Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Українською інша робота: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Загрузка...

Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин. / сторінка 26

Назва:
Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
54,20 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 

Так в ФРН широкого застосування набули золі на основі аеросилів для текстильної, паперової та деяких інших галузей.
При розмішуванні аеросилу в воді утворюється так званий текстильний золь придатний для використання при прядінні ниток з шерсті, бавовни і синтетичного волокна при апаратному прядінні, а також при виготовленні тканин. Він підвищує стійкість проти зминання і забруднення, знижує обри-вистість в технологічному виготовленні тканин і трикотажу, покращує кольо-рову гамму. Як правило готують такі золі 30 - 40%-ної концентрації, на помягченій воді з добавкою олеїну та інших емульгаторів.
Приблизно в цей період було запропоновано кремнеземи для викорис-тання в якості антизлежувачів сипучих матеріалів, а також в якості адсор-бентів для окремих процесів харчової промисловості.
На Україні вперше в умовах СРСР було налагоджено виробництво колоїдного розчину діоксиду силіцію на Калуському дослідно-експериментальному підприємстві Інституту фізичної хімії АН у вигляді “Стабілізатора харчових напоїв АК-30” по технічних умовах ТУ88УРСР 251-18-87. Розшифровка в нормативно-технічній документації адсорбційний кремнезем з вмістом SiO2 – 30%. Продукт АК-30А містив додатково Al2O3 в кількості 2 - 3%. Крім цього, для стабілізації використовувалися добавки винної кислоти по ГОСТ 21205-83 або лимонної кислоти харчової ГОСТ 908-79 або їх суміші з етиловим спиртом.
Приготування цього продукту здійснювали на горизонтальному змішувачі з емальованим корпусом, всередині якого розташований вал з двома рядами пропелерних мішалок, лопатки яких напрямлені друг проти друга. Така конструкція забезпечувала досягнення високої ефективності процесу та однорідності отримуваного продукту. Створені були умови для потрібного санітарно-технічного забезпечення з метою недопущення забруд-нення продуктами корозії чи іншими домішками.
Співвідношення дисперсної фази і дисперсійного середовища здійснюється за рахунок зміни витрати води залежно від дозування високодисперсного діоксиду силіцію.
Розлив і упаковка здійснювалися в скляну або пластикову тару. Допускається розфарбовка в картонні барабани по 10 кг. (ГОСТ 17065-77) з поліетиленовими мішками по ГОСТ 16266-78 всередині. Верх поліетилену двічі загортають і щільно зав’язують шпагатом ГОСТ 16266-77 після чого закривають кришки барабанів. Це оберігає продукт від механічних пошкоджень упаковки, а також, до певної міри від шкідливого впливу низьких температур, оскільки допустимі температури його транспортування і зберігання -5 до 50оС.
Сучасне машинобудування створило і виробляє досконалі апарати для здійснення найрізноманітніших технологічних процесів з використанням хімічно - і корозійностійких матеріалів широкого спектру.
Як варіант для процесу приготування пропонованих дисперсій в якості апарата основної стадії виробництва можуть бути використані пристрої приведені на рис. 3.5 і 3.6.
ВИСНОВКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
Різноманітність форм природних і, особливо, синтетичних кремнеземів забезпечила їм широке наукове і промислове застосування. Не стала винятком і харчова промисловість, зокрема виробництво вин і пиво-безалкогольних напоїв.
Але використання в цій галузі найпоширеніших синтетичних кремне-земів - аеросилів, які володіють найбільшою однорідністю і хімічною чистотою, обмежене Міністерством охорони здоров’я передусім через їх високу здатність до пилоутворення, що є негативним фактором при вдиханні.
Колоїдний кремнезем АК-30 і його модифікації як ефективні адсорбенти знайшли промислове застосування у виноробній промисловості, але практично не застосовувалися у виробництві пива і соків.
Проведені дослідження синтезованого нами кремнезему у вигляді активної добавки Si-50 показали гарні результати при використанні його як активного наповнювача полімерних та інших композицій.
Враховуючи його значно меншу, порівняно з аеросилами, згущуючу здатність і практичну відсутність запилення виробничих приміщень нами були проведені дослідження цього препарату SiO2 в процесах освітлення і стабілізації харчових напоїв.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Інше на тему: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок