Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> ЦИФРОВА СТІЛЬНИКОВА СИСТЕМА РУХЛИВОГО РАДІОЗВ'ЯЗКУ СТАНДАРТУ GSM

ЦИФРОВА СТІЛЬНИКОВА СИСТЕМА РУХЛИВОГО РАДІОЗВ'ЯЗКУ СТАНДАРТУ GSM

Назва:
ЦИФРОВА СТІЛЬНИКОВА СИСТЕМА РУХЛИВОГО РАДІОЗВ'ЯЗКУ СТАНДАРТУ GSM
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
18,04 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Розділ 1. ЦИФРОВА СТІЛЬНИКОВА СИСТЕМА РУХЛИВОГО РАДІОЗВ'ЯЗКУ СТАНДАРТУ GSM
1.1. Загальні характеристики стандарту GSM
Відповідно до рекомендації СЕРТ 1980 р., що стосується використання спектра частот рухливого зв'язку в діапазоні частот 862-960 Мгц, стандарт GSM на цифрову загальноєвропейську (глобальну) стільникову систему наземного рухливого зв'язку передбачає роботу передавачів у двох діапазонах частот: 890-915 Мгц (для передавачів рухливих станцій - MS), 935-960 Мгц (для передавачів базових станцій - BTS) [1.1, 1.2].
У стандарті GSM використається узкополосный многостанционный доступ з тимчасовим поділом каналів (NB ТDМА). У структурі ТDМА кадру втримується 8 тимчасових позицій на кожній з 124 несучих.
Для захисту від помилок у радіоканалах при передачі інформаційних повідомлень застосовується блокове й сверточное кодування з перемежением. Підвищення ефективності кодування й перемежения при малій швидкості переміщення рухливих станцій досягається повільним перемиканням робочих частот (SFH) у процесі сеансу зв'язку зі швидкістю 217 стрибків у секунду.
Для боротьби з інтерференційними завмираннями прийнятих сигналів, викликаними багатопроменевим поширенням радіохвиль в умовах міста, в апаратурах зв'язку використаються эквалайзеры, що забезпечують вирівнювання імпульсних сигналів зі среднеквадратическим відхиленням часу затримки до 16 мкс.
Система синхронізації розрахована на компенсацію абсолютного часу затримки сигналів до 233 мкс, що відповідає максимальній дальності зв'язку або максимальному радіусу осередку (стільники) 35 км.
У стандарті GSM обрана гауссовская частотна маніпуляція з мінімальним частотним зрушенням (GMSK). Обробка мови здійснюється в рамках прийнятої системи переривчастої передачі мови (DTX), що забезпечує включення передавача тільки при наявності мовного сигналу й відключення передавача в паузах і наприкінці розмови. У якості речепреобразующего пристрою обраний мовний кодек з регулярним імпульсним порушенням/довгостроковим пророкуванням і лінійним предикативним кодуванням із пророкуванням (RPE/LTR-LTP-кодек). Загальна швидкість перетворення речево, про сигнал - 13 кбит/с.
У стандарті GSM досягається високий ступінь безпеки передачі повідомлень; здійснюється шифрування повідомлень по алгоритму шифрування з відкритим ключем (RSA).
У цілому система зв'язку, що діє в стандарті GSM, розрахована на її використання в різних сферах. Вона надає користувачам широкий діапазон послуг і можливість застосовувати різноманітне встаткування для передачі мовних повідомлень і даних, викличних й аварійних сигналів; підключатися до телефонних мереж загального користування (PSTN), мережам передачі даних (PDN) і цифровим мережам з інтеграцією служб (ISDN).
Основні характеристики стандарту GSM
Частоти передачі рухливий станциии прийому базової станції, МГц | 890-915
Частоти прийому рухливої станції й передачі базової станції, МГц | 935-960
Дуплексний рознос частот прийому й передачі, МГц | 45
Швидкість передачі повідомлень у радіоканалі, кбит/з | 270, 833
Швидкість перетворення мовного кодека, кбит/з | 13
Ширина смуги каналу зв'язку, кгц | 200
Максимальна кількість каналів зв'язку | 124
Максимальна кількість каналів, организуемых у базовій станції | 16-20
Вид модуляції | GMSK
Індекс модуляції | ВТ 0,3
Ширина смуги предмодуляционного гауссовского фільтра, кгц | 81,2
Кількість стрибків по частоті в секунду | 217
Тимчасове рознесення в інтервалах ТDМА кадру (передача/прийом) для рухливої станції | 2
Вид мовного кодека | RPE/LTP
Максимальний радіус стільники, км | до 35
Схема організації каналів комбінована TDMA/FDMA
1.2. Структурна схема й состав устаткування мереж зв'язку
Рис. 1.1
Функціональна побудова й інтерфейси, прийняті в стандарті GSM, ілюструються структурною схемою рис, 1.1, на якій MSC (Mobile Switching Centre) - центр комутації рухливого зв'язку; BSS (Base Station System) - устаткування базової станції; ОМС (Operations and Maintenance Centre) - центр керування й обслуговування; MS (Mobile Stations) - рухливі станції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Інше на тему: ЦИФРОВА СТІЛЬНИКОВА СИСТЕМА РУХЛИВОГО РАДІОЗВ'ЯЗКУ СТАНДАРТУ GSM

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок