Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Звітпро проходження переддипломної практики на ТзОВ «555 - ТМ»

Звітпро проходження переддипломної практики на ТзОВ «555 - ТМ»

Назва:
Звітпро проходження переддипломної практики на ТзОВ «555 - ТМ»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
25,35 KB
Завантажень:
282
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Звіт
про проходження переддипломної практики
на ТзОВ «555 - ТМ»


Зміст
Вступ………………………………………………………………………………3
1. Характеристика підприємницької діяльності ТзОВ «555-ТМ»……………..4
2. Визначення товарної номенклатури на підприємстві «555 - ТМ»..……..….6
3. Організація проведення асортиментної політики на ТзОВ «555 - ТМ»……8
4. Організація господарських зв’язків з постачальниками………………..….14
5. Позиціонування товарного асортименту та номенклатури………….……..22
6. Дослідження ринку в процесі практики та його результати…………….....25
7. Основні напрямки підвищення ефективності управління формуванням асортименту товарів та на підприємстві «555 - ТМ»…..…………………..…32
Висновки та пропозиції……………………………………………………….....36
Вступ
Протягом багатьох років наша країна знаходилася за своєрідною завісою, ім’я якій "адміністративно - командна система", що охоплювала всі сфери життєдiяльностi суспільства i кожної людини. Самий яскравий відбиток даного явища, знайшовся в економiцi держави, оскільки поряд з політикою i правом вона визначає основи державного i громадського життя. В цій трiадi виявляються найбільш чiткi протиріччя i закономiрностi розвитку суспільства.
В роки незалежності Україна вступила в новий період свого розвитку, пов’язаний з переходом до ринкових відносин, удосконаленням законодавства України, розширенням можливостей повноцінної господарської дiяльностi підприємств торгiвлi i сфери послуг. Юридична i господарська самостiйнiсть пiдприємств, їхня економічна свобода i рiвноправнiсть як суб’єктів ринку, надають підприємствам широкий простір комерцiйнiй iнiцiативi, самостiйностi в прийнятті рішень з питань комерційних зв’язків, використання фінансово-кредитного механізму.
Передумовами формування i регулювання цього процесу є перехід від централізованого розподілу товарних ресурсів до вільного їхнього продажу. Перед тим, як товар переходить до кінцевого споживача, проходить певний торгово-технологічний процес: постачання товарів, організація та формування асортименту, стимулювання збуту, сервісне обслуговування. Дані операції є взаємопов’язаними і основними у комерційній роботі торгового підприємства.
Тому, на мій погляд, дослідження вищеперечислених питань є найбільш важливими для торговельних підприємств, а обрана мною тема дипломної роботи являється актуальною.
1. Характеристика підприємницької діяльності ТзОВ «555-ТМ»
ТзОВ «555-ТМ» засноване 27 вересня 2007 рокуу відповідності до Господарського Кодексу України та діє на принципах самоокупності і фінансування.
Місце занаходження підприємства: м. Калуш.
Метою діяльності підприємства є сприяння розвитку економіки України, участь в ринкових відносинах, задоволення потреб ринку в товарах народного споживання, матеріалах, послугах, здійснення комерційної діяльності та отримання прибутку, реалізація економічних та соціальних інтересів трудового колективу.
Майно підприємства складають основні та обігові кошти, а також цінності, вартість яких відображена в самостійному балансі підприємства.
Підприємство «555-ТМ» є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в устновах банку «Аваль», а також круглу печатку, штамп, фірмові бланки, товарний знак і емблему та інші необхідні реквізити.
Основним показником фінансових результатів господарської діяльності підприємства є прибуток (дохід).
Чистий прибуток, одержаний після зазначених розрахунків витрат на оплату праці, оплату відсотків по кредиту, податків та інших виплат і страхових зобов’язань, залишається у власності підприємства та розподіляється пропорційно розмірам часток в Статутному фонді.
Збитки, які можуть виникнути в процесі діяльності, покриваються за рахунок коштів Резервного фонду, що становить 25% від Статутного фонду.
Крім Резервного фонду на підприємстві створені фонди оплати праці і розвитку підприємства.
Підприємство самостійно визначає фонд оплати праці. Мінімальна заробітна плата працівників не може бути нище встановленого законодавством України мінімального розміру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Інше на тему: Звітпро проходження переддипломної практики на ТзОВ «555 - ТМ»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок