Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Звіт з виробничої практики (за матеріалами ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””)

Звіт з виробничої практики (за матеріалами ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””)

Назва:
Звіт з виробничої практики (за матеріалами ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””)
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
12,73 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Звіт з виробничої практики (за матеріалами ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””)


Зміст
Вступ
1. Загальна характеристика ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””
2. Організація виробництва підприємства
3. Організація праці та заробітної плати на підприємстві
4. Діяльність функціональних відділів ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект
5. Індивідуальне завдання з організації виробництва:
Удосконалення організації виробничого процесу в цеху підприємства
Висновки
Додатки
Вступ
Кожне підприємство в процесі свого функціонування має на меті досягнення максимального прибутку, а це не можливо без ефективного управління ним. В свою чергу управління виступає творчим процесом керівника, що ґрунтується на основі даних що відображають реальний стан речей на підприємстві.
Метою виробничої практики є вивчення економіки та організації виробництва в основних та допоміжних цехах підприємства; вивчення роботи деяких функціональних відділів (планово-економічного, виробничо-технічного відділу та ін.); закріплення, поглиблення та розширення знань з курсу економічних дисциплін.
Завдання виробничої практики:
- вивчення структури та організації виробництва та оперативного управління підприємств промисловості;
- технічного контролю якості продукції, мотиваційних механізмів стимулювання результатів праці;
- ознайомлення з організацією допоміжного виробництва, раціонального використання сировини, організацією планово-економічної роботи, з основними техніко-економічними показниками діяльності підприємства, його підрозділів, станом охорони праці.
Об’єктом виробничої практики є Відкрите акціонерне товариство (ВАТ) “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””.
Інформаційною базою виробничої практики є матеріали підприємства та фінансова звітність за 2005-2006 роки.
Галуззю товариства є виробництво плівок, труб і листів з полімерних матеріалів, а видом економічної діяльності підприємства є виробництво пластин, труб та профілів з пластмаси.
Товариство є юридичною особою, набуває майнові та особисті немайнові права, несе відповідні обов’язки, укладає договори, має відокремлене майно, розрахунковий, валютний та інші рахунки в установах банків, печатку з власним найменуванням українською мовою, штампи, емблеми, затверджені у встановленому порядку, товарний, фірмовий знак чи знак обслуговування, фірмовий бланк та інші атрибути.
На підприємстві функціонують 3 структурні підрозділи: керівництво, відділ поставок, бухгалтерія. Характеристика даних підрозділів викладена нижче у звіті.
1. Загальна характеристика ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””
ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект”” було утворено 15.01.1999 року Наказом №8-к від 15.01.1999 р. по ПО “Украгрокомплект”. Підприємство перетворено в акціонерне товариство 7.07.1995р. наказом регіонального відділення ФДМУ по Київській області №7/-ВІ.
Товариство є юридичною особою від дня його державної реєстрації і здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та статуту підприємства.
Товариство має одне дочірнє підприємство, а саме – дочірнє підприємство “Полімер” ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””. Філій та представництв товариство не має.
ВАТ здійснює облікову політику по нарахуванню амортизаційних нарахувань та оцінку основних засобів згідно із законодавством України та нормами МСБО.
Відкрите акціонерне товариство “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект”” функціонує на законних засадах і в своїй діяльності керується чинним законодавством та засновницькими документами.
Статутний фонд акціонерного товариства сформований у розмірі 434071 грн. 75 коп. і поділений на 1736287 простих іменних акцій номінальною вартістю 0,25 грн. кожна, що відповідає засновницьким документам товариства. Форма випуску акцій документарна. Статутний фонд сформовано повністю в процесі приватизації державного підприємства.
Держана частка в статутному фонді ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект”” станом на 01.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Інше на тему: Звіт з виробничої практики (за матеріалами ВАТ “Новозаліське підприємство “Електромашкомплект””)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок