Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> База практики: Приватне підприємство «Все для немовлят»

База практики: Приватне підприємство «Все для немовлят»

Назва:
База практики: Приватне підприємство «Все для немовлят»
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
28,45 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ЗВІТ
про виконання програми переддипломної практики
База практики: Приватне підприємство «Все для немовлят»


ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………………….3
1. Вивчення установчих документів підприємства – бази практики………….4
2. Вивчення й аналіз організаційної структури управління підприємством….8
3. Ознайомлення з системою планування діяльності підприємства…………11
4. Дослідження системи управління підприємством……………………….…17
5. Проведення аналізу організації робочого дня керівника………………….21
6. Складання схем комунікаційних зв’язків на підприємстві………………...24
7. Участь у проведенні оперативних заходів на підприємстві……………….28
8. Організація інформаційного забезпечення діяльності менеджерів……….31
9. Правове забезпечення управлінської діяльності підприємства…………...34
Висновки та пропозиції…………………………………………………………41
Список використаної літератури………………………………………………44
Додатки………………………………………………………………………….45
Вступ
Через споживчий ринок йде процес задоволення повсяк-денних потреб населення в товарах. А на споживчому ринку головна роль відведена торгівлі. Саме торгівля та її первинна ланка - магазин, палатка, кіоск, ресторан, бар, кафе тощо, незалежно від організаційно - правової форми, які зайняті у сфері торгівлі, надають покупцям величезну масу споживчих товарів, що виробляють промислові та сільськогосподарські підприємства, товариства, численні підприємці - товаровироб-ники, а також надходять у вигляді імпорту з-за меж України. Торгівля покликана захищати інтереси споживачів, тому, що вона є посередником між виробниками /імпортерами/ і спо-живачами, пред'являти до виробників, постачальників вимоги до якості продукції, її безпеки для здоров'я споживачів1, то-варного вигляду, упаковки, надання споживачеві відповідної інформації про товар, забезпечити його належне торговель-не обслуговування.
При договорі купівлі - продажу, який укладається між про-давцем та споживачем у письмовій чи усній формі у процесі торгівлі, товари переходять з власності однієї сторони до влас-ності другої сторони. Цей процес регулюється чинним зако-нодавством, яке встановлює правила укладання та порядок виконання такої угоди за умови максимального задоволення обох сторін
За роки проведення радикальної економічної реформи в торгівлі пройшла значна структурна перебудова. Тому, я обрала для проходження практики торгівельне підприємство «Все для немовлят».
1. Вивчення установчих документів підприємства – бази практики
Переддипломну практику я проходила на підприємстві «Все для немовлят», яке було створене 15.12. 2001р. та зареєстроване в органах місцевого самоврядування у відповідності з чинним законодавством України. Власником підприємства є трудовий колектив. При створенні підприємства, керівництво керувалося такими законами України:
1. Закон України “Про підприємства в Україні”.
2. Закон України “Про підприємництво”
3. Закон України “Про власність”
Підприємство діє на основі статуту, є юридичною особою, має розрахункові рахунки в банку, круглу печатку, веде самостійний баланс. Підприємство самостійно веде фінансово-господарську діяльність, визначає самостійно стратегії та основні напрямки своєї діяльності та розвитку.
Основним видом діяльності торговельного підприємства ”Все для немовлят» є реалізація продукції для немовлят від 0 до 3 років, забезпечення потреб споживачів та отримання прибутку.
Майно підприємства складають основні та обігові кошти, а також цінності, вартість яких відображена в самостійному балансі підприємства.
Підприємство «Все для немовлят» є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, розрахунковий, валютний та інші рахунки в устновах банку «Аваль», а також круглу печатку, штамп, фірмові бланки, товарний знак і емблему та інші необхідні реквізити.
Для забезпечення діяльності підприємства за рахунок коштів засновника створюється Статутний фонд в розмірі 716,000 тис.грн.
Основним показником фінансових результатів господарської діяльності підприємства є прибуток (дохід).
Чистий прибуток, одержаний після зазначених розрахунків витрат на оплату праці, оплату відсотків по кредиту, податків та інших виплат і страхових зобов’язань, залишається у власності підприємства та розподіляється пропорційно розмірам часток в Статутному фонді.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Інше на тему: База практики: Приватне підприємство «Все для немовлят»

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок