Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Медобори: лікування з задоволенням і не без моралі

Медобори: лікування з задоволенням і не без моралі

Назва:
Медобори: лікування з задоволенням і не без моралі
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
4,99 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
 
«МЕДОБОРИ»: ЛІКУВАННЯ З ЗАДОВОЛЕННЯМ І НЕ БЕЗ МОРАЛІ
Не знаю, скільки ще має минути десятиліть, щоб мої співвітчизники почали належним чином ставитися до власного здоров’я. Я вже не говорю про цілком невід’ємні атрибути життя цивілізованої людини, якось грамотно дозовані фізичні навантаження, правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі тощо. Але навіть один-єдиний раз на рік — під час законної відпустки — на жаль, дуже мало хто з нас прагне присвятити його кардинальному поліпшенню самопочуття. І, слово честі, далеко не завжди через відсутність коштів. Просто відпочинок плюс лікування, в ідеалі — профілактичне, більшість українського населення чомусь уперто продовжує вважати заняттям невигідним і нудним. А можете ви назвати більш ефективне вкладення капіталу, ніж інвестиції у власне здоров’я? А стосовно другого визначення, то з задоволенням підкажу місце, де примудрилися процес лікування (нехай не весь, але принаймні цілу низку його елементів) перетворити на захоплююче й дуже приємне «марнування» часу. Це — санаторій «Медобори», розташований поруч із селом Конопківка Теребовлянського району Тернопільської області.
Пиво краще, ніж вода?
Зі ствердною відповіддю на поставлене запитання поспішати не варто, оскільки конопківські мінеральні джерела мають унікальні лікувально-оздоровчі властивості. Але про місцеву диво-водичку поговоримо трішки згодом. А зараз піде мова про напій, глибоко шанований не тільки представниками сильної половини людства. Коротше, дорогі любителі й любительки пива, «Медобори» — це напевно для вас. Так-так, саме тут вам не доведеться відмовлятися від задоволення пропустити кухоль-другий — ви навіть «ризикуєте» зазнати примусового пиволікування.
Гасло «Пиво п’єш — здоровим будеш», що прикрашає один із кабінетів, у санаторії успішно втілюють у життя. Ні, не подумайте, ніхто не перетворив лікувально-оздоровчий заклад на велетенський пивбар. Але за допомогою нефільтрованого «живого» пива Микулинецького ВАТ «Бровар» тут досить успішно справляються з цілою купою поширених захворювань. Назву лише деякі з них: дискінезії жовчних шляхів, хронічні холецистити, нефрити й пієлонефрити, цистити, вегетативно-судинна дистонія, атеросклероз, цукровий діабет, ожиріння. І в порядку корисної інформації. Дріжджові бактерії, що містяться в пиві, видаляють шлаки, омолоджують організм. Неочищене пиво за своєю оздоровчою дією вдесятеро «міцніше» від молока. Воно інтенсифікує обмінні процеси, діяльність нирок, сприяє виділенню соків для перетравлювання їжі. У літрі пива міститься близько 35 відсотків добової норми вітамінів групи В.
Ой ви коні, мої коні
Крім пивотерапії, конопківська здравниця може похвалитися ще однією оригінальною методикою, що не застосовується ніде більше в Україні. Це — іпотерапія, тобто верхова їзда та спілкування з тваринами, які мають дивовижну енергетику. Місцеві ескулапи переконані: цей метод має чимало позитивних чинників. Чи відомо вам, що при верховій їзді у вершника (вершниці) задіяно понад сто різноманітних м’язів? Отже, катаючись на коні, людина одержує своєрідний масаж, у результаті якого відновлюються цілком або частково втрачені зв’язки центральної та периферичної нервової системи. Оскільки процес лікування відбувається на свіжому повітрі, то маємо кліматотерапію плюс позитивні емоції. Ясна річ, кваліфіковані інструктори, спеціально навчені коні, відповідна амуніція — задоволення не з дешевих. Тож санаторій поки що практикує іпотерапію в літній період, коли наплив відпочиваючих найбільший. Та навряд чи тим, хто проводив свою відпустку в «Медоборах» у непопулярний час року, доводилося нудьгувати. Тернопільська здравниця пропонує настільки широкий спектр лікувально-оздоровчих і профілактичних процедур, що в цьому плані її можна занести принаймні в українську Книгу рекордів Гіннесса. До речі, у престижних усеукраїнських виданнях «Золотої книги» 2000 і 2001 років санаторій представлено належним чином.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Інше на тему: Медобори: лікування з задоволенням і не без моралі

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок