Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Організація закупівель овочевих консервів та їх ефективність

Організація закупівель овочевих консервів та їх ефективність

Назва:
Організація закупівель овочевих консервів та їх ефективність
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
8,53 KB
Завантажень:
494
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Організація закупівель овочевих консервів та їх ефективність


Необхідною умовою забезпечення процесу реалізації товарів торгівельним підприємством, виконання розроблених планів товарообороту є формування товарного забезпечення обороту підприємства.
Товарне забезпечення обороту – це підпорядкована генеральній меті торговельного підприємства діяльності щодо закупівлі та надходження на підприємство товарних ресурсів необхідного обсягу, асортименту та якості.
Головною метою формування товарного забезпечення обороту торговельного підприємства є створення умов для реалізації генеральної мети діяльності підприємства на ринку, виконання розроблених планів товарообороту та прибутку.
Для досягнення цієї головної мети у процесі формування товарного забезпечення обороту на ТОВ “Київтрейд” розв’язують такі управлінські задачі:
1. Забезпечення стабільного та ритмічного надходження товарів до магазину.
2. Забезпечення відповідності обсягу та структури закупівлі товарів обсягу та структурі споживчого попиту.
3. Забезпечення конкурентних переваг торговельного підприємства з асортименту, якості та цін товарної продукції.
4. Мінімізація сукупних витрат на формування, транспортування, зберігання товарних ресурсів.
5. Забезпечення необхідної ефективності комерційних угод, що укладаються із закупівлі товарів.
Завданням товарозабезпечення на ТОВ “Київтрейд” є зменшення періоду реалізації товарних ресурсів, орієнтація на проведення закупки товарів з високою швидкістю реалізації для прискорення обертання грошових коштів. Оскільки рішення щодо закупівлі товарної маси, в тому числі овочеві консерви, обумовлюють розмір прибутку ТОВ “Київтрейд” від реалізації продукції, то одночасно вони впливають і на стан фінансів підприємства і можливість збільшення власних фінансових ресурсів та поліпшення структури капіталу, фінансову стійкість підприємства. З іншого боку закупівля товарів, які швидко реалізуються, обумовлює поточну та перспективну платоспроможність підприємства.
Наслідки рішення щодо закупівлі овочевих консервів та кінцеві результати господарсько-фінансової діяльності підприємства узагальнює рис. ***.
Рис. ***. Вплив товарного забезпечення діяльності на кінцеві господарсько-фінансові результати та ефективність господарювання торговельного підприємства
 
В умовах ринкової економіки товарного забезпечення товарообороту торговельного підприємства здійснюється на ринку товарних ресурсів завдяки вибору постачальників необхідних товарів, а саме овочевих консервів на ТОВ “Київтрейд”, та укладання договорів (угод) на поставку їх на торговельне підприємство. Закупівля необхідних підприємству овочевих консервів здійснюється у різних постачальників, на різних умовах відносно терміну та форми розрахунків за придбані товари. Носієм прав на окремі види товарних ресурсів є конкретні підприємства-постачальники товарів, з якими укладаються комерційні угоди на закупівлю товарів. Оскільки постачальники товарних ресурсів, необхідних ТОВ “Київтрейд” можуть бути різні суб’єкти господарювання, для їх всебічної характеристики використовується така класифікація (рис. ***).
Рис. *** Класифікація постачальників товарних ресурсів торговельного підприємства
Формування товарного забезпечення обороту підприємства потребує послідовного виконання наступної роботи (рис. ***).
Рис. ***. Структурно-логічна схема процесу формування товарного забезпечення обороту торговельного підприємства
Під час вивчення ринку закупівлі товарних ресурсів необхідно чітко визначити канали розподілу товарів, якими користуються виробники окремих видів товарів.
Рівень каналу – це посередник, який виконує роботу по приближенню товару та права власності на нього до кінцевого споживача. Приклади каналів розподілу різної довжини наведено на рис. ***
Рис. ***. Канали розподілу товарів різних рівнів
 
План з обсягу та асортиментної структури надходження (закупівлі) овочевих консервів є похідним від плану товарооборота ТОВ “Київтрейд” на відповідний період та плану формування товарних запасів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Організація закупівель овочевих консервів та їх ефективність

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок