіл. Незвичні смакові відчуття були лише спочатку.
Уже через п’ять-шість днів я відчув: ущільнення зменшується. Я постійно був під наглядом болгарського професора Алексієва і наших українських спеціалістів. Через півтора тижні моє самопочуття відчутно поліпшилося, я став радіти життю. Через три тижні пухлина зникла, з’явилися сили й енергія. Зараз я живу нормальним життям, хоча й дотримуюся дієти, рекомендованої мені лікарями.
Проходячи курс реабілітації у Болгарії, О.Співаков (до речі, там відновлювали здоров’я й інші пацієнти з України, але відкрито розповісти про це, назвавши своє прізвище, погодився поки що лише він) навіч міг переконатися у можливостях методу відновлення організму. Особливо його вразила 84-літня болгарка Цона Бєлазєлкава. Наприкінці минулого року в неї в легенях знайшли пухлину розміром 8 на 8 сантиметрів. Жінка почувалася дуже погано: сильна задишка, слабість, болі в спині й в ділянці грудної клітки. Враховуючи її похилий вік, а також наявність інших серйозних проблем зі здоров’ям — захворювання серця, артеріальна гіпертензія — лікарі вирішили, що їй уже нічого не допоможе. Родичі вмовили бабусю спробувати новий метод і привезли її в центр під Софією. Цона Бєлазєлкава пройшла тримісячний курс дієтолікування, вірніше, відновлення організму за системою Grinization, і сьогодні її не впізнати — сама ходить на прогулянки в гори, а недавно приїхала на консультацію до професора на звичайній маршрутці. Публікація про цю жінку, котра з допомогою методу відновлення імунітету позбавилася злоякісної пухлини, понад два місяці тому з’явилася в болгарській пресі, а потім в українській газеті «Факты».

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Проти раку - смак життя

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок