Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Конференція "Целюлознопаперова промисловість Росії та СНД"

Конференція "Целюлознопаперова промисловість Росії та СНД"

Назва:
Конференція "Целюлознопаперова промисловість Росії та СНД"
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,63 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
28-29 жовтня 2004 року у Відні (Австрія) відбулася 9 щорічна конференція Адама Сміта „Целюлознопаперова промисловість Росії та СНД”. Вперше за всю історію цього Міжнародного форуму українську целюлознопаперову галузь представляла Асоціація „Укрпапір”, у котру входять виробники і торгові компанії галузі.
Вступним словом відкрила конференцію управляючий директор компанії Pyrabelisk Маргарет Ліч. Ця компанія уже понад 10 років займається аналізом ринку в целюлозно-паперовій промисловості Росії і країн СНД. У ході конференції було заслухано п’ять доповідей про стан і перспективи целлюлозно-паперової промисловості України.
Концерн „Основа” на конференції представляли президент Асоціації „Укрпапір” Сергій РУБАН, віце-президент, технічний директор Концерну „Основа” Петро КОРОЛЬ, генеральні директори Жидачівського ЦПК та Ізмаїльського ЦКК Олександр ПІТУЛА і Володимир КЕМАРСЬКИЙ.
На конференції в центрі уваги були презентації провідних гравців ЦПП. З доповіддю „Про особливості розвитку целлюлозно-паперової промисловості України на сучасному етапі виступив президент Концерну „Основа” Сергій Рубан, який відмітив, що характерною рисою нинішнього періоду розвитку України є зміна ситуації в її економіці. В перші роки незалежності наша країна пережила економічну кризу, яка була однією з найбільш тривалих і складних у Європі. На думку економістів, причини кризи наступні: нова держава не мала самостійної економічної системи, її економіка була складовою частиною економіки СРСР; висока питома вага військово-промислового комплексу в структурі промисловості, успадкованої від Радянського Союзу; майже повна орієнтація української промисловості на внутрішній ринок СРСР.
На початок 1999 року ВВП України знизився до 40,8% від рівня 1990 року.
Підйом економіки України почався з 2000 року. Протягом останніх чотирьох років середньорічний ріст ВВП склав 7,4%. На початок 2004 року ВВП складав 54,3% від рівня 1990 р., на кінець 2004 року — уже 63%. Прогноз росту ВВП на 2005 р. — 8,6%, 2006 р. —6,8%, 2007 р. — 6,5%, 2008 р. — 7,5%, 2009 р. — 8%. У 2009 році ВВП України досягне рівня 1990 р.
Ще динамічніше розвивається промисловість, обсяги виробництва якої за останні чотири роки зросли на 60,3%, тобто середньорічне зростання промислового виробництва склало 12,5%. Ріст інвестицій в основний капітал за цей період збільшився в 1,9 раза. Зміцнюються позиції української економіки на світовому ринку. Сформувалася стійка тенденція до збільшення українського експорту — за чотири роки його обсяги зросли майже на 70%. Таким чином, економіка України відновлює свій потенціал, демонструє стабільно високі темпи росту. У 2000-2004 рр. за темпами зростання макроекономічних показників Україна ввійшла в групу світових країн-лідерів. Взаємозв’язок між ВВП і розвитком целюлозно-паперової промисловості відомий. В Україні протягом 1990-2004 років відбувалися одночасно зміни рівня як виробництва, так і споживання паперової продукції. Українська паперова промисловість, як і вся економіка України, після 1990 року також пережила період кризи. Але в нашій галузі перелом наступив трохи раніше, ніж в інших галузях. Ріст обсягів виробництва в ній почався у 1998 році, і в наступні роки паперова про мисловість розвивалася більш високими темпами, ніж економіка країни в цілому. У 2004 році в Україні буде зроблено 700 тис. т паперу і картону, що складе 77% від рівня 1990 року. Виробництво паперу і картону рівня 1990 р. досягне до 2007 р., у той час, як за обсягами виробництва товарної продукції на цей рівень наша галузь вийде вже у наступному році. Одним з чинників високих темпів розвитку паперової галузі є зміна структури власності. До 1996 року всі целлюлозно-паперові підприємства України були перетворені в акціонерні товариства. У державній власності залишалися заблоковані пакети акцій восьми основних підприємств, які були передані в управління спеціальноствореної для координації їх діяльності державній акціонерній холдинговій компанії - ДАХК „Укрпапірпром”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Конференція "Целюлознопаперова промисловість Росії та СНД"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок