Головна Головна -> Інше українською -> Медицина та здоров'я -> Протокол дослiдження ефективностi й безпечностi застосування лiкарського препарата «Ізосорбід динітрат»

Протокол дослiдження ефективностi й безпечностi застосування лiкарського препарата «Ізосорбід динітрат»

Назва:
Протокол дослiдження ефективностi й безпечностi застосування лiкарського препарата «Ізосорбід динітрат»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
10,60 KB
Завантажень:
287
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
?ротокол дослiдження ефективностi ? безпечностi застосування лiкарського препарата
«Ізосорбід динітрат»


І. Загальнi данi ??? хворого (паспортнi данi):
Прізвище, ім’я, по-батькові хворого:
Cтать: жіноча.
Освіта: середня незавершена.
Професія: швея.
Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Пулюя 4/6
Дата поступлення в клініку: 15.11.2005р., 8.30.
Діагноз при госпіталізації: Ішемічна хвороба серця напруження, постінфарктний кардіосклероз (інфаркт міокарда 12.10.1995 р.). Повна блокада правої ніжки пучка Гісса. ХСН IIА, 3ФК.
Клінічний діагноз: Ішемічна хвороба серця напруження, постінфарктний кардіосклероз (інфаркт міокарда 12.10.1995 р.). Повна блокада правої ніжки пучка Гісса. ХСН IIА, 3ФК.
Заключний діагноз: Ішемічна хвороба серця напруження, постінфарктний кардіосклероз (інфаркт міокарда 12.10.1995 р.). Повна блокада правої ніжки пучка Гісса. ХСН IIА, 3ФК.
II. Скарги: на біль за грудиною і в ділянці серця тиснучого характера, з іррадіацією в праве плече, руку, виникають після фізичного навантаження (підняттям по сходах більше 2-го поверху), інколи в ночі, супроводжуються головокружінням, пітливістю, затрудненням дихання. Біль дещо знімається прийомом нитрогліцерину під язик.
ІІІ. Анамнез захворювання. Вважає себе хворою із 1986 р., коли після сильного психо-эмоційного напруження появилися інтенсивні болі за грудиною, тиснучого характеру, з іррадіацією в праву руку, праву лопатку, слабкістю і неспікоєм. Хвора випила таблетку сустак-форте, але біль не вщух. Хвора не спала, і вранці звернулася в поліклініку. Там було
зроблено ЕКГ і з діагнозом інфаркт міокарда хвору положено в кардіологічний диспансер, де було проведено лікування. В кінці січня 1995 р. виписана. При приступах приймає нітрогліцерин під язик, згодом стала приймати нітросорбід по 2-4 таблетки в день. Була направлена на ЛТЕК де була встановлена друга група інвалідності, дільничним кардіологом було призначено лікування: нітросорбід по 2 таблетки 4 раза в день, аспаркам по 1 таблетке 2 раза в день. З кінця 1995 года по теперішній час відмічає регулярні приступи болю за грудиною і в області серця.

ІV. Анамнез життя. Климентовська Ольга Вікторівна народилася в сім’ї селянина. Жила та розвивалася в задовільних соціально-побутових умовах. До школи пішла в 7 років. В розумовому та фізичному розвитку від своїх однолітків не відставала. Одружена, має 2-ох дітей, пологи проходили без ускладнень, абортів та викиднів не було.
Перенесених у дитинстві гострих інфекційних захворювань не пригадує. Хворіла простудними захворюваннями. Туберкульоз, хворобу Боткіна, венеричні захворювання в себе та в членів сімї заперечує. Працювати почала з 17 років.
Хвора не палить, алкоголь вживає в невеликих кількостях. Cпадковий та алергологічний анамнез не обтяжені.

V. Данi об’єктивного обстеження.
Загальний стан середньої важкості, свідомість ясна, вираз обличчя вимучений, лице відповідає віку. Ріст 167 см, вага тіла 63 кг. Будова тіла правильна, пропорційна, нормостенічної конституції, нормального віджив-лення.
Шкірні покриви блідо-рожеві, чисті без патологічних змін. Шкіра волога, еластичність і тур-гор знижений. Оволосіння шкіри звичайне, за жіночим типом. Видимі слизові блідо-рожеві, вологі. Підшкірножирова клітковина розвинена слабко і рівномірно. Набряки відсутні. Лімфатичні вузли не пальпуються. Мускулатура розвинена задовільно. Тонус м’язів збережений. При пальпації м’язи без особливостей.
Голова: пропорційна, волосся густе, темне. Вушні раковини без особливостей, виділення від-сутні. Очі звичайні, розташовані правильно, ширина очних щілин однакова, ністагм і екзоф-тальм відсутні. Брови і повіки без особливостей, склери білі. Кон’юнктива без особливос-тей. Зіниці округлої форми, середньої величини, реакція на світло і конвергенція збережена. Обличчя без особливостей, риси дещо загострені. Ніс і шия без особливостей, пульсації на шиї артеріальних і венозних судин в нормі. Нижні кінцівки без особливостей. Верхні кінцівки без особливостей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Протокол дослiдження ефективностi й безпечностi застосування лiкарського препарата «Ізосорбід динітрат»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок