Головна Головна -> Інше українською -> Мікроекономіка -> Безкоштовно інша робота на тему: Доходи торгівельного підприємства: склад, джерела, аналіз, шляхи збільшення.

Загрузка...

Доходи торгівельного підприємства: склад, джерела, аналіз, шляхи збільшення. / сторінка 11

Назва:
Доходи торгівельного підприємства: склад, джерела, аналіз, шляхи збільшення.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
17,38 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
2. Врахування стану кон'юнктури споживчого ринку та властивостей обраної ринкової ніші. Такий взаємозв'язок дозволяє врахувати умови формування цін (а відповідно, і торгових надбавок) у відповідних сегментах споживчого ринку, а характер вимог до цін окремих категорій роздрібних покупців.
3. Врахування затратомісткості реалізації товарів та її. диференціації залежно від місця продажу товарів, рівня торговельного обслуговування та інших факторів. Врахування фактора затратомісткості дозволяє забезпечити отримання доходів, не нижчих за мінімальний рівень та, відповідно, - беззбитковість діяльності підприємства в цілому.
4. Здійснення активної цінової політики на ринку. Активні форми цієї політики визначаються такими факторами, як самостійність встановлення розміру роздрібних цін та торгових надбавок. диференціація підходів до формування рівнів торговельних надбавок на окремі групи товарів та інше. Здійснення активної цінової політики забезпечує чітко визначене цінове позиціювання даного торговельного підприємства н споживчому ринку.
Обсяг доходів торговельного підприємства від реалізації товарів залежить від кількості реалізованих товарів (К), ціни їх закупівлі (Цзак) та ціни реалізації (ЦРЕАЛ). Залежність між цими чинниками може бути виражена так:
ВД = (ЦР-ЦЗАК)хК або ВД=ТО-ОЗ = Ур х К-У3 х К, (6.1,6.2)
де ТО - обсяг товарообороту підприємства;
ОЗ - обсяг закупівлі товарів.
Відповідно, основними резервами зростання доходів є:
зниження ціни закупівлі товарів;
підвищення ціни реалізації товарів;
зростання обсягів реалізації товарів.
Основні шляхи мобілізації кожної групи товарів наведено на рис.6.
В сучасних умовах значним резервом підходів підприємства є розвиток інших видів його діяльності (посередницької, кредитної, інвестиційної тощо), які забезпечують отримання позареалізаційних доходів від їх здійснення. Основними резервами отримання доходів від позареалізаційних операцій є:
проведення експертизи проектів і вибір для пайової участі в діяльності підприємств галузей і сфер економіки, які мають високі перспективи росту і високу рентабельність капіталу;
Рис.6. Резерви зростання валового доходу торговельного підприємства.
вкладання вільних фінансових ресурсів у ризикові (венчурні) підприємства, наукові дослідження, пов'язані з розробкою якісно нових видів продукції;
цілеспрямований вибір цінних паперів, які купуються фірмою, оцінка рейтингу їх емітенту та інвестиційної привабливості здійснюваних фінансових інвестицій, формування портфеля цінних паперів, забезпечуючого максимізацію отриманого прибутку при мінімальному рівні ризику;
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Інше на тему: Доходи торгівельного підприємства: склад, джерела, аналіз, шляхи збільшення.

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок