Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Будівельний бум

Будівельний бум

Назва:
Будівельний бум
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
7,34 KB
Завантажень:
425
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
     
Будівельний бум, який переживає в останні роки Україна, а зокрема й Західна Україна, тягне за собою бурхливий розвиток виробництва вікон і дверей. Причому якщо у середині 90-х років минулого століття починали з перепродажу закордонних, тобто євроконструкцій, то згодом, закуповуючи за кордоном технологічне обладнання, налагоджували власне виробництво за європейськими стандартами і тим самим завойовували серце споживача.

     ПРОФІЛЬНА ТЕМА
     Сьогодні цілком об’єктивно лідерство на ринку вікон і дверей належить металопластиковим конструкціям. В Україні, як стверджують спеціалісти, виготовляють вікна і двері понад 60 профілів.
     На Івано-Франківщині, наприклад, пропонують 12 профілів. Зокрема, в обласному центрі Прикарпаття на цьому ринку представлено два з половиною десятки фірм, більшість з яких займаються власним виробництвом. Лідером у виготовленні вікон і дверей на Прикарпатті вважається, на думку партнерів, споживачів і навіть конкурентів, фірма „Екстім”, яка однією з перших вийшла на цей ринок і якій досі, вже восьмий рік, вдається утримувати перші позиції. Починали з металопластику, придбавши для цього виробничу лінію у фірми „Фімтек” (Німеччина). Вже через рік зайнялися виробництвом склопакетів (теж за німецькою технологією), які вирізняються відмінними тепло- та звукоізоляційними характеристиками (товщина однокамерного склопакета складає 28 мм).
     Виробничі площі ТзОВ „Екстім” становлять 1100 метрів квадратних. Цікаво, що всі стадії виробництва конструкцій – порізка, армування, зварювання, укомплектування фурнітурою, встановлення склопакетів, лакування (для дерев’яних виробів) – здійснюється безпосередньо в цехах фірми. „Екстім” – єдина фірма на ринку вікон і дверей, яка має власний спеціалізований магазин на Івано-Франківщині, причому, як зазначив менеджер фірми Андрій Стоїч, невдовзі планується відкриття ще одного салону-магазину в Івано-Франківську. Фірма має також представництво у Львові.

     

     
СЕМЕРО ОДНОГО НЕ ЧЕКАЮТЬ
     Серед місцевих велетнів Вінниці – фірми „Корса”, „Ново-Лакс” та „Струм”, які контролюють близько 50% ринку, активно просувають свою продукцію „Євро Вікна”, „Платан”, „Всекан”.
     Менеджер ТОВ „Євро Вікна” Володимир Мельник (Вінниця) вважає, що регіональний ринок рухається у напрямку укрупнення та монополізації:
     „Регіональні українські ринки вікон та дверей мають загальну тенденцію до поступового скорочення кількості дрібних фірм та приватних підприємців, які займаються виготовленням столярної продукції, та збільшення контролю основних сегментів ринку з боку великих компаній з власними виробничими потужностями, – коментує ситуацію Володимир Мельник. – На Вінниччині ринок представлений більш ніж 20 фірмами, переважне число з яких працюють лише на попереднє замовлення та в цілому не впливають на загальну інфраструктуру. Щодо лідерів, то лише близько семи вінницьких фірм займаються виготовленням готової продукції та контролюють практично весь ринок”.

     СПЕКТРАЛЬНИЙ АНАЛІЗ
     Досить широкий спектр ринку вікон і дверей у Львові. За словами менеджера з продажу компанії „Екобудсервіс” Андрія Бобка, в 2002 році у
     Львові діяло майже 30 таких підприємств, тепер же їх понад 60, з яких власне виробниками є близько 10%.
     За словами директора компанії „Олімпік” Юрія Жука, найбільшими операторами львівського ринку є такі компанії, як „Вікнопласт”, „Екран”, „Екобудсервіс”, „Світ комфорту” і „Олімпік”. Він додав, що продажі фірмам вдається збільшувати за рахунок регіональних дилерів. Але є й мінуси такої співпраці. Регіональні дилери, сформувавши клієнтуру, під час роботи з великим виробником, що надає своїй продукції активну рекламну підтримку, потім відкривають власне міні-виробництво, обладнане набагато гірше, ніж у лідерів ринку, і продають неякісну продукцію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Інше на тему: Будівельний бум

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок