Головна Головна -> Інше українською -> Мікроекономіка -> ПІДПРИЄМСТВО ЯК СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ПІДПРИЄМСТВО ЯК СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Назва:
ПІДПРИЄМСТВО ЯК СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
21,87 KB
Завантажень:
332
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Шпаргалка
ПІДПРИЄМСТВО ЯК СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Підприємство набуває прав юридичної особи з дня: його державної реєстрації.
Які суб’єкти підприємництва, що господарюють на споживчому ринку, не є юридичними особами? Приватні особи.
Право розпоряджатися виробленою продукцією належить: (засновникам підприємства).
Який із критеріїв покладено в класифікаційну основу розподілу підприємств за розмірами? Кількість працівників.
Головне розбіжжя між підприємством та установою полягає в:
Колективний договір укладається на будь-якому підприємстві, що має найману працю, між трудовим колективом в особі профспілки та адміністрацією (власником чи вповноваженим ним органом).
Які з нижченаведених заходів не відносяться до заходів, що складають виробничу діяльність підприємства: Заходи, що складають виробничу діяльність: обґрунтування обсягу виготовлення продукції певної номенклатури та асортименту відповідно до потреб ринку; формування маркетингових програм для окремих ринків і кожного виду продукції; збалансування виробничої потужності та програми випуску продукції; забезпечення вир-ва необхідними мат.-тех. ресурсами; розробка й дотримання узгоджених у часі оперативно-календарних графіків випуску продукції.
Які з наведених заходів є основними складовими комерційної діяльності: дійова реклама і безпосередня організація збуту своєї продукції, розвиток системи товарних бірж, належне стимулювання покупців.
Який із напрямків діяльності є визначальним для оцінки і регулювання всіх елементів в системі господарювання на підприємстві? Економічна діяльність.
Який з напрямків діяльності підприємства є найважливішим джерелом інформації для виробників щодо надійності та довговічності виготовлених технічних засобів? Після продажний сервіс.
До малих промислових підприємств в Україні відносяться господарюючи суб’єкти з чисельністю працюючих: до 200 осіб.
Будівельна компанія є суб’єктом малого бізнесу в Україні, якщо чисельність працюючих в ній: до 200 осіб.
Учасники товариства з додатковою відповідальністю відповідають за борги товариства: своїми внесками до статутного фонду, а у разі недостатності цих сум – додаткова належним їм майном в однаковому для всіх учасників кратному розмірі до внеску кожного учасника.
Які з господарських товариств діють на підставі установчого договору і статуту:
Які з господарських товариств діють лише на підставі установчого договору:
Учасники якого товариства не мають права від свого імені і в своїх інтересах здійснювати дії, однакові з цілями діяльності товариства, а також приймати участь у товариствах (крім акціонерних) з аналогічною метою діяльності:
Статутна доля вкладників не повинна перевищувати 50 відсотків майна товариства:
Адміністративно відокремлена частина підприємства, у якій виконується певний комплекс робіт у відповідності з внутрішньозаводською спеціалізацією називають: цех.
Які функції виконують допоміжні цехи на підприємстві? Виготовляють продукцію, що використовується для забезпечення власних потреб усередині самого підприємства.
Які функції виконують побічні цехи на підприємстві? Займаються утилізацією, переробкою та виготовленням продукції з відходів основного виробництва.
За яким критерієм основні підрозділи цехової виробничої структури поділяються на основні, допоміжні, обслуговуючі та побічні цехи? За характером своєї діяльності
Які цехи виготовляють продукцію, що використовується для забезпечення власних потреб усередині самого підприємства і може бути реалізована на сторону замовнику? Допоміжні.
Які цехи виготовлюють продукцію, що визначає профіль та спеціалізацію підприємства? Основні.
Сукупність територіально відокремлених робочих місць, на яких виконуються технологічно однорідні роботи або виготовляється однотипна продукція називають: виробничу дільницю.
Предметна структура виробництва поширена на підприємствах: велико серійного й масового вир-ва з обмеженою номенклатурою та значними обсягами продукції.
Технологічна виробнича структура переважно використовується на підприємствах: одиничного і дрібно-серійного вир-ва з різноманітною та нестійкою номенклатурою продукції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Інше на тему: ПІДПРИЄМСТВО ЯК СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок