Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Біоенергетика

Біоенергетика

Назва:
Біоенергетика
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,06 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
1) БІОЕНЕРГЕТИКА:
“Життя і здоров’я, - казав відомий у галузі валеології практик Г. П. Малахів, - найдорожче, що є у людини, тому підхід до них повинен бути найсерйознішим і ретельно вивченим”.
Валеологія – наука про формування, збереження та зміцнення здоров’я людини в духовному, психічному, фізичному та соціальному планах.
Здоров’я і хвороба – це два протилежні стани, властиві організму людини. Однак існує ще й проміжний стан – це перед хвороба, або “третій стан”(рис.1.1).
Валеологія (лат. valeo – бути здоровим і грецьке logos – учення, наука).Завданням валеології є не тільки констатація “ третього стану” організму, але й розробка методів і способів виведення людини з нього, а також запобігання цьому станові з метою поліпшення здоров’я.
Дослідженнями вченого І. В. Муравова встановлено, що з розвитком технічного прогресу скорочується частка м’язової діяльності в енергетичному балансі людства. Рухова активність людини в процесі сучасного виробництва істотно зменшується, що призводить до гіпокінезії. Гіпокінезія (hypo – малий, kinesis – рух) – це вимушене зменшення обсягу довільних рухів людини (мала рухливість) внаслідок характеру її трудової діяльності.
Думка Гіпократа: єдина причина всіх хвороб – невідповідність можливостей організму і вимог, котрі висувають йому умови і спосіб життя.
Вченими встановлено, що на здоров’я людини впливає ряд факторів, згрупованих певним чином (рис.1.2).
Організм людини – біоенергетична система. Згідно зі стародавнім індійським вченням йога, у нашому організмі здійснюються енергетичні (“вогняні”) процеси.
Усі відомі нам представники стародавньої східної медицини стверджували, що організм людини є невід’ємною частиною Космосу. Людський організм – складно організована біоенергетична динамічна система, що перебуває у повній рівновазі з зовнішнім світом. Людині, як і кожному живому організмові, властива наявність власного біоенергетичного поля – біополя.
Біополе – це складне енергетичне психофізичне поле, що існує довкола живих організмів і всередині них.
Вчені вказують на наявність електромагнітного та інших видів випромінювань, які заповнюють весь світовий простір. Важливість цієї обставини для існування земної біосфери відзначив В. І. Вернадський. ”Довкола нас, - писав він, - в нас самих, всюди і скрізь, без перерви, вічно змінюючись, збігаючись і зіштовхуючись, йдуть випромінювання різної довжини хвиль – від хвиль, довжини яких обчислюються десятимільйонними частками міліметра, до довгих, що вимірюються кілометрами. І весь простір заповнений ними. Нам важко, мабуть, і неможливо образно уявити це середовище – космічне середовище світу, в якому ми живемо і в якому – в одному і тому ж місці та в один і той же час – ми розрізняємо і вимірюємо все нові і нові випромінювання”.
Просторова енергія (енергія Космосу) акумулюється біологічними об’єктами і, трансформуючись у біоенергію, бере участь в процесах їхньої життєдіяльності.
Біоенергія – це складний комплекс хвильових енергетичних процесів, які притаманні живим організмам і пов’язані з енергоінформаційним полем Всесвіту. Біоенергія акумулюється і трансформується біологічним об’єктом, забезпечуючи процеси життєдіяльності. Ці процеси можна свідомо цілеспрямовано формувати. Згідно з висловлюванням В. І. Вернадського, Космос впливає на людину через біополе, а кожний предмет Землі є носієм біополя. Сумарне ж біополе являє собою “сферу розуму”.
Вперше про біопольові взаємодії згадувались у давньоіндійській філософії, яка пов’язала безпосередньо співіснування людини з Космосом, усім Всесвітом в цілому, надавши індивідуальному життю Вселенського значення. Організм людини функціонує на фоні електромагнітних та інших полів, через які він резонує і взаємодіє з різноманітними силами Всесвіту. При цьому зовнішні електромагнітні поля можуть модулювати електромагнітні сигнали індивіда, порушуючи існуючий в ньому електромагнітний баланс, а цим самим і управління функціями організму.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Біоенергетика

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок