Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Реміконт Р-130

Реміконт Р-130

Назва:
Реміконт Р-130
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,32 KB
Завантажень:
350
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реміконт Р-130 - компактний малоканальний багатофункціональний мікропроцесорний контролер для автоматичного регулюван-ня і логічного керування технологічними процесами в багатьох галузях народного господарства.
Контролер орієнтований на розв’язок широкого класу задач регулювання і керування. Він дозволяє вести локальне, каскадне, програмне; багатозв’язане регулювання, а також логіко-програмне дискретне управління.
Один І віконт Р-130 дозволяє комплексно розв'язувати будь-яку задачу автоматизації, з кількістю самостійних каналів управління не більше 4, а задачі середнього і великого масшта-бу - з використанням кількох контролерів. Стандартні аналогові і дискретні датчики, виконавчі механізми під’єднуються до Р-130 при допомозі індивідуальних кабельних ліній. Всередині контро-лера сигнали обробляється в цифровій формі. Для спряження з обчислювальними засобами верхнього рівня управління в Реміконті передбачений цифровий канал "шлюз" з інтерфейсом типу ИРПС або rs-232С. Для обміну інформації між контролерами їх можна об"еднати в локальну мережу "Транзит" кільцевої конфігурації, для організації якої не потрібно додаткових засобів.
Реміконт Р-130 - програмований пристрій. Процеc програму-вання зводиться до використання алгоритмів із бібліотеки ал-горитмі», ті шляхом конфігурування об’єднуються для розв’язку складних задач керування.
Ремікоит Р-130 е комплексом технічних засобів, в склад якого входить центральний мікропроцесорний блок контролера і низка ДОДРТКОВИХ блоків. Центральний блок обробляє цифрову ін-формацію і має 30 модифікацій, які відрізняються кількістю аналогових і дискретних сигналів вводу-виводу. Додаткові блоки використовуються для попередньої оброби сигналів від термопар і термометрів опору, формування дискретних вихідних сигналі.) а напругою 220 В, організації зовнішніх переключень і блокувань, Р-130 є проєктно-компонованим виробом і його склад і параметрі визначаються споживачем.
Основні властивості
Реміконт Р-130 мав три моделі - регулюючу, логічну і не-перервно- дискретну. Регулююча модель використовується для роз-в'язку задач автоматичного регулювання, логічна - для реаліза-ції логічних програм крокового керування, а неперервно-дискрет-на модель - для розв"язку змішаних задач управління.
В контролері передбачено:
І. До 4 незалежних контурів регулювання, кожен з яких може бути локальним або каскадним, з аналоговим або Імпульсним виходом, з ручним, програмним або супервізорним задатчиком.
2. До 4 незалежних, одночасно виконуваних, логічних про-грам послідовної /крокової/ дії лінійного типу з одиничним або циклічним виконанням кожної програми. Допускається об'єднання в одному контролері задач регулювання і логіко-програмного ке-рування за умови, що кількість контурів керування не перевищує чотирьох.
3. Різноманітне поєднання /за замовленням/ аналогових І дискретних входів-виходів /всього 30 модифікацій/.
4. 76 "зашитих" в постійному запам’ятовуючому пристрої /ПЗП/ алгоритмів неперервної і дискретної обробки сигналів.
б. До 99 алгоритмічних блоків /алгоблоків/ з вільними для заповнення *х будь-якими алгоритмами із бібліотеки і віль-ний конфігуруванням між собою і вводами-виходами контролера.
6. Ручна установка або автопідстроювання будь-яких коефі-цієнтів у всіх алгоритмах.
7. Безударна зміна режимів керування і безударне включен-ня, відключення, переключення і реконфігуращя контурів регу-лювання в системах будь-якої складності.
8. Оперативне управління /за замовленням/ контурами авто-матичного регулювання при допомозі органів управління і прист-роїв індикації /цифрові чотирирозрядні індикатори і набори світлодіодів.
9. Оперативне управління /за замовленням/ логічними кроко-вими програмами при допомозі органів управління і пристроїв індикації.
10. Об'єднання до 16 Реміконтів Р-130 в мережу кільцевого типу "Транзит". Через неї контролери, віддалені один від одно-го на відстань до 1 км, можуть обмінюватись між собою оброблю-ванім» інформацією.
11. Запис запрограмованої споживачем інформації в ПЗП.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Інше на тему: Реміконт Р-130

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок