Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Звіт з переддипломної практики ТзОВ "Ельдорадо"

Звіт з переддипломної практики ТзОВ "Ельдорадо"

Назва:
Звіт з переддипломної практики ТзОВ "Ельдорадо"
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
40,57 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
ЗВІТ З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ
ТзОВ «Ельдорадо»


Зміст
Вступ……………………………………………………………………………….3
1. Історія розвитку та створення магазину «Ельдорадо». Аналіз діяльності
та структура……………………………………………………………………5
2. Маркетингові дослідження ринку та покупців………………………………9
3. Товарна політика магазину «Ельдорадо»…………………………………...19
4. Стимулювання продажу товарів побутового призначення………………...22
5. Використання системи знижок в магазині «Ельдорадо»…………………...26
Висновок…………………………………………………………………………32
ВСТУП
Мабуть, для кожного підприємця важливо знати, як покупець на ринку сприйме його товар. Ринок - це свого роду не опановане життєдайне середовище для кожного починаючого підприємця. Кожен хто виробляє товари потім їх буде продавати, а отже буде вступати в стосунки з ринком.
Ринок складається зі споживачів, людей якими, являємось ми з вами. Щоб виграти у складній боротьбі з конкурентами підприємець повинен дослідити всі бажання покупців їхні прагнення і сподівання. І тому, хто виділить і знайде найважливіше, усміхнется удача.
На даний час політика підприємства цілком змінилася і керівництво змушене включати в апатат керування службу маркетингу. Фахівці в області маркетингу на підприємстві називаються маркетологами. Задачами маркетологів є дослідження ринку, товарів, конкурентів, поживачів і інших областей. Служба маркетингу займається розробкою тактики фірми і здійсненням товарної, цінової, збутової політики і стратегіїї просування товару на ринку.
Кожна людина є індивідуальна за своїми якостями, отже, дуже важливо дослідити, згрупувати і виділити найважливіші, найбільші групи людей, що можуть стати потенційними, а потім і справжніми покупцями. Також необхідно дослідити, що саме потрібно зробити, щоб саме ваш товар був куплений; ефективно організувати розподіл товару, тобто канали збуту; яку цінову політику застосувати; дослідити потенціал ринку і реалізувати його; налагодити службу сервісу та ін. А це і є маркетинг.
Важливість всіх вище розглянутих питань щодо діяльності фірм на ринку є дуже актуальною, тому систему засобів маркетингу для досягнення поставлених цілей організації необхідно знати та використовувати на практиці.
Враховуючи також те, що розвиток малого бізнесу в нашій країні на сьогоднішній день – досить актуальна проблема, то для малих підприємств завойовувати свого споживача, виявлення потенціалу ринку – знайти свій ринок в тих економічних умовах, які склалися досить важко.
Завдання маркетингу можна окреслити таким чином: слід виробляти те, що, безумовно, знайде збут, а не намагатися нав’язати покупцеві попередньо не “погоджену” з ринком продукцію.
Основні напрямки маркетингової діяльності підприємства визначаються загальними принципами і методами маркетингу. Підприємство ставить перед собою мету, що конкретизується переважно у цифровій формі для можливості точного контролювання результатів (наприклад, до такого то часу вийти з конкретними товарами на означені ринки, опанувати їх певну частку, забезпечити отримання позапланового прибутку). Відсутність чіткого напрямку маркетингової мети утруднює планування всієї системи маркетингових дій і визначення необхідних асигнувань.
1 Історія розвитку та створення магазину «Ельдорадо». Аналіз діяльності та структура.
"Ельдорадо" як бізнес було організовано ще 1994 року в Росії - брати Яковлеви (з моменту заснування і дотепер - перші особи "Ельдорадо") відкрили невеличкий магазин електропобутової техніки в Москві. Утім, дуже скоро довелося згорнути проект: у російській столиці на той час досить успішно розвивалися торгові мережі побутової техніки та електроніки, як-от "М. Видео", "Мир", "Техносила". Тому ставку Яковлеви вирішили зробити на регіони, де столичні "М. Видео" і Ко ще не встигли розгорнути свій бізнес. Спочатку Яковлеви відкрили невеличкий магазин побутової електроніки в Самарі. Проект вижив. Потім була Казань та інші великі міста Волзького регіону.
Друга спроба підкорити Білокам’яну відбулась аж 2002 року: тепер уже відома в більшості регіонів Росії, а також у Польщі та Україні мережа "Ельдорадо" повернулася до Москви.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Інше на тему: Звіт з переддипломної практики ТзОВ "Ельдорадо"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок