Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Два лагері. Хто швидше. Бій півнів. Боротьба за м’яч. Виклик. Естафета з палками та стрибками

Два лагері. Хто швидше. Бій півнів. Боротьба за м’яч. Виклик. Естафета з палками та стрибками

Назва:
Два лагері. Хто швидше. Бій півнів. Боротьба за м’яч. Виклик. Естафета з палками та стрибками
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
5,37 KB
Завантажень:
292
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Два лагері.

Для гри потрібен великий м’яч. Гравців ділять на дві команди (“часові” та “розвідники”) та вистроюються один проти одного.

По середині площадки малюють коло і в нього кладуть м’яч.

Розвідники повинні забрати м’яч, а часові стерегти його.

По сигналу судді 2 гравці вибігають на середину площадки: один – розвідник, другий – часовий (розпочинають гру перші гравці з лівого прапора кожної команди). Розвідник робить різні рухи, щоб відволікти увагу часового і забрати м’яч в свій лагерь. Часовий повторює всі рухи розвідника і в той же час слідкує за м’ячем. Якщо розвідник схопив м’яч, часовий намагається його спіймати і взяти “в полон”. Якщо часовий не спіймає розвідника до того, як він добіжить до свого лагеря, то сам потрапляє в полон. Всі “полонені” стають поряд з “переможцями” по правий бік шеренги. В кінці гри рахують полонених. Виграє команда, у якої їх більше.

Часовий повинен обов’язково повторити всі рухи розвідника, інакше він програв. Якщо розвіднику не вдалося забрати м’яч, то його змінює інший гравець. Ловити втікача розвідника можна до лінії його лагеря. Якщо він загубив м’яч не добігши до лінії, то вважається спійманим.

Хто швидше.

Для гри потрібні волейбольні або баскетбольні м’ячі.

Гравців ділять на 2-4 рівні команди, і строять в шеренги. Капітани повинні по сигналу взяти по м’ячу, добігти з ним до вказаного місця і передати м’яч до гравця який стоїть попереду і повернутися назад. Гру продовжують до тих пір, доки всі не побувають на місці в переді стоячих. Виграє команда, яка швидше виконає завдання.

Впереді стоячих вдаряють м’ячем в землю правою рукою, ведуть його до вказаного місця (8-12м.), вертається назад вдаряє м’яч лівою рукою, передають його впереді стоячому, а самі стають вкінці шеренги. Гру продовжують до тих пір поки кожен гравець не побуває на місці капітана. Потрібно строго виконувати, що, ідучи в одну сторону гравці били по м’ячу правою рукою, а назад – лівою. Випускати м’яч не можна.

Бій півнів

На землі малюють коло діаметром 2м. Навколо нього на відстані 2-3 м. стають гравці. Двоє гравців входять в середину кола. Приймають стойку на одній нозі, руки за спиною. По сигналу судді вони (“півні”) розпочинають виштовхати плечами і туловищем один одного із кола. Кому це вдалося, той і є переможцем. Потім в середину кола заходить інша пара і т.д.

Можна цю гру проводити, як змагання команд. В цьому разі гравці, діляться на дві команди, посилають одного гравця із кожної команди на “бій”. По закінченні виграє команда, гравці якої більше разів були переможцями.

Якщо гравець в колі оступився і став на дві ноги, він вважається переможеним, якщо під час бою обидва гравці вийдуть з кола, тоді ніхто з них не перемагає, а на їх місце йде наступна пара.

Якщо учасників багато, краще організувати гру, одночасно в трьох колах.

Боротьба за м’яч

Гравців ділять на дві рівні команди. Одна команда повинна відрізнятися від іншої пов’язками, майками і т.д.

Вибирають капітанів команди. Вони йдуть на середину, інші розходяться по площадці і стають парами: один гравець з однієї команди, інший – з протилежної. сторони.

Суддя кидає м’яч вгору між капітанами. Капітани намагаються впіймати або відбити м’яч кому-небудь із своїх гравців. Той хто впіймав м’яч, дає пас гравцям своєї команди. Гравці іншої команди намагаються відбити м’яч у противників в свою чергу, заволодіти ним, перекидаючи між своїми гравцями.

В якій команді м‘яч знаходився довше , та і є переможцем.

Виривати м’яч не дозволяється, тільки вибивати та перехвачувати. Бігати з м’ячем по площадці не дозволяється. Можна вести м’яч, вдаряти його об землю. За грубу гру (виривання м’яча, штовхання гравців і т.д), суддя передає м’яч гравцям іншої команди.

Виклик

На протилежних сторонах площадки креслять лінію “міста”. Розмір між ними 20-40 шагів. Вибирають двох капітанів. Гравців ділять на дві рівні команди. Одна команда строїться шеренгою за лінією одного “міста”, друга за лінією навпроти. Капітани кидають жребінь, кому розпочинати гру.

Капітан команди, починаючи гру, посилає гравця в “місто” противника, учасники якого витягують праві руки вперед, ладонями вверх. Посланий доторкується до ладоней граючих, і кого він торкнеться 3 рази, той визнаний ним. Після третього доторкання гравець біжить назад, а визнаний доганяє його. Якщо гравця впіймають до лінії міста, він потрапляє в “полон”. Якщо не спіймають, то викликаний стає полоненим.

Виграє команда в якій буде більше полонених. Полонені повинні стояти ззаду гравців які взяли в полон.

Якщо взятого в полон було декілька полонених, то всі повертаються у свою команду. Якщо капітан попав у полон, то заміняють на іншого.

Естафета з палками та прижками.

Для гри потрібно дві гімнастичні або прості палки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Два лагері. Хто швидше. Бій півнів. Боротьба за м’яч. Виклик. Естафета з палками та стрибками

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок