Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Клонування древнього жаху

Клонування древнього жаху

Назва:
Клонування древнього жаху
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
3,21 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Клонування древнього жаху
Не так давно світові агентства поширили як сенсаційне повідомлення інформацію про те, що влітку цього року людство стояло за півкроку від наукового факту клонування мамонта.
На суді в Сеулі південнокорейський професор Ву Сук Фанґ, якого вважають одним із трьох “світових стовпів” терапевтичного клонування (список його наукових титулів займає півсторінки стандартного тексту), зробив заяву. Цей достойний “Айнштайн біології” повідомив, що за мільйон доларів придбав у “російської мафії” взірці тканини знайденого у вічній сибірській мерзлоті мамонта. Три спроби отримати життєздатну ДНК “північного слоня” не мали успіху. Подальшим спробам перешкодило лише судове переслідування професора Фанґа, якого у вересні звинуватили в нелегальних (та аморальних) експериментах із людськими яйцеклітинами (!), відповідно, позбавили щедрого державного південнокорейського субсидування.
Одночасний російсько-японський експеримент клонування неолітичного Володаря Тундри також не вдався. Вага шматка мамонтячого м’яса, використаного для цієї спроби, за припущеннями спеціалістів, сягала кількох кілограмів. Однак після ретельного препарування розмерзлої мамонтятини знайшли лише одну живу клітину, придатну для процесу створення клона. Безцінну клітину, за неофіційними повідомленнями преси, вже приготували для мікрохірургічної операції, коли недбалість працівника лабораторії стала причиною її загибелі. Все це нагадує сценарій фантастичного фільму. Але офіційні повідомлення про експерименти опубліковано в солідних академічних бюлетенях. Реальний такий нон фікшн.
Усі ці спроби наштовхують на думку, що вперте людство рано чи пізно, але піде шляхом повернення у світ істот, яких передбачливі Вищі Сили забрали з поверхні планети до появи на ній гомо сапієнсів. Мамонти тут лише перший крок. Ми з вами ще якось переживемо мамонтів. Адже наші далекі предки не без успіху співіснували з тими волохатими слонами в крижаних пустелях Льодовикового періоду. Але ж після мамонтів оскаженілі від “спраги знань” науковці обов’язково – жодних сумнівів! – візьмуться за динозаврів, трилобітів, викопних риб та інших годзил. Із якими людство “в дикій природі” було розділено мільйонами років еволюції та космічними катастрофами.
Тут виникає низка запитань. Чи не повстануть з небуття – разом із тілами доісторичних монстрів – могутні доісторичні демони? Науковці у відповідь на таке припущення лише покрутять пальцем біля скроні. Не їхня парафія, зрозуміло. Але декілька метафізиків, яким я підкинув це питаннячко, тяжко замислилися. Один із них довго мурмотів кабалістичні мантри, а потім тихо-тихо, невпевнено-невпевнено сказав: “Але ж драконів археологи ще не знаходили...” Не знаходили, погодився я, а потім теж задумався. А раптом ті археологи, палеонтологи й інші геологи не про всі свої знахідки розповідають “широким народним масам”? Адже майже півстоліття від громадськості вдавалося приховувати факт знайдення Євангелія Юди. І якби не впертість і гроші деяких вельми могутніх антикатолицьких згромаджень, найсенсаційнішу за останні 15 століть існування християнства знахідку було б досліджено в камерний спосіб і поховано у секретних архівах. Скільки там, у тих архівах, сховано схожого?
На марґінальних інтернет-сайтах, де час від часу виникають різні повідомлення про справжні та підробні сенсаційні знахідки, нещодавно з’явилася цікава інформація. Відомий уфолог (спеціаліст із проблеми “невпізнаних летючих об’єктів”) Кріс Аманділ Ортега повідомив “братів по вірі” та принагідних скаллімалдерів, що “чорні археологи” знайшли на півночі Чилі муміфіковану рептилію завбільшки з великого крокодила, яку вшановували як божество населенці Високих Анд у доінкський період. Мумія зберігалася серед решток прадавнього храму, побудованого в ІІ тисячолітті до нашої ери. Огляд рептилії привів спеціалістів до висновку, що її неможливо зарахувати до відомих науці видів динозаврів.
Науковці класифікували її як “мутанта”, адже – згідно з прийнятими в науковому світі поглядами – тільки рептилія-мутант може мати вісім ніг і рогові сопла, примантачені до дихальної системи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Інше на тему: Клонування древнього жаху

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок