Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> ПРЕС-РЕЛІЗ

ПРЕС-РЕЛІЗ

Назва:
ПРЕС-РЕЛІЗ
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
1,84 KB
Завантажень:
325
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Міський Локальний Комітет
«АІЕСЕК» в Івано-Франківську
76018, м.Івано-Франківськ,
вул.Карпатська, 15 НТБ,кім. 42,
тел. (0342) 50-04-22
e-mail: ivano_frankivsk@aiesec.net


ПРЕС-РЕЛІЗ
Для розповсюдження не раніше
Відкриття всеукраїнської Зимової конференції
31 січня 2006р. в приміщенні Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника відбудеться відкриття всеукраїнської конференції Міжнародної асоціації AIESEC, яка проводиться щороку в одному з міст України. Учасниками конференції, яка цього року відбудеться в м. Долина, стануть близько 200 активних молодих людей з 16 міст України, а також гості з Польщі, Норвегії та Угорщини.
Проект «Зимова конференція» має чітко окреслену мету – це підсумок діяльності роботи організації за 2005 р., розробка планів розвитку та стратегії організації на 2006-2007 р., обрання президентів та віце-президентів AIESEC в Україні, важливий напрямок включений до порядку денного роботи конференції – це розвиток лідерських якостей та освіта членів організації.
На конференції буде підбито підсумки таких проектів, як «Світ без кордонів» - соціальний проект, який охопив середні навчальні заклади України, «Дні кар’єри» - проект спрямований на покращення ринку праці в Україні, «Принципи Прогресивного Глобального Бізнесу» - бізнес-семінар, який проводився у всіх містах України, а також буде закладена онова для подальшої діяльності AIESEC в 2006р.
«Зимова конференція – важлива подія не лише для Локального Комітету AIESEC у Івано-Франківську, але й в цілому для Івано-Франківська, - повідомляє координатор проекту Ірина Легка, - адже, перш за все, – це представлення Івано-Франківська на всеукраїнській та міжнародній арені, розвиток активної молоді України та ознайомлення з культурою Прикарпаття.”
Як зазначає Наталя Стасик, президент Національного комітету “AIESEC Україна”: „Конференція дає можливість членам організації побудувати чітке бачення можливостей власного розвитку, а знання здобуті на ній, дозволять ефективно втілити задумане”.
Молоді люди працюватимуть 5 днів у формі тренінгів-обговорень над пошуком шляхів вирішення важливих проблем молоді та суспільства, зокрема проблеми розвитку малого та середнього бізнесу: визначення сучасних бізнес-тенденцій, пошук можливостей міжнародного партнерства та залучення іноземного досвіду до роботи у цій сфері.
Ще однією надзвичайно важливою подією на конференції будуть вибори Президента та віце-президентів AIESEC в Україні, адже саме від цих людей залежатиме подальший розвиток не лише організації, але й сотні молодих людей, які щороку приходять в АІЕSEC.
Партнерами проекту є: супермаркет „Велес”, Укртатнафта, Івано-Франківська філія Приватбанку, гуртівня „ДНК”, ТзоВ „ЕЛЕКС”, Прокредит Банк, ТзОВ ЗМВ „РОКСОЛАНА”, Долинський Українсько-Канадський Бізнец центр, СП „Порса Україна”.

Завантажити цю роботу безкоштовноІнше на тему: ПРЕС-РЕЛІЗ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок