Головна Головна -> Інше українською -> Мікроекономіка -> Проект для створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”

Проект для створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”

Назва:
Проект для створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
11,99 KB
Завантажень:
193
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Проект для створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”


Зміст
1 Технічний аналіз………………………………………………………
2 Комерційний аналіз…………………………………………………...
3 Екологічний аналіз……………………………………………………
4 Економічний аналіз…………………………………………………...
5 Організаційний аналіз………………………………………………..
6 Соціальний аналіз…………………………………………………….
7 Фінансовий аналіз……………………………………………………
Даний проект являє собою створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”, шляхом реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з трьома засновниками й участю позичкового капіталу у формі кредиту на оренду, ремонт, покупку устаткування та продуктів харчування, наймом високопрофесійного персоналу в сфері швидкого обслуговування харчування.
Кожний проект має складатися з таких видів аналізу: технічного, комерційного, екологічного, економічного, організаційного, соціального та фінансового.
1 Технічний аналіз
Одним з основних елементів технічного аналізу є місцезнаходження об’єкта.
Специфіка діяльності в сфері надання послуг в ресторанному бізнесі вимагає особливої уваги до місця розташування майбутньої фірми. Для ресторану необхідно, щоб його місце розташування було як можна більш зручним для жителів міста – його потенційних клієнтів. У той же час, необхідно враховувати також і місце розташування конкурентів, а також вартість і наявність необхідних площ у даному районі. З метою виявлення найбільш вдалого місця розташування ресторану „Князь Олег” були оцінені переваги і недоліки місця знаходження майбутньої фірми на декількох центральних вулицях міста.
Було виявлено, що найбільш вигідним місцем розташування буде об’їзна траса міста якою постійно пересуваються туристи і є недалеко від центру міста. Недоліком такого розміщення є безпосередня близькість від конкурентів. Передбачається взяти приміщення розміром 360 кв. метрів в оренду. Договір оренди передбачає виконання капітального ремонту приміщення і зовнішнього ремонту будинку на суму 30 тис. доларів США і щомісячну орендну плату в розмірі 1000 гривень. Договір укладається терміном на 20 років. Крім того, планується взяти під оренду склад по вулиці Обліски площею 70 кв. метрів.
Ресторану швидкого харчування „Князь Олег” знаходиться в місті Долина, Івано-Франківської області по вулиці Обліски 100. (Мальовнича окраїна міста).
Форма власності: товариство з обмеженою відповідальністю, засноване на приватній власності, у якому засновники мають право розпоряджатися рухомим та нерухомим майном підприємства в межах частки, затвердженої в установчому договорі підприємства. У разі невдачі засновник несе повну відповідальність за стан підприємства.
Засновниками є Романчукевич В.В., Пігут Д.І., Романишин А.П.
Директор ресторану швидкого харчування „Князь Олег” – Романчукевич В.В., тел. 2-55-01;
Технічний директор – Пігут Д.І., тел. 2-55-28;
Адміністратор – Романишин А.П. тел. 2-55-55.
Ресторан „Князь Олег” планує надавати наступні послуги:
1. Приготування та продаж відомих та фірмових страв;
2. швидке обслуговування та бездоганний сервіс;
3. приємний інтер’єр;
4. Реєстрація постійних клієнтів, розробка листівок, запрошень, карток постійних клієнтів, візиток і т.д.;
5. Замовлення їжі по телефону та доставка додому;
6. Здача в оренду у вечірній період на святкування урочистостей ;
Планується також надання сервісних послуг: гарантійне обслуговування, приготування страв та тортів на замовлення клієнтів тощо. На сьогоднішній день на ринку працюють фірми, що надають аналогічні послуги, однак, основними недоліками конкурентних товарів і послуг є стабільно високі ціни на супутні товари, а також низька якість продукції та низьке сервісне обслуговування. Основними перевагами проектованої фірми є: можливість зниження собівартості і цін, підвищення якості за рахунок використання нових рецептів, розширення асортименту послуг. Проектується устаткування великого розважального залу та дитячого ігрового майданчика, що буде надавати різноманітний асортимент послуг і зробить наш проект ще привабливішим.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Інше на тему: Проект для створення нового ресторану швидкого харчування „Князь Олег”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок