Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Матеріали, які використовуються в перукарській справі

Матеріали, які використовуються в перукарській справі

Назва:
Матеріали, які використовуються в перукарській справі
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
9,32 KB
Завантажень:
353
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
У перукарській справі використовуються такі матеріали: духи, одеколони, туалетні води, лосьйони, мила, шампуні, креми, вазелін як допоміжний матеріал при фарбуванні волосся, лаки, пінка, бальзами, гелі, гель-спрей, гель-віск, туш для волосся, спирти, гліцерин.
Одеколони – це приємно-пахучі, водно-спиртові розчини парфумерної композиції із запахом квіткового або фантазійного спрямування. Використовують одеколони в перукарській роботі з метою ароматизуючою, освіжаючою, дезинфікуючою.
Туалетні води – це водно-спиртові розчини, біологічно активні речовини, кислоти, луги і ароматичні речовини. Призначення туалетних вод у перукарській справі – для очистки шкіри від бруду, жиру, для зняття засобів декоративної косметики, для протирання сухої чутливої шкіри замість води і мила.
Лосьйони – косметичний засіб по догляду зав волоссям, представляє собою багатий вміст вітамінів, настояння лікарських речовин, соків. Використання лосьйонів набагато ширше, ніж туалетних вод. Їх використовують: як очисне освіження, зм’якшення шкіри голови, для закріплення волосся, для укладки волосся і збереження зачіски, для зменшення пітливості шкіри, використовують, як засіб після бриття, як засіб від зменшення подразнень, як тонізуючі і відбілюючі препарати.
В роботі перукаря використовується цілий ряд миючих засобів з метою особистої гігієни. Перукар використовує туалетне мило і шампунь, а також бальзам для якісного виконання роботи. Перукар мусить використовувати різноманітні шампуні для миття волосся інколи рідке мило або бальзам. Для підтримки санітарного стану перукарні використовують синтетичні миючі засоби.
Спеціальні медичні мила в перукарській справі використовують по догляду за сухою або жирною шкірою обличчя, голови, рук.
Борне мило використовують по догляду за жирною шкірою, гліцеринове мило використовує перукар по догляду за сухою шкірою голови.
Дегтярське мило – це мило, яке лікує запальні процеси шкіри.
Шампунь – це жирний засіб для миття волосся, містить впитуючі речовини, ароматизатори, іноді кондиціонери або барвники. По призначенню шампуні поділяються на дві групи: для миття волосся і для миття волосся з підфарбовуючим ефектом. Шампуні виготовлені на основі поверхнево-активних речовин, не подразнюють і не обезжирюють шкіру, вони легко поєднуються з засобами по догляду за шкірою та волоссям, що забезпечує добрий ефект поживи коріння волосся.
Для того, щоб підтримувати шкіру в нормальному стані перукарі у своїй справі використовують велику кількість кремів. Креми посідають третє місце після засобів по догляду за зубами і волоссям.
Крем – це в’язкий косметичний засіб у вигляді пахучої суміші різноманітних жирів і жироподібних речовин з водою, соками чи водн6ими витяжками з рослинної сировини, призначений для зовнішнього застосування. Креми використовують з метою очищення, пом’якшення і живлення шкіри, захисту від сонячного проміння та шкідливого атмосферного впливу, а також для лікування при сухій чи жирній шкірі обличчя і вугровій висипці передчасному старінні шкіри. Креми, які виготовлені на основі жиру мають захисну функцію, підживлюючу, а інколи і відбілюючу. У складі жирних кремів є воски, які утворюють на шкірі захисну плівку. Креми виготовлені на основі рослинних жирів для підживлювання шкіри призначені по догляду за сухою шкірою. Емульсійні креми містять в собі воду. Використовують ці креми по догляду за нормальною і жирною шкірою обличчя, рук і ніг. Безжирові креми використовують по догляду за дуже жирною шкірою обличчя.
Вологоутримуючі креми мають здатність утримувати і зберігати вологу в клітинах шкіри. Ці креми знижують швидкість випаровування води з верхнього шару шкіри. А також по догляду за шкірою можна використовувати туалетні води. Їх використовують для зняття макіяжу, чистки сухої, чутливої шкіри, для жирної шкіри і в перукарнях замість одеколону.
Гліцерин – це продукт переробки жирів.
Гліцерин перукарі використовують, як складник в косметичних кремах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Інше на тему: Матеріали, які використовуються в перукарській справі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок