Головна Головна -> Інше українською -> Інше -> Скачати безкоштовно: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин. / сторінка 7

Назва:
Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.
Тип:
Інше
Мова:
Українська
Розмiр:
54,20 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Це лабораторний, столовий та спеціальний посуд, спеціальна кераміка для електронної та інших галузей промисловості, осушувачі газів при їх зріджуванні та розділенні або при використанні в процесах хімічної технології, наповнення і посилення полімерів, загущення лакофарбових матеріалів, матування поверхні, термоізоляційні матеріали, носії фізіологіч-ноактивних компонентів у медицині та парфумерії – це неповний перелік сфер застосування препаратів на основі SiO2. Ми обмежуємось використанн-ям дисперсних та пористих форм кремнеземів, що використовуються в якості специфічних адсорбентів та носіїв каталізаторів в технологічних процесах виробництва, в тому числі харчових напоїв.
До середини 20 ст. в технології приготування харчових напоїв переважно використовували адсорбенти силікагелевої природи природного походження (вулканічного або осадкового), зокрема діатоміти, перліти, трепела, цеоліти, мікрокристалічний кварц (новакуліт), алюмосилікати та інші, вміст SiO2 в яких міг коливатися від 65 до 95% залежно від родовища залягання та методу видобування і підготовки, яка часто полягає в спеціальному помолі та класифікації. Так, Арканзаський, Ахалцихський, Кіровоградський та Лапландські діатоміти – продукти відкладень скелетних останків планктону мають високу дисперсність і однорідну пористість. Їх середній хімічний склад такий (в % мас.): SiO2 – 91,9; Al2O3 – 3,3; Fe2O3 – 1,1; приблизно по 0,5% CaO, MgO, Na2O, K2O; H2O – 0,1%; органіка 0,2%.
Саме вони вважалися найкращими по критерію якість – ціна разом з американським “Гілфо-Супер-Сел” і французьким “Депрос С-6”.
Звичайно, це не виключало застосування і інших більш доступних інзенських діатомітів (A,Б,Ас), трепелів типу К-700, перлітів “Арагац”, “Фільтроперліт” та інших.
1.3.1. Осаджені форми синтетичного діоксиду силіцію
Серед найпоширеніших форм синтетичного силіцій (IV) оксиду варто назвати “білі сажі”, силохроми і силікагелі, переважно отримані осадженням SiO2 з лужних розчинів силікату натрію, або інших сполук силіцію, здатних до гідролізу, наприклад силани чи галогенорганічні сполуки.
Понад сто років тому Голландські вчені одержали “рідке” скло, з якого пізніше почали отримувати осаджену кремнекислоту (1930, Бахмак)
(Na2O•3SiO2)aq+2HClaq>3SiO2•H2O+2NaCl
На сьогодні існують багато технологічних процесів з використанням як різноманітних сполук силіцію, в тому числі і відходів виробництва, так допоміжних речовин та осаджувачів.
Не дивлячись на широке масове застосування таких кремнеземів, можливості їх обмежені через невисоку хімічну чистоту (вміст SiO2 не перевищує як правило 95%) та шкідливий вплив окремих домішок, зокрема залишків кислот чи лугів. Особливо бурхливо почався розвиток виробництва синтетичного SiO2 з розробкою німецькими вченими технології полуменевого гідролізу летких сполук силіцію [3,4]. Загальний обсяг світового виробництва кремнеземів сягає 3 млн. тон на рік. Традиційні форми синтетичного діоксиду силіцію не втрачають свого значення не в останню чергу через свою дешевизну. В країнах Європи щорічно виробляють більше десяти марок осадженого кремнезему великими тоннажами, не поступаються в цьому відношенні і США, Канада, країни Азії і деякі країни Південної Америки.
Не дивлячись на те, що високодисперсні форми синтетичного піроген-ного діоксиду силіцію типу “Аеросил” по абсолютному обсягу виробництва все ще поступаються осадженим кремнеземам, темпи зростання їх виробництва за останні 50 років перевищували темпи зростання останніх більш ніж в 10 раз. Це яскраво засвідчує переваги цих форм кремнезему, особливо в нових перспективних галузях промисловості. Насамперед це стосується електронної та радіотехнічної галузі, машинобудування, харчової, фармацевтичної, хімічної та інших галузей промисловості.
1.3.2. Методи синтезу пірогенного дисперсного кремнезему
Метод одержання пірогенного кремнезему типу аеросилу був розроблений в Німеччині в 1942 р. і вперше технологічно реалізований фірмою Deutsche Gold–und Sibber-Scheadeenstalt у Франкфурті.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28 
Інше на тему: Магістерська робота Дослідження процесів освітлення та стабілізації виноматеріалів і пиво – безалкогольних напоїв при їх комплексній обробці адсорбентом у вигляді синтетичного кремнезему Si – 50 з добавкою оклеюючих речовин.

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок