Головна Головна -> Інше українською -> Гроші і кредит -> Наказ №23 Казначейства України

Наказ №23 Казначейства України

Назва:
Наказ №23 Казначейства України
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
20,35 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

Н А К А З

23.03.2000 м.Київ № 23

Про затвердження Інструкції про

порядок складання в 2000 році

місячних звітів та квартального звіту

за І квартал установами і організаціями,

основна діяльність яких здійснюється

за рахунок коштів державного та/або

місцевих бюджетів

У зв’язку із запровадженням Закону України “Про Державний бюджет України на 2000 рік” та наказу Міністерства фінансів України від 21.01.2000 №10 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету”, з метою встановлення єдиних вимог до порядку складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів

Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Інструкцію про порядок складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями, основна діяльність яких здійснюється за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів (додається).

2. Встановити, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, установи, організації та підприємства, які отримують кошти державного та/або місцевих бюджетів у 2000 році, місячні та звіти за І квартал складають відповідно до умов даної Інструкції.

3. Вимоги до складання та подання місячних і квартальних звітів, що викладені в даній Інструкції, міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади довести до відома підвідомчих установ і організацій.

В.о.Голови О.С.Даневич

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного

казначейства України

23.03.2000 №23

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок складання в 2000 році місячних звітів та квартального звіту за І квартал установами і організаціями,

основна діяльність яких здійснюється за рахунок

коштів державного та/або місцевих бюджетів

Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2000 рік” та наказу Міністерства фінансів України від 21.01.2000 №10 “Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету’’ на 2000 рік встановлюються форми фінансової місячної звітності та звітності за І квартал згідно даної Інструкції.

1. Терміни, які використовуються в даній Інструкції мають наступне визначення:

Загальний фонд кошторису доходів і видатків бюджетної установи та організації – кошти, що надходять із загального фонду бюджету за рахунок якого утримується дана установа чи організація.

Спеціальний фонд кошторису доходів і видатків бюджетної установи та організації – кошти, що надходять на конкретну мету відповідно до статті 6 Закону України ‘‘Про Державний бюджет України на 2000 рік’’ та витрачаються на відповідні видатки за рахунок цих надходжень.

Спеціальний фонд складається з власних надходжень (спеціальні кошти, кошти на виконання окремих доручень, інші власні надходження), субвенцій, одержаних з бюджету іншого рівня та інших доходів спеціального фонду.

Спеціальні кошти - доходи бюджетних установ і організацій, які вони отримують від надання платних послуг, виконання робіт, реалізації продукції чи іншої діяльності, що здійснюється на підставі відповідних нормативно-правових актів, і використовуються за цільовим призначенням згідно кошторису доходів та видатків.

Кошти на виконання окремих доручень (суми за дорученнями) - кошти, які бюджетні установи та організації отримують від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб та благодійних фондів для виконання окремих доручень.

Депозитні суми - кошти, що не належать бюджетній установі, надходять у тимчасове розпорядження і з настанням відповідних умов перераховуються за призначенням.

Інші власні надходження – власні надходження, які не входять до складу спеціальних коштів та коштів, отриманих на виконання окремих доручень. До них належать наступні кошти (в т.ч., що спрямовуються на відновлення касових видатків):

- плата за утримання дітей в дошкільних закладах;

- плата за навчання у державних школах естетичного виховання дітей;

- кошти, з яких утворено фонд загального обов’язкового навчання (фонд “всеобучу”) в загальноосвітніх школах для надання матеріальної допомоги учням, які її потребують;

- кошти, які надходять на харчування дітей в інтернатах при школах та в групах продовженого дня;

- плата студентів за користування гуртожитком при вищих і середніх спеціальних навчальних закладах;

- кошти, які залишаються навчальним закладам професійно-технічної освіти з сум, що надійшли за роботи, виконані учнями;

- кошти працівників за харчування, отримане за місцем роботи;

- кошти за розрахунками за формений одяг, який видають працівникам деяких міністерств (інших центральних органів виконавчої влади) і підвідомчих їм бюджетних установ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Наказ №23 Казначейства України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок