Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Назва:
Міжнародне співробітництво
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
13,75 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Міжнародне співробітництво
Зміст
( ,  ) 
Важливе значення для виконання завдань Національної програми з врахуванням регіонального і глобального впливу і значимості басейну Дніпра для Європи та всього світу має активізація міжнародного співробітництва. Міжнародне співробітництво щодо екологічного оздоровлення басейну Дніпра здійснюється Мінекобезпеки України за такими пріоритетними напрямами:
розвиток співробітництва та договірних відносин з країнами, розташованими в басейні Дніпра - Білоруссю та Росією з питань охорони та раціонального використання водних ресурсів;
отримання технічної допомоги в галузі охорони навколишнього природного середовища в рамках міжнародних програм та проектів;
сприяння залученню іноземних інвестицій для фінансування Національної, регіональних або місцевих екологічних програм, спрямованих на екологічне оздоровлення басейну Дніпра та поліпшення якості питної води.
Значну допомогу у покращанні екологічного стану басейну Дніпра Україні надають або планують надавати Канада, США, Великобританія, Японія, Нідерланди, Фінляндія тощо, Європейський банк розвитку та реконструкції, Глобальний Екологічний Фонд тощо . 
Програми і проекти технічної допомоги  
Програма канадської технічної допомоги “Розвиток управління навколишнім середовищем в Україні (район басейну Дніпра)” 
Декларація про співробітництво між Урядом України і Урядом Канади щодо реалізації програми управління навколишнім середовищем у басейні ріки Дніпро підписана у Києві 31 березня 1994 р. Визнаючи, що охорона навколишнього середовища має надзвичайне значення для України і що Уряд України визнає, як найвищий пріоритет, реабілітацію дуже забрудненої системи ріки Дніпро, Уряди України і Канади оголосили про створення значної програми технічної допомоги, спрямованої на посилення можливостей системи управління навколишнім середовищем України та здійснення демонстраційних проектів, які допоможуть зменшити рівні забруднення Дніпра.
Успішний та ефективний хід реалізації Програми в 1994-1997 роках (понад 40 проектів загальною вартістю 3,2 млн. кан. дол.), отримання позитивних практичних результатів та налагодження довготривалих контактів з урядовими та науковими структурами Канади стало достатнім обгрунтуванням для продовження співпраці. Тому Уряд Канади та Канадське Агентство Міжнародного Розвитку (СІДА) через Міжнародний Розвитково Дослідний Центр в Канаді (IDRC), надає Мінекономіки та Мінекобезпеки безповернену фінансову допомогу в сумі 2,6 млн. канадських доларів для цільового використання на продовження в 1997-2000 роках Програми ”Розвиток управління навколишнім середовищем в Україні (район басейну Дніпра)”.
Виконавчим Агентством для впровадження програми визначено Міжнародний Розвитково Дослідний Центр (IDRC). Центр був визнаний на конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку у червні 1992 р. як кращий центр по створенню програм з навколишнього середовища.
Офіційними партнерами для програми визнано Міністерство охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки, Міністерство економіки та Фонд відродження Дніпра (з травня 1998 року - Міжнародний фонд Дніпра). До участі в програмі залучені численні українські науково-дослідні інститути, підприємства, органи місцевої влади, центри підготовки фахівців та екологічні неурядові організації.
Метою Програми є підтримка і сприяння процесу реформ, що відбувається сьогодні в українських організаціях і на підприємствах для поліпшення діяльності з охорони навколишнього середовища, удосконалення економічної, у тому числі інвестиційної політики, а також підвищення рівня екологічної свідомості серед населення України.
Програма включає три головні складові частини допомоги:
а) розвиток системного управління навколишнім середовищем в умовах інтегрування екологічної політики в стратегію економічних реформ;
б) ефективність дій по оцінці та зменшенню забруднення поверхневих і підземних вод через систему демонстраційних проектів;
в) сучасні механізми еколого - інвестиційної діяльності, спрямовані на перехід до ринкової економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Інше на тему: Міжнародне співробітництво

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок