Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників

Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників

Назва:
Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,78 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи – „Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників”.
Мета написання курсової роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних із споживчими властивостями пральних машин різних виробників.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз інформаційних матеріалів, присвячених дослідженню ринку пральних машин;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що ще зовсім недавно вибір пральної машини здійснювався дуже просто - через вкрай обмежений вибір моделей. Тому приходилося "брати, що дають". Сучасний товарний ринок надає покупцеві можливість вибирати з величезної кількості фірм і моделей. А щоб зробити свій вибір правильно, варто довідатися побільше про різні типи пральних машин і їхні особливості.
Предметом дослідження в даній курсовій роботі виступають споживчі властивості пральних машин різних виробників, а об’єктом дослідження є Дарницький універмаг, та асортимент пральних машин в ньому.
В роботі розкриті наступні питання:
ринок, асортимент пральних машин;
виробники пральних машин;
порівняльна характеристика технічних параметрів;
ціновий показник;
тощо.
При написанні роботи автором були використані підручники, монографії, аналітичні статті, статистичні дані, періодичні видання з маркетингу, товарознавства тощо.


1. Ринок, асортимент
Обсяг продажів побутових пральних машин у 2002 році — $65-70 млн. у роздрібних цінах. Ринок пральних машин в Україні в 2004-му році оцінюється в $110-120 млн. у роздрібних цінах.
Частка імпортної і вітчизняної продукції — у кількісному вираженні: імпортна — 60-65%, вітчизняна — 35-40%.
У грошовому вираженні: імпортна — 85-90%, вітчизняна — 10-15%.
Кількість операторів — вісім представництв закордонних виробників великої побутової техніки, 10-15 вітчизняних виробників, 12-15 імпортерів, 50-60 оптово-роздрібних компаній, більше 250 спеціалізованих магазинів побутової техніки.
Структура продажів — пральні машини барабанного типу — 60-65%, активаторного типу — 35-40% (у кількісному вираженні).
За словами продавців, у 2003 році ринок пральних машин збільшився на 10-15% у порівнянні з 2002 роком. Імпортери і продавці пральних машин закордонного виробництва оцінювали тільки продаж імпортної техніки — вітчизняних виробників вони конкурентами не вважають і успіхами останніх особливо не цікавляться. В оцінках динаміки продажів розбіжностей не виникло, однак дані про кількість продажів істотно розійшлися. За словами Олексія Зубрицкого, заступника глави представництва Candy Elettro-domestici S.r.l., торік в Україні було продано 60-80 тис. імпортних пральних машин. На думку Владислава Даниленко, менеджера представництва Electrolux в Україні — 120-130 тис. машин. Є і третя точка зору, відповідно до якої в 2002 році на українському ринку продано близько тис. “стиралок”. Остання цифра здається більш реалістичною: при такому обсязі ринку кожен із приблизно 250 спеціалізованих українських магазинів побутової техніки повинен продавати в день у середньому по дві пральні машини. Приблизно стільки, за самими скромними оцінками торговців імпортною технікою, і продає в день середньостатистична торговельна точка.
Виробництво. За попередніми даними Держкомстату, у 2002 році в Україні було вироблено близько 126 тис. пральних машин, що не набагато більше, ніж у 2001 році, — 120 тис. машин. Причому практично усі вони були продані на українському ринку: експорт за 10 місяців 2002 року, за даними того ж Держкомстату, не перевищував 1,1 тис.шт. пральних машин активаторного типу і 1,9 тис.шт. — барабанного.
З урахуванням того що середня роздрібна ціна імпортної пральної машини — $250-270 (в столиці вона вище — $300-320, у провінції нижче — $250, усього продано близько 200 тис.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Порівняльна характеристика споживчих властивостей пральних машин різних виробників

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок